Henna na chemicky barvené vlasy a naopak
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 164, 165, 166, 167, 168  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=33a20932b49186eda1da04b7f49a533eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2015 10:14 pm    Předmět: Citovat

Mirca: V pohode, kazdy nejak zacinal, taky sme se tu kdysi ptali a strasne divili Very Happy Ale od toho tu to forum je Smile

Jinac gratuluju k vysnenemu odstinu aspon na pulce hlavy, ono kdyz se to vezme do detailu tak vlastne nic (ne)chvalyhodneho ani neexistuje; cile ma kazdy jiny a podle toho si voli cesty + to co sedne jednomu vubec nemusi sednout druhemu ...

Takze prirodni pripravky a prirodni barva jsou sice fajn, ale proste ne kazdy si s nimi rozumi Smile To neni tragedie Wink

Nikinka: Jeste aby se ta vinova hnula, vsak se pochlub, jak dlouho jsi hennovala Laughing S tou nepohne ani svecena Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2015 8:59 pm    Předmět: Citovat

Jitt: jo, přiznávám, 3 roky intenzivního hennování každej měsíc na celý!!! vlasy Laughing a v průměru tak 12 hodin na hlavě Laughing A jediný co trochu pomáhá je to, že jsem pak měla hnědou hennu, co s sebou částečně odnášela i tu červenou a momentálně jsem se sice k červený vrátila, ale hennuju jen odrosty (první dvě barvení byly celý vlasy, aby se to sjednotilo) a konce celkem olejuju, tak to postupně veeeelice pomalu bledne. Pořád mám ale konce o dost vínovější než u hlavy no Smile

Mirča: však ono ti to zelený bzro odroste, navíc můžeš kdyžtak říct, že je to tak schválně a že máš zelený ombre Wink však to letí Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirča
81-160
81-160


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 12:01 am    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Ono u toho rustu je treba sledovat prave ty odrosty (to co nove naroste), nez kam se vlasy plazi (kde jsou konecky). Zvlast pokud mas za sebou chemicke barveni a vlasy jsou oslabene ... nedivila bych se, kdyby se konecky ulamovaly, a tim padem co nahore priroste, to se dole ulomi ...

Zhruba 1cm mesicne je tak prumerny prirustek. Tak koukej na odrosty a mozna budes prekvapena Smile


Jitt, musím ti dát za pravdu. Teď jsem rozčesávala po mytí a normálně mi na hřebenu zůstávají konečky tak 2cm dlouhé :O Takže melír už nikdy více Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 4:23 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, měla bych dotaz. Ségra si barvila nedávno vlasy čistou hennou bylo asi 10.ledna a chtěla by se chemicky obravit, říkala jsem ji, že musí počkat minimálně měsíc, ale zajímalo by mne, zda to někdo třeba porušil dobu, kdy by měl počkat na barvení, zda vlasy zezenaly či ne. Používá na vlasy šampon Head and Shoulders i balzám od téže značky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 5:57 pm    Předmět: Citovat

Čistá henna nezelená.

To dělá indigo s peroxidem (blond barvou), protože modrá plus žlutá Wink

Spíš hrozí přesušení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Owce
0-7
0-7


Založen: 17.8.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 1:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile hennou caca brun se barvím asi 2 roky a chtěla bych se vrátit k mé přírodní barvě vlasů - popelavě hnědé. Naposledy jsem se s ní barvila v lednu, ale pořád tam jsou vidět ty měděné odlesky a nechce se mi čekat než to odroste. Myslíte si, že by mi na to chytla barva od kadeřnice nebo by se to začalo vymývat zpátky na hennu? :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladimirovna
21-40
21-40


Založen: 6.7.2014
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2016 7:31 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tohle jsou moje aktuální vlasy. Vlnité od přírody, jen namačkané. Vidíte značký odrost (barva kdysi bývala hnědá), teď jsem už u kadeřníka nebyla asi třičtvrtě roku. Myslíte, že mohu použít hennu, i když mám ty vlasy takto dvoubarevné? Zatím nemám zkušenosti. Díky
*edit: jelikož mi sem nejde nahrát obrázek a když si chci dát obrázek do profilu tak ho musím zmenšovat na té pitomé stránce, tak mám jenom ten ubohoučkej maličkej obrázek v profilu. sorry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2016 9:00 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej!
Z obrázku toho až tak moc nevyčtu, ale podle mě by neměl bejt problém hennu použít, ale nepočítej s tím, že se Ti to hned sjednotí tak, že ten přechod nebude vůbec vidět, to může chvíli trvat. Na druhou stranu ty hennový přechody působí dost přirozeně a hezky - mně třeba bylo docela líto, když ten můj po pár měsících zmizel. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bianka
41-80
41-80


Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2016 6:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj experimentárorky Smile Nemáte někdo zkušenost s přebarvováním henny na světle hnědou pomocí chemie?
Mam na vlasech pár nánosů čisté henny, asi tři nánosy henny bordó, která se dobře vymývala a tři nánosy oříškově hnědé Khadí. Tak nějak se to vše vymylo do tmavě zrz a konce zůstaly hodně tmavé.
Barvení s hennou vzdávám a ráda bych se vrátila ke své původní barvě (zřejmě tmavá blond? do popelava či medova)
Vyzkoušen melír, některé pramínky chytly světle zrz, některé do žluta i do žlutozelena.
Na pokus č. 2 se chystám. Zakoupena barva Loreál Préference popelavá blond 7.1
https://www.ageo.cz/produkt/pref-hsc-7-1-island
Jaké tipujete prognózy?
Díky
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niviat
8-20
8-20


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 9:26 pm    Předmět: Henna šampon na chemicky barvené vlasy Citovat

Chtěla bych se zeptat, zda je možné používat na chemicky barvené vlasy henna šampony. Někde jsem se dočetla, že obsahují pouze nějaké výtažky či co a tudíž by to problém být neměl. Předem všem moc děkuji za reakci. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 164, 165, 166, 167, 168  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.