Biohar vlasový aktivátor
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 121, 122, 123  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee86681e855beecbd58bdd7b0f529214Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 5:01 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Mě teď zase zaujal Biohar - také prý zamezuje vypadávání vlasů a ještě je prý schopen urychlit růstový proces, ale účinný je zase spíš pro ženy. A navíc je prý dobrý proti lupům a na poškozené vlasy.
Včera večer jsem taky vyzkoušela vlas. kúru Doliva a konečky byly hned lepší, ale dneska ráno byly extrémně suché. Evil or Very Mad
A taky jsem se tu inspirovala a objednala si Urtekramí šampón Very Happy . Aloe vera je moc dobrej a narozdíl od drogeriových šamponů jsou vlasy pěkný i další dny. A ještě mám heřmánkovej, ale aloe je lepší.
No a včera jsem si koupila semínka lichořeřišnice a heřmánku a nemůžu se dočkat, až si to vypěstuju Very Happy ...poslední dobou opravdu blázním... Shocked


Jee, Biohar, na ten jsem uz uplne zapomnela, je VYBORNEJ!! Pouzivala jsem ho pred cca deseti lety a vlasy mi behem velmi kratke doby narostly temer az do pasu. Nevim ale, jestli to nebylo spis mladim Very Happy Kdysi byl ale jeste dost levnej, ted je to okolo 150 Kc. No ale inspirovala si me, koupi si promyslim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 6:03 pm    Předmět: Citovat

Jo, já mám s Bioharem taky moc dobrou zkušenost!!! Rostly mi po něm takové silné vlasy, vůbec se nelámaly a netřepily. Ale bylo to jiné balení, než se prodává teď, tak netuším, zda by byl účinek stejný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 6:47 pm    Předmět: Citovat

To jste mě potěšily, to ten Biohar musím vyzkoušet, já právě že mám ty vlasy takový křehký, tak to snad pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

Biohar? JAko voda na vlasy, šampon nebo tabletky? Nikdy jsem ho nezkoušela, koukám, že bych asi měla Shocked
Šampon z Mrtvého moře jsem pře dpár lety hrozně ráda používala,měli ho v lékárně. Ale od té doby ho bohužel přestali vyrábět. Nemám ráda tu chemickou uhlazenost, takže ta nadýchanost po něm mi vyhovovala.
Návrat nahoru
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 10:59 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Biohar? JAko voda na vlasy, šampon nebo tabletky? Nikdy jsem ho nezkoušela, koukám, že bych asi měla Shocked
Šampon z Mrtvého moře jsem pře dpár lety hrozně ráda používala,měli ho v lékárně. Ale od té doby ho bohužel přestali vyrábět. Nemám ráda tu chemickou uhlazenost, takže ta nadýchanost po něm mi vyhovovala.


taková voda na vlasy by to měla být
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:46 am    Předmět: Citovat

Ale já jsem četla, že to šíleně mastí vlasy a když se přípravek aplikuje, musí se vlasy znovu umýt, jak splihnou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 1:35 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ale já jsem četla, že to šíleně mastí vlasy a když se přípravek aplikuje, musí se vlasy znovu umýt, jak splihnou


Biohar je vlasová voda, nemám pocit, že by mi to mastilo kořínky. Problém byl spíš v tom, že já jsem to aplikovala denně při padání vlasů a tou denodenní masáží se mi vždy vlasy dřív zmastily. Ale pokud to vmasíruješ jen po umytí, 2x týdně, neudělá to nic (aspoň tedy mně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 3:09 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Biohar? JAko voda na vlasy, šampon nebo tabletky? Nikdy jsem ho nezkoušela, koukám, že bych asi měla Shocked
Šampon z Mrtvého moře jsem pře dpár lety hrozně ráda používala,měli ho v lékárně. Ale od té doby ho bohužel přestali vyrábět. Nemám ráda tu chemickou uhlazenost, takže ta nadýchanost po něm mi vyhovovala.


Je to tekute, ale hustsi konzistence nez voda. Ja to davala vecer a vlasy myla rano, pze jsem je jinak mela rychle mastne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Fairy napsal:
Biohar? JAko voda na vlasy, šampon nebo tabletky? Nikdy jsem ho nezkoušela, koukám, že bych asi měla Shocked
Šampon z Mrtvého moře jsem pře dpár lety hrozně ráda používala,měli ho v lékárně. Ale od té doby ho bohužel přestali vyrábět. Nemám ráda tu chemickou uhlazenost, takže ta nadýchanost po něm mi vyhovovala.


Je to tekute, ale hustsi konzistence nez voda. Ja to davala vecer a vlasy myla rano, pze jsem je jinak mela rychle mastne.


Shocked ten můj Biohar byl normální vlasová voda, nebyl hustší...
www.krasa.cz/biohar-aktivator.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:28 pm    Předmět: Citovat

Joo, tak kdyz jsem si to kupovala ja, tak se to jeste prodavalo v baleni 4x 10 ml (priblizne), bylo to takove vazke, ale alespon to nestekalo driv nez jsem si to vmasirovala. ten obrazek je ale stejny, takze pujde o totozny vyrobek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 121, 122, 123  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.