Jablečný ocet
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=56074e7e624566ffde854788f196736aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 10:11 am    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem si nadšeně koupila jablečný ocet. Nadšení okamžitě opadlo Laughing Dala jsem si ho do skleničky a rozředila vodou, že si to vypiju před jídlem...a když jsem ho ochutnala, tak jsem zjistila, proč má snižovat chuť k jídlu, to je hnuuuus Laughing normální ocet mi nevadí, naopak mi voní a chutná, ale tohle je na mě fakt moc Laughing Takže buď se budu přemáhat a doufat, že se každé ráno z toho nepozvracím, nebo ho budu používat jenom na vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 10:31 am    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Tak dneska jsem si nadšeně koupila jablečný ocet. Nadšení okamžitě opadlo Laughing Dala jsem si ho do skleničky a rozředila vodou, že si to vypiju před jídlem...a když jsem ho ochutnala, tak jsem zjistila, proč má snižovat chuť k jídlu, to je hnuuuus Laughing normální ocet mi nevadí, naopak mi voní a chutná, ale tohle je na mě fakt moc


nojo, holka, jenže ocet se pije po velmi malém množství, respektive hodně naředený, zhruba na jednu velkou sklenici vody se dává ocet po kapkách, maximálně kávová lžička a už i tak to bude síla. Nevím, co do snižování chuti k jídlu, o tom jsem neslyšela, ale co dělá je, že výborně nastartuje organismus a trávení, a obnovuje PH v trávicím ústrojí. Používá se při očištování organismu.
A co myslíš tím normálním octem?
EDIT: ještě chci připsat zkušenost s jablečným octem, že se prodávají různé kvality a rozhodně se vyplatí investovat do toho dražšího, když ho chce člověk pít, protože ten rozdíl v chuti je markantní.


Naposledy upravil vlasenka dne út červen 05, 2012 10:38 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 10:34 am    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Takže buď se budu přemáhat a doufat, že se každé ráno z toho nepozvracím, nebo ho budu používat jenom na vlasy Laughing


včera na úplněk jsem ho při postění pila skoro celý den, velmi naředěný má léčivé účinky a je to fakt pitný, prostě voda, co má jemnou chuť a nedráždí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 10:35 am    Předmět: Citovat

vlasenka napsal:
verushka1992 napsal:
Takže buď se budu přemáhat a doufat, že se každé ráno z toho nepozvracím, nebo ho budu používat jenom na vlasy Laughing


včera na úplněk jsem ho při postění pila skoro celý den, velmi naředěný má léčivé účinky a je to fakt pitný, prostě voda, co má jemnou chuť a nedráždí.


no já to ředila podle cedulky na láhvi - dvě lžičky do hrníčku...očividně to bylo na mě furt silné Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 10:40 am    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
no já to ředila podle cedulky na láhvi - dvě lžičky do hrníčku...očividně to bylo na mě furt silné Laughing

to je asi moc, já někdy, když mi ujede trochu ruka ochutnám a ještě naředím víc vodou, fakt pár kapek stačí, aby to bylo v pohodě pitelný. To tělo ten přísun zaznamená i tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 10:47 am    Předmět: Citovat

vlasenka napsal:
verushka1992 napsal:
no já to ředila podle cedulky na láhvi - dvě lžičky do hrníčku...očividně to bylo na mě furt silné Laughing

to je asi moc, já někdy, když mi ujede trochu ruka ochutnám a ještě naředím víc vodou, fakt pár kapek stačí, aby to bylo v pohodě pitelný. To tělo ten přísun zaznamená i tak.


jéééžiš, díky, ani nevíš, jak jsi mě potěšila Laughing díky moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 12:35 pm    Předmět: Citovat

Baby pozor, nie každému žalúdku tento ocot sedí. Ja mám roky problémy s trávením a tiež som skúšala aj túto pomôcku. Ešte sa mi to zhoršilo a nakoniec mi jeden liečitel vysvetlil, že napriek tomu, že mám málo potrebných kyselín v žalúdku tak mi jablčný ocot ešte viac ubližuje. Preto by som každému radila najprv sa opýtať niekoho kto vie čo to o Vašom tele. Nedá sa to spoznať hneď, ale mňa po 2mesačnom pokusnom užívaní začala pri niektorých jedlách fakt že páliť žáha a nevedela som z čoho. Zašlo to tak ďaleko že som práve kvôli nej šla k liečiteľovi a ten mi povedal, že svoj žalúdok neustále niečím dráždim a tak sme spolu rozmýšlali, keď som mu povedala o octe, skoro odpadol.... Po prestaní užívania ma žáha pálievala z ničoho ( občas aj po ovocí a tak, vôbec nie po mastnom, to mi žalúdok skôr upokojovalo!) ešte tak možno ďalšie dva mesiace nakoniec to úplne prestalo. Taká vláknina ale neškodí vôbec nikomu ..... Škoda, že mne na to trávanie ale tiež celkom nepomáha, potrebovala by som niečo oveeľa silnejšie a zatiaľ som nenašla. Vyskúšala som strašne veľa detox prípravkoch, prírodných aj neprírodných, posledný rok to už takmer neriešim, jednak nie je čas a jednak neviem do čoho nového by som sa pustila. Ževraj je možnosťou vegánska strava, ale tak aby to bolo chutné by na to človek potreboval jednak čas a jednak niekoho kto mu s tým poradí. A pri mojom stravovaní, min jedno jedlo denne mimo domu je to takmer nemožné.... Okrem toho,sladkého sa vzdať neviem Very Happy ........ Na ten ocot ale bacha, o sebe píšem len preto, že naozaj nie je pravidlom že pomáha, aj keď sa to na začiatku možno môže zdať. Na vlásky je možno dobrý, tiež plánujem vyskúšať Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 1:21 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06
hmm tak možné to je, že někomu nesedí. Ale já už mám dlouhodobě vyzkoušeno, co mi sedí Very Happy A navíc se vegetariánsky stravuju, našla jsem si to svoje. No a na detox můžeš vyzkoušet další věci, věřím, že ne všechny ještě znáš. Co třeba hořká sůl, zkoušela si? Já si to někdy dávám, tak v průměru 2x-3x do roka, vždy na úplněk nebo nov, ale musí se přitom zůstat doma. Čistí to střeva teda razantně. Vůbec střeva jsou základ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 1:25 pm    Předmět: Citovat

Květinka: a k tomu trávení, jak píšeš, to sem měla taky, když jsem byla v ČR, nemohla jsem jíst spoustu věcí, hodně věcí mi dráždilo žaludek. Jak řikám, našla jsem si svůj styl stravování, který mi vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 2:13 pm    Předmět: Citovat

Pokiaľ Ti to pomáha a verím, že aj mnohým ďalším, tak to je len dobre. Ja som chcela len trošku upozorniť, pretože mám pocit, že ocot je v globále riešený ako pomoc a nikde sa nespomína že by mohol byť aj škodlivý. A to nemám precitlivelý žalúdok absolútne na žiadne jedlo a ani na kyslé, naopak som veľký gurmán a pochutnám si na všetkom, čo je docela prekliatie Very Happy .... Určite netvrdím, že som vyskúšala všetko, ale rôzne vlákniny, tinktúry, čistiace kúry, oleje na lačno, chlorella, zelený jačmeň, senný list, macha tea, tabletky so zeleným čajom - a vôbec rôzne čistiace čaje a plno rôznych ďalších drahých prípravkov (napr. vitamarin + ostatné z tej rady, neaké ďalšie na odkyslovanie organizmu atď) ... Občas sa to zlepšilo, ale len nárazovo a nikdy to nevydržalo dobré, čo je škoda, pretože trávenie celkovo je naozaj základ pre organizmus Sad. A kedže si sama uvedomujem akú paseku to spôsobuje a môže spôsobiť, tak sa snažím, ale teda výsledky zatiaľ nie sú, možno fakt treba vylúčiť cukor, tuk, maso ... ale to neviem čo by som jedla Smile Hold, tá obmedzenosť, však? Very Happy ... Ale teda o horkej soli som vôbec nepočula, asi idem googliť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.