Jak nosit v lete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7534ec3900123385b95320f08c6295eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 5:49 pm    Předmět: Citovat

Woky napsal:
fluidum napsal:
...Akorát se mi do vlasů nesmí dostat hmyz - vzpomínám na jednu včelu, která se mi do nich zamotala a dostaňte ji z vlasů, aby vás nebodla do ruky nebo do hlavy. ...
Mě se vosa zamotala i do rozpuštěných vlasů a pak nějak zabloudila v mých kudrnách. Bzučela a bzučela, bylo to hodně nepříjemné, než se mi jí nějak podařilo vyklepat. A jindy se včela usadila mě přímo na gumičku, já to nevěděl a přímo si na ní šáhnul. Žihadélko bylo. Evil or Very Mad
Jinak já vlasy v létě používám jako přirozenou ochranu před spáleným krkem, kam se hrabou všechny UV faktory, když mi svítí sluníčko do zad, tak jen rozpustím a pohoda. Smile


Fuj to jste mi s tím hmyzem připomněli...před třema rokama se mi do vlasů zamotala (zamotal?nikdy nevím v jakým rodě Embarassed Very Happy ) sršeň...naštěstí jsem o tom nevěděla, to jen manžel najednou říká:"Počkej, jen ti ti vyndám něco z vlasů."Když jsem se zeptala co, řekl, že tam mám smítko, no ještě že tak, ví že bych se zbláznila.Pak už jsem slyšela to bzučení a začala jsem panikařit.Naštěstí mi tu mrchu vyndal, praštil s ní o zem a zašlápnul.Holejma rukama - můj hrdina Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 5:52 pm    Předmět: Citovat

Marion napsal:
Já si nechávám vlasy narůst po deseti letech a toto bude první léto s dlouhými vlasy, tak jsem zvědavá. Můj problém je v tom, že mám kulatý obličej a ještě jsem nevyšla z domu se svázanými vlasy a nevím, jak bych vypadala s šátkem. Takže snad nebudou rozpuštěné moc trpět.


Myslím, že na svázené vlasy si zvykneš, uvidíš, že je to pohodlnější...já šátek nosím jen občas, ale spíš když je vítr. A co klobouk?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Demonia
41-80
41-80


Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 12:35 pm    Předmět: Citovat

Kassy napsal:
Lucy W. napsal:

Ale teď mě napadlo. Nevíte, jak zařídit, aby jste si nespálili pěšinku?


Šátek, klobouk, čepice... jiné řešení asi není. Spálená pěšinka je potvora, taky s tím mívám problémy.


Ako si ju nespáliť - urobiť si culík začesaním všetkých vlasov bez pešinky - celá hlava je zakrytá vlasmi. neviem či som to dobre vysvetlila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anne
8-20
8-20


Založen: 26.4.2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 5:26 pm    Předmět: Citovat

jsem tu nová a tohle je první téma ke kterému mám co napsat Very Happy
Mám vlasy dost hustý a k tomu vlnitý, takže v létě, když je mám rozpuštěný tak je mi vedro a ať je mám jakkoliv tak se mi vždycky zpotí a jsou mokrý. No a mýt si je každej den? Na to nemám sílu a příslušné množství šamponů
Very Happy Vlastně jediná věc co jakž takž jde je jeden cop, který nosím i na tělocvik Smile
A co můžu doporučit na chlorovanou vodu (trocha chemie Very Happy ): Růžovou řadu Gliss Kur Nutri protect ( http://img235.imageshack.us/img235/731/glissgv5.jpg ) Vlasy i po vykoupání v bázeně nemusím hned umívat, protože ta maska jakoby ještě pořád drží na těch vlasech Very Happy

-vyčerpávající odpověď Laughing -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 7:43 pm    Předmět: Citovat

Anne: niečo podobné mi kedysi pred 100 rokmi odporúčala kaderníčka (vtedy som bola v bazéne skoro furt). vlasy napatlať množstvom výživného kondicionéru a strčiť pod čiapku.. ja to teraz robím tak, že zapletiem cop, ktorý poriadne naolejujem - prežil už aj sírovú vodu v kúpeľoch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anne
8-20
8-20


Založen: 26.4.2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 7:48 pm    Předmět: Citovat

Karmilla: Já by jsem si taky chtěla dát na ty vlasy nějaké oleje (např: kokosový - co jsem slyšela je prý dobrý) jenže nevím kde je sehnat. Vím, že se to k tomuhle tématu moc nehodí, ale nevíte někdo (kdokoli) kde je sehnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

Anne: tu je spešl vlákno o kokosovom oleji - skús sa spýtať tam: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=858
tu o olejoch: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=119

skús popozerať nejaké zdravé výživy, obchodíky s biokozmetikou a pod.. alebo objednať cez internet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anne
8-20
8-20


Založen: 26.4.2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 8:12 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
Anne: tu je spešl vlákno o kokosovom oleji - skús sa spýtať tam: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=858
tu o olejoch: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=119

skús popozerať nejaké zdravé výživy, obchodíky s biokozmetikou a pod.. alebo objednať cez internet.


moc děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 8:17 am    Předmět: Citovat

Allean: tedy s tím sršněm (tou sršní? Taky nevím Embarassed ) by mě asi kleplo, ale manžela máš statečného, to teda opravdu jo! Smile

Já nosím v létě nejradši rozpuštěné, po té zimě, co je pořád schovávám si je chci užít taky rozpuštěné. Smile Akorát tak falešný culík do spony nebo klobouk, ale jinak se snažím nesvazovat, i když někdy mám taky pocit té šílené deky na zádech, což se nedá vydržět takže vlasy vyvazuju nahoru, ale jen v nejhroších vedrech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

Já v létě zásadně v drdolu. Myslím tím teda v těch vedrech. Rozpuštěné si užívám na jaře a na podzim.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.