Jak nosit v lete?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dac6367c46d15584928d5f50c56fc9c5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út červen 20, 2006 1:46 pm    Předmět: Jak nosit v lete? Citovat

Ahoj.. holky obzvlast Smile



Moje mila si vzdycky v lete stezuje, ze se necha ostrihat, protoze at dela co dela, porad ji vlasy v necem v lete prekazi.. je ji v nich vedro, vysousi se ji v horkem vzduchu a slana voda je uplnej vrahoun.



Co vy delate, abyste "leto s dlouhymi vlasy" prezily?



Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JanaF
0-7
0-7


Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 5:30 pm    Předmět: Re: Jak nosit v lete? Citovat

Woland napsal:
Ahoj.. holky obzvlast Smile



Moje mila si vzdycky v lete stezuje, ze se necha ostrihat, protoze at dela co dela, porad ji vlasy v necem v lete prekazi.. je ji v nich vedro, vysousi se ji v horkem vzduchu a slana voda je uplnej vrahoun.



Co vy delate, abyste "leto s dlouhymi vlasy" prezily?



Rolling Eyes


Tvoji přítelkyni chápu, taky vždycky v létě nadávám.. Very Happy Také mě dřív napadlo se ostříhat, ale aby mi to proti vedru pomohlo, tak bych musela opravdu na krátko, a to bych vypadala jako blb.. A tak nosím vlasy sepnuté skřipcem a drdůlky Smile

A co s tou slanou vodou? Asi po každém koupání pořádně propláchnout a používat nějaké kvalitní přípravky-masky, něco, co chrání vlasy proti slunci..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po červen 26, 2006 12:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,ja taky v lete doslova trpim.Prakticky nemuzu nosit vlasy rozpusteny,taky by asi po tom vypadali.Slunickem vysuseny,na koupani si je svazuji,jenomze se mi stejne namoci.Taky problem drdol,skripec to neudrzi,a tech milionsest sponek ve vlasech nic moc pohoda.Taky me mrzi, ze ty vlasy pres leto prakticky schovavam.V ksiltovce vypadam jak naklonovanej pubertak, to uz teda vazne nejsu.Ted jsem nasla v katalogu takovej moc peknej satek,vzadu trochu do gumicky a cipky spusteny,tak jsem si ho koupila,vlasky schovam pod nej a vytahnu par praminku po stranach.Vypada to celkem dobre, no ale vlasy jsou proste schovany, aspon na tom nejsilnejsim slunci.
Návrat nahoru
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po červen 26, 2006 5:15 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Ahoj,ja taky v lete doslova trpim.Prakticky nemuzu nosit vlasy rozpusteny,taky by asi po tom vypadali.Slunickem vysuseny,na koupani si je svazuji,jenomze se mi stejne namoci.Taky problem drdol,skripec to neudrzi,a tech milionsest sponek ve vlasech nic moc pohoda.Taky me mrzi, ze ty vlasy pres leto prakticky schovavam.V ksiltovce vypadam jak naklonovanej pubertak, to uz teda vazne nejsu.Ted jsem nasla v katalogu takovej moc peknej satek,vzadu trochu do gumicky a cipky spusteny,tak jsem si ho koupila,vlasky schovam pod nej a vytahnu par praminku po stranach.Vypada to celkem dobre, no ale vlasy jsou proste schovany, aspon na tom nejsilnejsim slunci.




No, stacily 2 tydny v horkem vzduchu a vetru na Korzice, a musela ostrihat vlasy asi o 20 cisel, jak ji to znicilo konce... a pak byly vsude polamane... asi to chce delat caste olejickove kury.. a obcas pred slunickem schovat. Ale co tak slysim, tak horky vitr je nejvetsi vrahoun Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 7:34 am    Předmět: Dlouhé vlasy v létě Citovat

Tak jsem se právě stala nováčkem na tomto webu=útěk od Liborových schizofreních zpráv...Své 82cm dlouhé vlasy jsem si minulý rok nechala zkrátit o 30cm, protože jsem měla před sebou 1měsíc a půl cestování a chtěla jsem se zbavit "mrtvých" konečků,což se podařilo. Od té doby si vlasy nechávám zastřihnout 1x za 2 měsíce, v pohodě to stačí, je fakt, že nejen v létě,ale i celý rok používám jen kvalitní kosmetiku z kadeřnického salónu, v létě jsou vlasové masky v mém případě samozřejmostí, ale i v průběhu roku. Mám blonďaté vlasy a i na ně pravidelně používám odvar z kopřivy, vždycky vemu hafáka na procházku a v květnu nebo červnu si udělám zásobu kopřiv na celý rok, je to zázrak. Kamarádce zničeho nic začaly vypadávat doslova prameny vlasy a lékařská pomoc neměla velký účinek. Po 14 dnech bezrady jsem ji doporučila pít tento čaj a také používat odvar a 3 den měla po problému. To? příroda mocná čarodějka... Very Happy
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 6:20 pm    Předmět: Citovat

Nosím je stejně jako v zimě. Když jdu k vodě, zapletu cop a šup s ním pod šátek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 7:34 am    Předmět: Citovat

Cop jsem začala nosit i přes den a v noci. Je hrozně praktickej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 9:09 am    Předmět: Citovat

Rokkan napsal:
Cop jsem začala nosit i přes den a v noci. Je hrozně praktickej




Praktickej a slusivej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 7:51 am    Předmět: Citovat

já mám vlasy vepředu sestříhaný, takže na cop si ještě musím počkat, protože by mně asi vypadávaly Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 12:24 pm    Předmět: Citovat

Mimi Arrow tak ty neposedný vlásky přidělej sponkama Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.