Vlasová voda Pleva
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4fe386787a1fbb52e3c4e9bda14d7f93Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 5:06 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
já teď taky nějak moc utrácím Embarassed

Mě to povídej já si v pátek koupila tolik věcí že je z hlavy ani nevyjmenuju Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 7:18 pm    Předmět: Citovat

já mám zas pořád pocit, že něco potřebuju... něco na vlasy, voňavku, tričko, mikinu, boty,.... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
já mám zas pořád pocit, že něco potřebuju... něco na vlasy, voňavku, tričko, mikinu, boty,.... Shocked

Laughing Rozumím ti Laughing Já jsem si teďłoupila tělový peeling ale nutně potřebuju ještě ten od alverde.A taky nutně potřebuju nové oblečení a stejně nutně i další kosmetiku Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

ono většinou tam bývá alkohol pro konzervaci,ale toto mi přijde docela silné něco jako vodka a med:)máme doma i tu vodu po holení s propolisem,ale tím,že propolis je dost výrazný tak mi přijde,že to přebíjí tu alkol.vůni..
ale to samozřejmě neznamená,že je špatná..jenom někdo ten alkohol na vlasech rád nemá.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
MIMISEK napsal:
já mám zas pořád pocit, že něco potřebuju... něco na vlasy, voňavku, tričko, mikinu, boty,.... Shocked

Laughing Rozumím ti Laughing Já jsem si teďłoupila tělový peeling ale nutně potřebuju ještě ten od alverde.A taky nutně potřebuju nové oblečení a stejně nutně i další kosmetiku Laughing Laughing Laughing


joo, taky mám zrovna období, že už ale opravdu nutně potřebuju oblečení, boty, takovou kosmetiku a ještě takovou kosmetiku a navíc bych si ráda koupila ještě to a to a to.... Bóóže Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 8:33 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Denynka napsal:
MIMISEK napsal:
já mám zas pořád pocit, že něco potřebuju... něco na vlasy, voňavku, tričko, mikinu, boty,.... Shocked

Laughing Rozumím ti Laughing Já jsem si teďłoupila tělový peeling ale nutně potřebuju ještě ten od alverde.A taky nutně potřebuju nové oblečení a stejně nutně i další kosmetiku Laughing Laughing Laughing


joo, taky mám zrovna období, že už ale opravdu nutně potřebuju oblečení, boty, takovou kosmetiku a ještě takovou kosmetiku a navíc bych si ráda koupila ještě to a to a to.... Bóóže Laughing Laughing Laughing


mně přijde, že to na mě vždycky přijde s teplem sluníčkem... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 3:11 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Soufflet napsal:
Denynka napsal:
MIMISEK napsal:
já mám zas pořád pocit, že něco potřebuju... něco na vlasy, voňavku, tričko, mikinu, boty,.... Shocked

Laughing Rozumím ti Laughing Já jsem si teďłoupila tělový peeling ale nutně potřebuju ještě ten od alverde.A taky nutně potřebuju nové oblečení a stejně nutně i další kosmetiku Laughing Laughing Laughing


joo, taky mám zrovna období, že už ale opravdu nutně potřebuju oblečení, boty, takovou kosmetiku a ještě takovou kosmetiku a navíc bych si ráda koupila ještě to a to a to.... Bóóže Laughing Laughing Laughing


mně přijde, že to na mě vždycky přijde s teplem sluníčkem... Laughing

Na mě to přijde vždycky když mám v ruce korunky Laughing Jinak dnes jsem byla v jihlavě na té adrese,kterou Pleva na svých stránkách uvádí.Bylo to nějaké rehabilitační centrum a tak jsem šla do druhého patra do prodejny.Tam na mě vystartoval chlápek že slovo Pleva možná někdy slyšel a že mi to zkusí objednat a mám se stavit za týden ale prý neví jestli to půjde.Neřekl mi ani cenu té vody a až si pro ni přijdu,tak si ji budu muset vzít ikdyby smrděla alkoholem sebevíc Shocked Pak mi začal cpát přírodní šampony...tak nevím..asi si to s tou vodou rozmyslím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arcana
41-80
41-80


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 8:24 pm    Předmět: Citovat

Já někdy do Jihlavy jezdím s přítelem k jeho rodičům a asi před rokem jsem tam věci od Plevy viděla v jednom obchůdku s včelími produkty a včelařskými potřebami. Akorát teď přesně neumím popsat, kde to bylo, zkusím to najít na mapě nebo se zítra přítele zeptám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

Arcana napsal:
Já někdy do Jihlavy jezdím s přítelem k jeho rodičům a asi před rokem jsem tam věci od Plevy viděla v jednom obchůdku s včelími produkty a včelařskými potřebami. Akorát teď přesně neumím popsat, kde to bylo, zkusím to najít na mapě nebo se zítra přítele zeptám.

Nebylo to poblíž bezniny OMW?To je ode mě daleko tak jsem šla jinam Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arcana
41-80
41-80


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Jo, myslím že přesně to je ono Smile Určitě tam tenkrát měli od Plevy šampóny i ty vlasové vody, tak snad to prodávají pořád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.