Kouř ve vlasech
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=536821e9af8856ed4eb2401cfb287bc3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 10:31 pm    Předmět: Kouř ve vlasech Citovat

Nikde jsem tu takové téma nenašla, ale zajímalo by mě jak řešíte kouř ve vlasech. Já nepracuji jako barmanka a v hospodách/barech/diskotékách moc často nejsem, ale někdy přece jenom. Ten smrad je mi velmi nepříjemný, takže si je musím umýt i když mastné nejsou. Dá se mu nějak předejít? Nějaký přípravek nebo to eliminovat? Teď se mi stala podivná věc-z pátka na sobotu jsem se byla v noci bavit a vlasy samozřejmě nasmrádly, nic divného, jenže já jsem je dnes umyla Urtekramem Rozmarýnovým a přijde mi, že ten kouř stále cítím, to se mi u nepřírodních šamponů nestávalo. Nevím co s tím, nechci je mýt pořád dokola, ale pořád když přičichnu tak cítím kouř Evil or Very Mad Rolling Eyes Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 10:40 pm    Předmět: Citovat

taky je mi kouř nepříjemný, i když nebývám často v zakouřených místech. A většinou když přijdu pozdě v noci domů, tak se mi je ani nechce umývat. A jak to vyřešit, no nevim... Já si většinou cestou domů rozpustím vlasy, aby to trochu vyvětralo, pak ještě doma trochu "protřepu" a pak když si je pořád nemůžu umýt, tak na ně stříknu trochu tělového spreje nebo nějaké voňavky.

A s tím mytím, když nejsou mastné-teď jsem je musela umýt na druhý den (sice ne kvůli kouři, ale kvůli prachu ze stadionu se škvárou) a protože jsem nechtěla odmašťovat, aby nebyli moc vysušené, tak jsem je umyla jenom vodou a kondicionérem a je to fajn Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 9:13 am    Předmět: Citovat

ja pozde vecer taky vlasy nemyju, ale kdyz mi smrdi, tak je navonim Cool a fascinujici se, ze od te doby co pouzivam hennu mi prijde, ze druhy den je kour pryc a naopak citim tu vuni henny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 9:26 am    Předmět: Citovat

Kouř z cigaret je nejhorší. Řeším to přelitím pivem po umytí. Zatím to zabírá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

Smrad z cigaret ve vlasech je pro mě úplným strašákem . Nikdy bych nedokázala usnout , kdybych ho z vlasů cítila a tak jsem schopná si je umýt v kteroukoliv dobu , i kdybych si je už ten den jednou myla . Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

me ten kour nevadi Laughing Laughing ale kdyz maskuju pred mamou navstevu restauracniho zarizeni tak staci jit ryhlejsi chuzi a vyvetravat a do hodiny je to pryc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
me ten kour nevadi Laughing Laughing ale kdyz maskuju pred mamou navstevu restauracniho zarizeni tak staci jit ryhlejsi chuzi a vyvetravat a do hodiny je to pryc


Fakt jo??? Tak to se mi ještě nepodařilo, aby ten smrad z vlasů vymizel, ať už to vyvětrávám jakkoliv dlouho... Mně ten pach tedy vadí a zatraceně moc... Evil or Very Mad Přímo ho nenávidím a usínat v tom smradu... ale většinou, když už se (nedejbože) vyskytnu na místě, kde mi tak načichnou, jsem po návratu už moc zmožená na nějaké mytí, tak musím vydržet do druhého dne. Ale déle teda ne.
Omlouvám se za ten výlev, ale mně se to taaak strašlivě hnusí Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 1:45 pm    Předmět: Citovat

mne nejvic zvlastni prijde, ze ti, co travi v hospode cele dny a kouri jak fabrika, vetsinou nesmrdi. jednou jsem kamaradovi nesla mikinu, kterou kdesi v hospode zapomnel, a ona dokonce vonela jak cerstve vyprana!
ja s kuraky nejsem moc casto, ale vlasy si myju. kdybych si je mela nastrikat vonavkou, to by bylo asi jeste horsi a stejne bych mela divny pocit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

Taky ten smrad nenávidím a většinou se dokoupu k umytí i pozdě v noci (i když se mi vůůůbec nechce), protože v tom nedokážu být Evil or Very Mad A jiné řešení než mytí taky nevidím Sad (to samé oblečení, větrání nepomáhá, cítím to i když ostatní už necítí nic ..) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 3:46 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
mne nejvic zvlastni prijde, ze ti, co travi v hospode cele dny a kouri jak fabrika, vetsinou nesmrdi. jednou jsem kamaradovi nesla mikinu, kterou kdesi v hospode zapomnel, a ona dokonce vonela jak cerstve vyprana!
ja s kuraky nejsem moc casto, ale vlasy si myju. kdybych si je mela nastrikat vonavkou, to by bylo asi jeste horsi a stejne bych mela divny pocit.


No já nevím, mám spíše opačné zkušenosti. Dokonce dost negativní s kamarádkami, které jsou kuřačky a táhne to z nich na sto honů, tak si kolikrát říkám, jestli to jako necítí nebo co, protože občas je to dost síla... Confused Neznám nikoho, kdo by intenzivně kouřil, chodil do zahulených hospod a nebylo to z něj cítit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.