Špatně stáhnutá henna (cirkus na hlavě)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c00319330d58c48b9d95f254107cb0a1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eidwin
8-20
8-20


Založen: 10.8.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2019 7:36 am    Předmět: Špatně stáhnutá henna (cirkus na hlavě) Citovat

ahoj holky, dost nutně bych potřebovala radu Smile :/
Po několika letech co hennuju na zrz, jsem si všimla , že mi ztmavla do tmavé hnědé..což byla hrůza. Chtěla jsem to zesvětlit, což se povedlo. Nejdřív s vit C, trochu byl znát rozdíl, pak s medem, citronem a 3% peroxidem a taky to šlo skoro neznatelně. Následoval klasický peroxid/odbarvovač, koupila jsem si nějaký hodně slabý ale přirozeně to zesvětlilo, jenže jsem chtěla ještě víc a rychleji. Dost lituji, že jsem si nekoupila ten samý a zkusila jsem jiný 6%, . Vespod ty vlasy byli o dost tmavší a zapomněla jsem si hlídat čas.. výsledek je, že zbytek vlasů byli světlejší o dost, než moje přírodní barva..Myslela jsem si, že to henna sjednotí, kdysi mi to sjednotila..ale tentokrát jsem nechtěla, tak to tmavne rychleji.. Takže z klasických 50:50 Henna-cassia(khadi) jsem dala 35:65.
No a je to prušvih Very Happy Na odrosty mi to skoro nechytlo, ale na zbytek mám krásně oranžovou. Takže si zase připadám jako v 15 letech a je to úděsný! Very Happy
Potřebuju to sjednotit..ideálně nějak trochu ztmavit ten zbytek.. Bojím se, že kdybych plácla 50:50 zase na celou hlavu, že mi to nesjednotí a nakonec to budu mít nahoře tmavší nebo jiný odstín, než ve zbytku.. Ještě mě napadlo, zkusit na to dát chem. zrz.. jestli by to dokázala díky peroxidu sjednotit a pak bych mohla hennovat dál.
Mám momentálně vlasy až pod zadek, tak to celkem oplakávám.. ke kadeřnici nemůžu, protože v ostravě se na hennu tvaří jako na něco příšerného a hlavně, když narazím na nějakou, která barví.. tak 2000 a víc, za to momentálně dát nemůžu
ps: realně jsou ty odrosty ještě o trochu tmavší, viz první fotka
pps: je trochu zvláštní, že mi to chytlo uplně jinak , než před lety a to jsem měla tmavší vlasy, než teď

Holky co s tím mám dělat? :/
Přikládám odkaz na porovnání mých vlasů a momentální hrůzy. Nejde mi tady vložit obrázek

https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/52980438_2501328666806322_9217795597346537472_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=ea6dcbdc5574243373e966329da2afec&oe=5CE8DA63
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SuuriTuuli
21-40
21-40


Založen: 6.1.2018
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2019 9:58 pm    Předmět: Citovat

Mně přijde, že to vůbec není nějak hrozné, naopak, ta poslední fotka ve stínu se mi líbí a přijde mi stejná jak ta první, když jsi s hennou začínala...
A ta na světle je podle mě taky ok.
...Kdybys viděla, jak jsem dopadla já, když jsem zkoušela něco podobného, co ty... Laughing (ehm, zelené vlasy, klasika no) ..To tvoje je podle mě fajn Smile Takže za mě bych řekla, už na to chemii nedávej, ať zbytečně neublížíš vlasům. Když už, tak radši zas jen tu hennu. Máš krásné vlasy, tak ať je nepoškodíš... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eidwin
8-20
8-20


Založen: 10.8.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 5:14 pm    Předmět: Citovat

Na fotkách to tak asi nevypadá, ale realita je mnohem horší Very Happy Na celé vlasy hennu dávat už nechci.. s odstínem jsem naprosto spokojená..jenže jsou prostě světlejší než odrosty a nevím jak to sjednotit..:/ Bojím se, že mi henna ten přechod ještě víc zvýrazní a nakonec budu mít nahoře ještě tmavší barvu nebo jaký odstín mi to hodí..To už pak nevím, jak bych to řešila.. Very Happy henna si trochu sedla, tak v odkaze posílám, jak to momentálně vypadá
https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/54416645_2515464292059426_100220798404395008_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=fd22be9c49514f01f1a19424d1b586f5&oe=5D07AE89
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2019 12:59 pm    Předmět: Citovat

Se sjednocováním mám podobný problém... Henna mi odrostla a vyšisovala se a odrosty jsou -i po nabarvení- tmavší. Jakž takž se mi ale osvědčila krémová, předpřipravená henna. Dávala jsem ji hlavně k hlavě, na délky jen aby se neřeklo, a celkem se to natónovalo do sjednoceného odstínu. Stejně dobrou službu mi teď udělala henna s půlkou kondicionéru (to je navíc podstatně levnější varianta: zkrátka jen půl sáčku henny, citron a půl lahvičky kondicionéru). Čisté henně, byť v různém poměru s cassiou, bych se asi vyhnula. Pořád chytá hodně silně.
Ať se daří! Smile Vlasy máš krásné - věř mi, že žádný velký mišmaš to není... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eidwin
8-20
8-20


Založen: 10.8.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2019 1:23 pm    Předmět: Citovat

Ono to na každé fotce háže jinou barvu, jak henny, tak mých přírodních Very Happy Je to zajímavý nápad, ale bojím se, že by mi to s kondicionérem nechytlo..mám docela odolné vlasy.. I přítel říkal, že mám odrosty a o dost tmavší, než zbytek vlasů :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 5:35 pm    Předmět: Citovat

No, já bych to asi s tím kondicionérem zkusila. Čistě teoreticky: ty vlasy, který si prošli peroxidovou kůrou, budou asi narušenější, takže by ji právě měly vcucnout radostnějc než nepoškozený odrosty. Nicméně šedá je teorie, zelený strom života. Ale ať už uděláš, co uděláš, asi se to úplně nesjednotí hned, spíš to půjde postupně, s každým kondicionérohennováním o něco lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.