Jak nosit v lete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=11fdc0e202273075bebc235927f13764Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 6:33 pm    Předmět: Citovat

Vlasy zaplétat, zaplétat a zaplétat, jinak se nestydatě ničí. Na koupališti je to problém, protože já jsem nátura mírně kachní, takže jdu často i pod vodu a to pak nechtějte vidět ten humel, co se z toho udělá. Se slanou vodou sice nmám zkušenosti, ale za to s chlorovanou jo. když se v ní člověk máchá několik dní za sebou, tak jsou vlasy jak sláma. Tak si udělám dva dny volna a celé vlasy odshora dolů promastím olivovým olejem. Tak akorát abych nezmastila všechno okolo a tak aby se vlasy promastily. špatně se to vymývá, ale se suchými vlasy to udělá zázraky, krásně se pak lesknou. Dobrá věc je taky kopřiva a lopuchový kořen naložené v lihu.
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 9:25 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Vlasy zaplétat, zaplétat a zaplétat, jinak se nestydatě ničí. Na koupališti je to problém, protože já jsem nátura mírně kachní, takže jdu často i pod vodu a to pak nechtějte vidět ten humel, co se z toho udělá. Se slanou vodou sice nmám zkušenosti, ale za to s chlorovanou jo. když se v ní člověk máchá několik dní za sebou, tak jsou vlasy jak sláma. Tak si udělám dva dny volna a celé vlasy odshora dolů promastím olivovým olejem. Tak akorát abych nezmastila všechno okolo a tak aby se vlasy promastily. špatně se to vymývá, ale se suchými vlasy to udělá zázraky, krásně se pak lesknou. Dobrá věc je taky kopřiva a lopuchový kořen naložené v lihu.




myslíš, že ty kupovaný vlasový vody jsou blbý?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 11:23 am    Předmět: Citovat

ty vlasový vody by mě taky zajímaly... kupujete někod ty levné v drogerii? Já jsem teď zrovna doma objevila nějaký zbytek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 5:12 pm    Předmět: Citovat

MIMI Arrow používám ty za 2 pětky, nepřipadají mi úplně špatný (Luna,výrobce Alpa,myslím). Ale domácí příprava asi bude domácí příprava....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 4:25 pm    Předmět: Citovat

Rokkan napsal:


myslíš, že ty kupovaný vlasový vody jsou blbý?


Kupovaný vody nejsou blbý, jen mám raděj ty co si vyrobím sama a vím do poslední molekuly, jaká chemie v tom je a není Smile
Návrat nahoru
Ajunka
81-160
81-160


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 6:41 pm    Předmět: Citovat

Já na léto zkouším různý drdoly a culíky (copy moc nenosím, nikdy se mi nepoodaří, takovej se kterým bychmohlana ulici). POku de o sluníčko, tak pomůže šátek.
_________________
Willkommen in der WIRKLICHKEIT!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

Ja pres leto nosim vlasy zapleteny v copu nebo vycesany v culiku vetsinou vejs,aby se mi neparil krk a zada..Nejradsi mam takovej ten uces jak se vlasy vycesou vejs a posledni zatah s gumickou se necha napul,takze vlasy jsou jako chytra horakyne-ani culik ani drdol.Jinak se chystam pres leto hodne olejovat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 9:41 pm    Předmět: Citovat

Tak jako když to shrnu tak mi více vlasy ničí zima. Léto je pro mě v klidu. Sice se pak taky musí zastřihnout ale ne moc. Teď už nemám vlasy barvené ani po melíru tak je to i možná tím. Ostatně teď jsem začala používat salonní kosmetiku na vlasy a jako vidím že mým vlasům to hodně pomáhá. Ještě se chystám na Redken masku na barvené vlasy-ta by měla právě chránit i proti nežádoucím vlivům sluníčka. No takže co to jde tak nosím vlasy v létě rozpuštěné...vždy to tak bylo a bude. Schovávala jsem je celou zimu tak teď se jimi musím chlubit no Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 11:39 pm    Předmět: Citovat

Já jsem přes léto v klidu......nosím rozpuštěné,, nebo v copu Wink zato zima je zabiják Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

ja ich v poslednej dobe nosím rozpustené aj vonku (keď mám náladu), čo teda v zime nerobím. tiež sa mi zdá, že sa mi viac ničia v zime.. keď idem do vody, tak spravím cop a naolejujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.