Henna na chemicky barvené vlasy a naopak
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 165, 166, 167, 168  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eddc9c88d9b3cc7b47387b1c9be10ce1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 9:57 pm    Předmět: Citovat

Niviat: Problem by to byt nemel, ono te henny to obsahuje tak minimalni mnozstvi, ze to ani nema sanci nejak vic zabaravit. Pokud tedy nejses platinova blondynka s "magnetickymi" vlasy (co pritahuji kazdou barevnou molekulu), tak bych se nebala Smile

Nicmene jestli od hennoveho samponu cekas nejakou regeneraci, asi budes zklamana, takhle to bohuzel moc nefunguje ... Sad Mechanismus "regenerace hennou" je dost odlisny od toho, co se nabizi v samponech (henna vlas pri barveni "obali" molekulami barvy a tim ho zpevni a utvori mu jakoby obal, uhladi to na povrchu ... ale tim padem uz dochazi k barveni a to je asi to, co nechces.)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kristýna92
0-7
0-7


Založen: 5.11.2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 11:54 am    Předmět: Henna a chemická barva majirel Citovat

Dobrý den,
Jsem tu nová a chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenosti s chemickou barvou a hennou.Mé vlasy jsou světlé,mnoho let barvené chemickou modročernou(syoss). Měsíc po posledním chem.barvením jsem začala používat hennu(světlou i tmavou hnědou)(khadi),Zkoušela jsem i dvoufázové barvení na odrosty,protože se mi nelíbí ty zrz odlesky.Nicméně černé jsem se jakš takš zbavila(na slunku je krásná hnědá(manghanová.Ale kvůli těm zrz odleskům chci přejít zpět na chemii.Koupila jsem si tedy barvy dvě od Lorealu Majirel odstín 7 a 8,1 . Chci docílit studené popelavé(tmavě hnědé).Samozdřejmě nejdřív zkusím test na pramínku,abych se vyhla vodníku brčálkovy. Jinak hennovala jsem asi 5× a černou to opravdu přebarvilo,takže kadeřnici na stáhnutí barvy jsem vynechala. Vlasy už si dlouhodobě dělám sama. Od keratinu po stříhání konečků. Někdo podobnou zkušenost? Vím je tu podobných témat dost,ale jsou to celkem staré příspěvky.
Děkuji za odpovědi a Vaše zkušenosti. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 10:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej na DV Smile

Sice rikas, ze jsou to stare prispevky, ale nektere veci zustavaji (bohuzel) nemenne ... tedy jakmile je v tom peroxid, tak to s nejvetsi pravdepodobnosti zezelena (kvuli indigu co uz na vlasech mas). Test na praminku urcite zkus, ale jak rikam ... s 95% pravdepodobnosti tam ten zeleny odstin bude (a zbavit se ho bohuzel poradne neda, musi odrust :/ )

Tak ci tak, hodne stesti Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kristýna92
0-7
0-7


Založen: 5.11.2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2016 2:40 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,tak jsem nakonec zkusila jen přeliv s neslabším ox.krémem. A super,odrosty to obarvilo,ztlumilo tu zrzavou z henny. A žádná zelená nikde Smile Příští měsíc jdu do pernamentní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2016 11:07 pm    Předmět: Citovat

Přátelé, já si normálně všimla, jaký mám téměř roce co hennuji odrost - a ty vlasy, které byly dříve barvené chemicky jsou normálně zrzavější než ty odrostlé. Asi to bude tím, že v těch barvách bylo vždy trochu peroxidu a tak mi to sežralo mou barvu, zároveň to změnilo strukturu a tak se to odráží jinak. Tak se už jen těším, až mi ty vlasy odrostou celé a budou jednolité a pěkně červené jak ty odrostlé, i když to třeba ještě čas potrvá Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 1:34 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si ten přechod kdysi strašně užívala - jednak byl plynulej, takže na rozpuštěných to nebylo nijak extra nápadný, a jednak to dělalo moc hezký efekty v různejch drdolech a ve francouzským copu. Občas se mi po tom při mojí současný víceméně jednolitý barvě stejská - ale zase začáním mít díky šedinám slušnej měděnej melír, tak si moc nestěžuju. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kristýna92
0-7
0-7


Založen: 5.11.2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2016 5:37 pm    Předmět: Citovat

ahojky,no já si myslím,že ta henna se vždy bude vymývat do zrzava. I přes pernamentní barvy Včera jsem barvila profi barvou určenou pro brunety. Odstín 7.1 na tmavý poklad. Chytlo to málo ale chytlo,zesvětlilo a konečně se pomalu blížím k vysněné středně hnědé popelavé. Asi bude rozdíl i v tom jaké má člověk své vlasy,u mě je to šedá,a na ní asi sto vrstev černé a pár vrstev henny. Všechno jde i bez odbarvovaní a kadeřnice,jen to chce čas a trpělivost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigRedHead
0-7
0-7


Založen: 19.11.2016
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 8:24 am    Předmět: Odbarvení henny Citovat

Po včerejším odbarvování henny s indigem bych se ráda vyjádřila k tématu. Nedělejte to, holky Very Happy Vlasy mám zelený jak Rákosníček, stahovala jsem středně hnědou a je to katastrofa. Takže buď henna nebo blond, já osobně netuším, co teď s tím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 7:26 pm    Předmět: Citovat

To je právě problém. Indigo reaguje s peroxidem a výsledkem je zelená, která se prý obvykle nedá ani stáhnout ani pořádně překrýt. Většinou to dopadá tak, že se vlasy musí nechat odrůst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st březen 29, 2017 4:51 pm    Předmět: Citovat

Já tedy musím říct, že na hennu mi barva nechytla a to jsem použíla světlejší zlatozrzavou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 165, 166, 167, 168  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.