jak rychle vám schnou vlasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04b34b65e1b10bc38a89c385c50b382fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:22 pm    Předmět: jak rychle vám schnou vlasy? Citovat

Shocked jsem teď zmatená, protože sem myslela, že tohle téma už tu je, ale vůbec ho nemůžu najít, takže sem ho vytvořila znovu, on ho někdo z drahých moderátorů kdyžtak uklidí kam patří..

k věci: někde se tu mluvilo o tom, že zdravý vlasy schnou pomalejš a poškozený a suchý schnou rychlejš. v září 2007 mi vlasy schnuly max.půl hodiny a jejich stav pár dní po umytí byl taky síla. A teď mi vlasy schnou tak cca hodinu a půl Shocked Very Happy . vlasy teda vydrží víc než minulej rok, hlavně v létě, než sem poznala DV, měla sem na hlavě doslova suchý chroští hned po uschnutí. teď mi vlasy vydržej mnohem dýl vláčný, a ikdyž ne uplně kudrnatý, nejsou tvrdý. takže s tim že zdravý vlasy schnou dýl souhlasim.
dřív sem utratila hafec za glisskury apod, který byly naprd. teď si vystačim, s olejem, šamponem(alverde ibišek a aloe-úžasný), hennou na konečky a občas vajíčkem.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:24 pm    Předmět: Citovat

Tak moje zkušenost je opačná - když jsem měla poškozený vlasy, schnuly velmi, velmi dlouho ( ségře schnuly zničený kráťoučký vlasy 5 hodin, nekecám... ). Čím jsou zdravější, tím rychleji mi schnou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:30 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Tak moje zkušenost je opačná - když jsem měla poškozený vlasy, schnuly velmi, velmi dlouho ( ségře schnuly zničený kráťoučký vlasy 5 hodin, nekecám... ). Čím jsou zdravější, tím rychleji mi schnou...
Shocked Smile tak to je nějaký dívný Question Idea
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

Mě teď schnou taky déle, ale pěkně mě to štve jak je to nepraktické Laughing
(Používám šampon Rozmarýn, kondicionéry Alverde Aloe ibišek, Lavera Pro lesk a objem pro každý typ vlasů s bio mandlemi a bio medem, Lopuchový výluh a Gliss kur express repair kondicionér oil nutritive-proti třepení konečků /pro delší a třepící se vlasy-ten žlutý, bezoplachový ve spreji-používám jen na konečky, je výborný, zachránil je před ostříháním)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
sarahpentium napsal:
Tak moje zkušenost je opačná - když jsem měla poškozený vlasy, schnuly velmi, velmi dlouho ( ségře schnuly zničený kráťoučký vlasy 5 hodin, nekecám... ). Čím jsou zdravější, tím rychleji mi schnou...
Shocked Smile tak to je nějaký dívný Question Idea


Jojo, už se to někde probíralo, je to fakt zvláštní, co člověk, to opačná zkušenost Laughing Já jsem teda slyšela, že poškozený vlasy jsou porézní a mají tendence nacucat do sebe vodu a pak dlouho schnout ( a jsou takový gumový, zažila jsem na vlastní kůži Confused ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

No a když bych šla spát s mokrýma (což už nikdy neudělám!!) tak bych je měla ještě ráno mokré, hodně mokré, mám je dost husté a taky nepěkné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:35 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Tree napsal:
sarahpentium napsal:
Tak moje zkušenost je opačná - když jsem měla poškozený vlasy, schnuly velmi, velmi dlouho ( ségře schnuly zničený kráťoučký vlasy 5 hodin, nekecám... ). Čím jsou zdravější, tím rychleji mi schnou...
Shocked Smile tak to je nějaký dívný Question Idea


Jojo, už se to někde probíralo, je to fakt zvláštní, co člověk, to opačná zkušenost Laughing Já jsem teda slyšela, že poškozený vlasy jsou porézní a mají tendence nacucat do sebe vodu a pak dlouho schnout ( a jsou takový gumový, zažila jsem na vlastní kůži Confused ).

právě že by to mohlo bejt tak, že když sou poškozený vlasy porézní, tak z nich právě ta voda rychlejc vyprchá, respektive že rychlejš schnou. Laughing magořina.. přitom řekla bych že tohle budou mít všichni lidi společný Rolling Eyes
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

To nepěkné sem myslela kdybych šla spát s mokrýma Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:

právě že by to mohlo bejt tak, že když sou poškozený vlasy porézní, tak z nich právě ta voda rychlejc vyprchá, respektive že rychlejš schnou. Laughing magořina.. přitom řekla bych že tohle budou mít všichni lidi společný Rolling Eyes


Joo, a nemají Laughing Laughing


Naposledy upravil sarahpentium dne ne květen 18, 2008 9:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

no já mám ty vlasy fakt hodně suchý, teda měla sem, vždycky hodně rychle uschly a pak byly i rychlejc křovinatý, ted nemám sou vláčnější, dýl vydržej bejt vlhký a nekrepatěj
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.