Henna na chemicky barvené vlasy a naopak
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 166, 167, 168  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cf2a6b664352fb22cea7ae970f312fbeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arcana
41-80
41-80


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem si dala hnědou hennecolor na celou hlavu, i když pokus s jedním pramenem předtím nedopadl úplně nejlíp. Nechala jsem to působit 3 hodiny a tentokrát to chytlo i na melíry, sice malilinko do zelena (je to vidět jen při zkoumání hodně zblízka), ale to se nejspíš brzo ztratí. Melíry jsou pořád trošku světlejší, ale už nejsou tak nápadné a vypadá to celkově moc hezky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milja
41-80
41-80


Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 11:07 am    Předmět: Citovat

Very Happy Každý si hennu moc vychvaluje, tak bych taky se taky ráda zeptala co mi poradíte, mám zesvětlované vlasy ( přírodní jsou tm. hnědě ) už asi 9 cm odrostlé, barvené od kadeřnice a ať si na to dám jakoukoliv barvu, tak se z těch zesvětlovaných vymyje, takže na sluníčku je znát dost silně ten přechod, ráda bych to zase nějak zcelila, tak uvažuji právě o henně, nebarvila jsem se víc jak měsíc a půl, mohla by chytnout nějaká tm hnědá, či dokonce černá? Poraďte pěkně prosím Embarassed Razz
A všem holkám s dlouhejma vlasama říkám já, neblbněte, nevyplatí se to! Vaše vlasy jsou nejhezčí přirozený! Wink Už jsem je mohla mít až pod prdel, kdybych neblbla! Ale člověku tak nějak někdy přeskočí, jistě to znáte! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

No, určitě by to chtělo zkusit na pramínku nebo na vyčesaným chumáči vlasů (zvlášť těch zesvětlovanej) - přesnou výslednou barvu Ti to sice přesně neřekne, ale aspoň tak zjistíš, jestli ti to ty chemicky odbarvovaný vlasy nespálí nebo nenabarví na zeleno.
Jinak bych řekla, že by to chytit mohlo (ale nečekej zázraky hned od prvního hennování, účinky henny se spíš tak jako kumulujou), ale ty světlejší kusy budou podle mně o něco víc do zrzava (já to tak mám, ale není to nijak ošklivý, mně se to naopak dost líbí Cool ). Ze značek si dost lidí chválí hennecolor, ale moc nevím, jak je na tom s tmavšíma hnědejma odstínama (já s ní barvila na zrz). Ilona tu někde psala, že načerno obarvovala svoji švagrovou lushem a že to chytlo hezky. Naopak černá henna z DM prej moc černě nechytá. Nebo bys od lushe mohla zkusit Caca Marron, ta by měla bejt jako čerstvě vylouplej kaštan, jak tak koukám na tvoji ikonku, něco takovýho by se mi na Tobě docela líbilo.
Nicméně všechny tyhle rady ber bez záruky - henna je vždycky trochu dobrodružství, na každý vlasy chytá jinak. Ale to patlání bahýnka na hlavu je dost návykový. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milja
41-80
41-80


Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 11:23 am    Předmět: Citovat

Laughing Děkuju za rady, ještě si o tom budu hodně číst, než dospěju k nějakýmu rozhodnutí a určo se o to s váma podělím,abyste mě mohli případně včas zarazit! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milja
41-80
41-80


Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

Tak jsem to hodně zvažovala a opravdu jsem si netroufla na hennu, spíš si nechám narůst svojí barvu vlasů, na ty zesvětlené jsem byla nucena použít opět chemickou barvu, naštěstí chytla krásně - kakao od Garnier- vyživující barva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Queentin
0-7
0-7


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 1:17 pm    Předmět: Henna - zlatá blond Citovat

Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit o radu. Již několik let chodím na blond melírky. Moje původní barva je špinavá blond, spíš taková myší šeď jak říkám ) No a ráda bych přesedlala na přírodní barvičku a díky tomuto fóru bych ráda šla do tý henny Čtu téměř samé pozitivní reakce a tak není prostě jiné cesty, než začít hennit Ale problém je ten, že bych ráda začla něčím ne tak vzdáleným od mé nynější barvy a tak jsem přemýšlela o té zlaté blond. Myslíte, že mi na vlasy chytne? A co odrosty (mám je teď asi 3cm) - obarví se mi taky nebo mi barva chytne jen tam, kde mám blond melírky? A pokud by mi to nechytlo, co světle plavá, oříšková? Jaký by na mých valsech měla cirka odstín? Nechci to mít ale zrzavý, mrkvový, to snad časem Předem moc děkuju za pomoc a rady! Mějte se krásně a henně zdar! Tina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 1:33 pm    Předmět: Re: Henna - zlatá blond Citovat

AHojky.

Ja na tvem miste bych za jedno pockala s barvenim delsi dobu od posledniho chemickeho prouzkovani. Za druhe zkus reakci henny na nejakem pramenu ktery neni videt, nebo na vypadanych vlasech - a uvidis jak to chytne. A blond by ti pravdepodobne nemela chytnout do mrkvova - da se zredit jogurtem, hermankem a podobe. Kazdopadne o pouhou stranecku dozadu mas plno reakci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Queentin
0-7
0-7


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 2:16 pm    Předmět: Re: Henna - zlatá blond Citovat

Morganna napsal:
AHojky.

Ja na tvem miste bych za jedno pockala s barvenim delsi dobu od posledniho chemickeho prouzkovani. Za druhe zkus reakci henny na nejakem pramenu ktery neni videt, nebo na vypadanych vlasech - a uvidis jak to chytne. A blond by ti pravdepodobne nemela chytnout do mrkvova - da se zredit jogurtem, hermankem a podobe. Kazdopadne o pouhou stranecku dozadu mas plno reakci Wink


Moc děkuju, Morganno:) Snad se to nějak zdárně povede:) Chemicky barvená jsem byla naposled asi před 2 měsíci, takže si myslím, že je to dostatečný odstup. Jen se teď ještě rozhoupat, přestat se bát a něco zkusit:) Jitty mi doporučila třebas hnědou od DM, že je dost světlá a přes to můžu pak zkusit tu zlatou blond. No ještě uvidím. Jen se bojím, že mi to chytne jinak na odrosty a jinak na ty melírky... No uvidíme Surprised)

Ještě jednou díky a drž palečky! Smile Tina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Queentin
0-7
0-7


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 4:27 pm    Předmět: Henna - DM Citovat

Tak mám právě na hlavě hnědou hennu z DM, ale nejsem z toho zrovna nadšená. Podle návodu jsem si barvu připravila, ale bylo to pak neskutečně hutný, tuhý, až se to drolilo, tak jsem se to snažila ještě trochu naředit, aby to šlo na hlavu vůbec napatlat. Ještě jsem k tomu přidala skořici, žloutek a olivový olej. Teď už to mám hotový, ale předpokládám, že mi barva vůbec nechytne - nechytla mi totiž vůbec ani na kůži, takže počítám, že s vlasem toho moc taky nesvede Smile Před hennou jsem si dala na hlavu šampon barvy čokoládově hnědé (před odjezdem s přítelem na Šumavu) a vznikla z toho téměř oranžová, no děs Very Happy Takže jsem celou Šumavu děsila turisty a přítele v jednom Laughing Chtěla jsem si jen zkusit, jak budu v tmavých vlasech vypadat a vzniklo z toho tohle Smile No dofuám, že mi to henna aspoň trochu překryje, pokud ne, zainvestuju a koupim si pořádnou francouzskou hennu - ta mi snad nějaký výsledek zaručí Smile Mějte se, holky, krásně, díky všem za rady a až budu znát výsledek hennění, určitě dám vědět Wink papa, Tina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cheekily
0-7
0-7


Založen: 24.3.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 4:18 pm    Předmět: Henna na chemicky barvené vlasy Citovat

Ahoj,
jelikož všude slýchám o příznivých účincích henny, tak jsem se rozhodla si ji koupit. Jenomže problém je v tom, že jsem zjistila, že na chemicky barvené vlasy (moje původní: plavá, nynější: tmavě hnědá) se už henna nemá dávat. A já už mám třícentimetrový odrosty Sad . Má už s tím někdo zkušenosti? Co by mi zbůsobilo, kdybych hennu na své vlasy dala? Koupila jsem si odstín čokoláda. Všichni co hennu používají mají krásné husté vlasy a jak tvrdí, předtím je měli jemné, jak já. A moje vlasy nutně potřebují ''zahustit'' Rolling Eyes . Děkuju všem za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 166, 167, 168  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.