Kouř ve vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6bd9a2b19ae53c25e4c5eeeb2dc22633Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 11:03 pm    Předmět: Citovat

Hmm aha, já usínám právě spíš blbě, a když jsem si na sebe napatlala levanduli, byla jsem tuhá snad okamžitě... ale na tebe to jistě mít nebude Cool
Jinak z levandule mě hlava rzhodně nebolela, ale těžká je docela dost, to jo. No anebo to santalový dřevo zkusit, to by taky mohlo přebít cigarety... např. saloos (salus?) dělá hodně esenciálních olejíčků, stačí si jenom vybrat něco, co člověku nevadí, aby dobře usnul a aby to nevadilo případnýmu okolí...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 11:07 pm    Předmět: Citovat

Si prave zahravam s myslenkou vyroby vlastniho "vlasoveho parfemu", proste takove lehke vune, kterou bych mohla nastrikat do vlasu, tam se mi drzi celkem dlouho, ale aby to zas nebylo moc cpave ...

Nad tema saloos olejickama jsem prave premyslela: musim zajit nekam, kde maji velky vyber a radne je vsechny onufat. Nejdriv bych ale potrebovala zjistit vhodnou "vonavou" kombinaci, abych pak nekoupila hrusky, jabka a nepokousela se z toho varit povidla (ala pejsek a kocicka).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 11:27 pm    Předmět: Citovat

ještě mě napadají květinový vody od saloos, to bys nemusela nic míchat Smile a rozprašovač to už má... žádnou ale ještě nevlastním, tak ti neřeknu, jak moc by přebila kouř...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 11:31 pm    Předmět: Citovat

Kdyz ja jsem takovy ten typ "patlama patlama" ze to zkusim zmatlat doma sama .. Laughing
Kazdopadne dam pak vedet, jak to dopadlo, az se do toho pustim Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 11:37 pm    Předmět: Citovat

No jasně, ale at to není moc silný! Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 11:39 pm    Předmět: Citovat

... se kdyztak naredi ... Laughing (aneb utok na cichove bunky okoli Laughing Twisted Evil)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 12:36 am    Předmět: Citovat

Jitt:
Přesně s tím si pohrávám od úterka taky:))) Jenom jsem to zatím řešila v teoretické rovině jako jojobák + špetka parfému, ale esenciální oleje taky nezní špatně Smile Takovej rozmarýn a něco sladkého třeba..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 9:47 am    Předmět: Citovat

Mě pomáhá ten meruňkovej dětskej sprej na rozčesávání z dm. Nastříkám před a těma chemickýma meruňkama smrdím i po (stačí se projít dom rozpuštěně, případně trochu proházet aby vzduch dostal i ke konečkům). Ale nevím, jestli to ty meruňky jen nepřebíjí a ve skutečnosti to není smrad meruněk v ohni Very Happy Ale dělám to i k ohni nebo grilu a taky mi to přijde OK. Ale je možný, že jako příležitostnej kuřák nemám tak vytříbený nos (beru to normálně jako výhodu, protože tak 2-3 týdny co si opravdu nezapálím ani jednu ke kafi ani nepáchnu do hospody, tak se mi čuch začíná vracet až moc a zjišťuju, že celej svět kromě domova neskutečně smrdí, hlavně pozbývám schopnost jezdit mhdéčkem -> toliko k tomu, že kuřáci se necejtí, pravidelný rozhodně ne, kouření hodně otupuje čich a nevíc stálý vjemy mozek nějak filtruje - to je zas takovej ten pocit, že doma žádná vůně/smrad není, ale u návštěv vždycky něco vnímáme)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:10 am    Předmět: Citovat

Verisek: Vidis, jeste mam zbytek a ten mne nenapadl Laughing Ale ty merunky se mi ve vlasech moc dlouho neudrzi, jakmile to uschne, tak je to pryc ... (pro mne dikybohu, pac je to na mne desne umely a sladky Twisted Evil Asi jako kdybych mela ve vlasech rozcucane bonbony AlpenLiebe Laughing)

Minona: hehe Laughing Ja prave uvazuju spise nad alkoholovym zakladem (njn, Alpa vede vsude Laughing), ale taky jsem narazila na EO v jinem oleji (jojoba nebo jemu podobne), tak nevim, cemu mam verit. Nekde se pise ze se ty oleje rozpousti v alkoholu, jinde ze v oleji ... Rolling Eyes By se mohly ty zdroje domluvit Laughing
Mozna to zatim zkusim s tou alpou ... troska alkoholu si myslim, ze vlasy zas nejak zvlast nevysusi, akorat mam doma jen tu vanilku a pomeranc ... Laughing Musim vyrazit na onuchavaci nakupy.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:14 am    Předmět: Citovat

Jitt: to já bych spíš udělala tak, že když dojdu dom, do dlaně vodu, kápnu éterák, a pěkně tím pomačkám vlasy... to by přece mohlo stačit Smile Často mě druhej den nebyly moc cejtit, pokud byla venku velká vlhkost nebo rovnou pršelo, když jsme šla dom... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.