Jablečný ocet
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aaf1d679276a255ece7d1b66dc03b324Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

ja pouzivam jablecny ocet zatim jen na konzumaci. Pry pomaha zmensit pocit hladu a ocistuje telo Smile na vlasky jsem ho jeste nezkousela, ale co neni muze byt Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 6:37 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se, že jsem zbytečně vytvořila nové vlákno, toho podobného jsem si při hledání nevšimla Embarassed Nicméně jen z pomyšlení na konzumaci jablečného octa se mi žaludek obrací naruby, ale já jsem na dost věcí jsem přecitlivělá, pro mě je problém i voda s rozpustným aspirinem...

Naposledy upravil Shahlah dne pá prosinec 10, 2010 11:45 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 7:09 pm    Předmět: Citovat

Já jablečný ocet piju jen občas , řadši mám syrovátku , ale můj synek si ho dopřává každý den a moc mu chutná. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruleee
21-40
21-40


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

A v jakém poměru se má ten jablečný ocet pít? Na vlasy jsem vyzkoušela podle článku o vlasočarodějovi poměr dvou polévkových lžic na litr vody a můžu říct, na moje vlasy to moc sedlo. Po uschnutí není opravdu nic cítit, jsou nádherně lesklé a přijdou mi i pevnější.
Jeden známý mi i říkal, že jablečným octem by se měla oplachovat pokožka po sprchování, prý jí to moc prospívá a navíc odpuzuje hmyz. Nevím nevím, jen aby neodpuzovala i toho, koho nemá... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

ja som ho tiez zacala pouzivat a mama mi pochvalila vlasy, ze sa pekne lesknu:) a to mama je dost kriticka. ale sama si ho na hlavu nechcela dat, ze ci je ona pokusny kralik ci co Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 2:21 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo, kolik stojí ten jablečný ocet Alnatura z DMka?? Jo a našla jsem stránky, kde jsou recepty na výrobu vlastního jablečného octa. Zkoušeli jste někdo??
http://www.zeny.cz/magazin/zdrava-vyziva/jablecny-ocet--domaci-vyroba.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 5:18 pm    Předmět: Citovat

Jaruleee napsal:
A v jakém poměru se má ten jablečný ocet pít? Na vlasy jsem vyzkoušela podle článku o vlasočarodějovi poměr dvou polévkových lžic na litr vody a můžu říct, na moje vlasy to moc sedlo. Po uschnutí není opravdu nic cítit, jsou nádherně lesklé a přijdou mi i pevnější.
Jeden známý mi i říkal, že jablečným octem by se měla oplachovat pokožka po sprchování, prý jí to moc prospívá a navíc odpuzuje hmyz. Nevím nevím, jen aby neodpuzovala i toho, koho nemá... Smile


Já ho piju tak, že naliju trochu do skleničky, tak jak mi to prostě vyjde, neměřím to, takže je to pokaždé jinak, ale zhruba několik mm na dně, přidám lžičku cukru, doliju vodou a pak piju. A moc mě chutná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Dělám to stejně , taky dám do sklenice jen trochu octa a doplním vodou . Místo cukru dávám lesní med , ale ten jen občas , chutná mi to i bez přislazování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

len take male upozonenie jak tu citam ako vam chuti ocot. on dost zakysluje, tak nie je vhodny pre vsetkych. to musite potom vypozorovat same, len aby ste vedeli.. ale myslim, ze kto vie o tom, ze ma vela kyseliny v zaludku by ho nemal pit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lee
21-40
21-40


Založen: 15.3.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 7:56 am    Předmět: Citovat

Ja jsem cetla, ze jablecny ocet pusobi v organismu zasadite.
Ja pouzivam kombinaci vyluh z kopriv, do nej trocha jablecneho octa a trosinka citronove stavy a musim rict, ze je to perfektni. Vlasy se mi masti mene a navic jsou krasne leskle a pevne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.