Vlasová voda Pleva
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e2f0d95682756069b0114377cf37e442Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 1:40 pm    Předmět: Vlasová voda Pleva Citovat

Něko tu kdysi psal o této vodě...já se nějak nemůžu rozhoudnout,jestli koupit tu s propolisem nebo s mateří kašičkou Shocked máte někdo zkušenost? http://www.pleva.cz/sindex.php?kateg=9&akc=kateg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Já mám tu s mateří kašičkou, ale jen chvilku, atkže účinky nemůžu posoudit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

já mám taky tu s mateří kašičkou..a přijde mi..hm..taková hodně alkoholová,asi mi líp vyhovují takové ty obyčejné styl capillan a tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

to jsem byla ja kdo to tu psal Wink Embarassed
ja mam tu materi kasicku uz od vanoc (pouzivala jsem zezacatku kazdy den i nekolikrat denne, ted pouzivam tak nak ob den) a mam jeste tak ctvrtku lahvicky. Musim rict, ze maximalni spokojenost =) Vodicka krasne voni medem, me tedy ani nelepi vlasky. Je takova prijemna proste :d Wink Taky jsem se dlouho rozhodovala mezi propolisem a mat. kasickou.
Propolis je proti lupum a je dezinfekcni
Materi kasicka ma vice vitaminu a podporuje rust a dava vitaminy a mineraly vlas. cibulce. Takze zalezi na Tobe co tve vlasky a vl. pokozka vic upotrebi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 3:46 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
to jsem byla ja kdo to tu psal Wink Embarassed
ja mam tu materi kasicku uz od vanoc (pouzivala jsem zezacatku kazdy den i nekolikrat denne, ted pouzivam tak nak ob den) a mam jeste tak ctvrtku lahvicky. Musim rict, ze maximalni spokojenost =) Vodicka krasne voni medem, me tedy ani nelepi vlasky. Je takova prijemna proste :d Wink Taky jsem se dlouho rozhodovala mezi propolisem a mat. kasickou.
Propolis je proti lupum a je dezinfekcni
Materi kasicka ma vice vitaminu a podporuje rust a dava vitaminy a mineraly vlas. cibulce. Takze zalezi na Tobe co tve vlasky a vl. pokozka vic upotrebi Wink

Jitty psala že je moc alkoholová,co na to říkáš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 3:59 pm    Předmět: Citovat

tak ted jsem si k ni sla naschval jeste jednou cuchnout Laughing a alkohol tam tedy moc necitim. Jako urcite tam nejaky alkohol bude, ale asi ne moc, aby to nezabilo ty prospesne latky Smile (snad blbe nekecam Very Happy ciste moje domenka Very Happy) kdyby tam bylo moc alkoholu, tak by prece vysusovala vl. pokozku (popr. lupy) ne? coz mi teda nedela.. kazda hlava je hold jina. Te me to prospiva, taky se mi zda ze mi s jejim uzivam min padaj vlasky a novy rostou takovy silnejsi (ne jako kdyz jsem pouzivala vlasovou vodu DIXI - to mi rostly jen takove pidi vlasky). ale to muze klidne souviset i se zvysenou peci od dob objeveni DV Laughing fakt zalezi na Tobe..=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 4:08 pm    Předmět: Citovat

me treba pripadne lepsi - "zdravejsi" a prirodnejsi vodicka od Plevy nez ta z drogerie Dixi a tomu podobne veci. Sice Plevovska stoji o neco vic, ale me se ta investice vyplatila. Koupila jsem si ji k Vanocum jako "svatecni vodicku" a ted ji pouzivam skoro porad Laughing Wink Jestli te to laka a mas naky penizky navic tak to zkus. Prinejhorsim to pak muzes pouzivat jako soucast masek nebo to prilivat do henny Smile Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
me treba pripadne lepsi - "zdravejsi" a prirodnejsi vodicka od Plevy nez ta z drogerie Dixi a tomu podobne veci. Sice Plevovska stoji o neco vic, ale me se ta investice vyplatila. Koupila jsem si ji k Vanocum jako "svatecni vodicku" a ted ji pouzivam skoro porad Laughing Wink Jestli te to laka a mas naky penizky navic tak to zkus. Prinejhorsim to pak muzes pouzivat jako soucast masek nebo to prilivat do henny Smile Laughing

A ona stojí kolem 70 kč ne?Já si jí asi koupím až na začátku měsíce chtěla jsem sice už zítra ale musím počkat jinak bych utrácela a utrácela až hrůza Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 4:19 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Breberka napsal:
me treba pripadne lepsi - "zdravejsi" a prirodnejsi vodicka od Plevy nez ta z drogerie Dixi a tomu podobne veci. Sice Plevovska stoji o neco vic, ale me se ta investice vyplatila. Koupila jsem si ji k Vanocum jako "svatecni vodicku" a ted ji pouzivam skoro porad Laughing Wink Jestli te to laka a mas naky penizky navic tak to zkus. Prinejhorsim to pak muzes pouzivat jako soucast masek nebo to prilivat do henny Smile Laughing

A ona stojí kolem 70 kč ne?Já si jí asi koupím až na začátku měsíce chtěla jsem sice už zítra ale musím počkat jinak bych utrácela a utrácela až hrůza Laughing


hehe to utracela utracela mi neco rika Laughing Laughing Laughing Laughing Embarassed Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 4:46 pm    Předmět: Citovat

já teď taky nějak moc utrácím Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.