Jak nosit v lete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0759cb6937da70586d6db70b7eb0df2eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st červenec 14, 2010 8:38 am    Předmět: Citovat

já vám nevím, ale já mám v posledních dnes nějaké tmavší vlasy Shocked Very Happy je to podezřelé, ale jsem ráda!!! mě to horko na vlasy asi svědčí!!! Cool vlasy mi přijdou celkově hezčí, akorát do konců denně vtírám olej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 14, 2010 8:46 am    Předmět: Citovat

V psoledních dnech výhradně drdol s jehlicí Sad Cokoliv jiného je v tom přiblblém počasí a ještě v neklimatizovaném kanclu nemyslitelné Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st červenec 14, 2010 6:42 pm    Předmět: Citovat

já teď nosím svůj oblíbený koupací drdol Laughing může se totiž namočit a i přes tu tíhu mokrých vlasů drží Laughing



není to nic nového, je to jen učesaný culík, ten zapletený a zagumičkovaný.. obtočený kolem a zasponkovaný vlásenkami Wink ale mě se vážně osvědčil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st červenec 14, 2010 6:57 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan: tak to závist, já mám přesně opačný pocit - suché, lítající, cuchající, dredovaté, pořád musím mýt, aby byly aspoň trošku hydratované, už aby se ochadilo a ideálně zapršelo Sad
Tak aspoň zkouším nové účesy, když je rozpuštěné mám tak hnusné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anyyzek
41-80
41-80


Založen: 19.7.2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 6:13 am    Předmět: Citovat

Moje vlasy jsou v létě, hlavně teď v těch vedrech, úplně nemožné. Neříkám, že jsou zničené, ale jsou takové...nepoužitelné. Po umytí se tváří, jako bych je vůbec neumyla, nemají lesk, ani trochu se nesnaží o jakýkoli objem nebo tvar, prostě tam tak nějak zplihle jsou a to je vše. Takže jsou za trest většinou v culíku nebo skřipci, když mi nedělají žádnou parádu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 8:04 am    Předmět: Citovat

Anyyzek napsal:
Moje vlasy jsou v létě, hlavně teď v těch vedrech, úplně nemožné. Neříkám, že jsou zničené, ale jsou takové...nepoužitelné. Po umytí se tváří, jako bych je vůbec neumyla, nemají lesk, ani trochu se nesnaží o jakýkoli objem nebo tvar, prostě tam tak nějak zplihle jsou a to je vše. Takže jsou za trest většinou v culíku nebo skřipci, když mi nedělají žádnou parádu Wink


Jééé...to ty moje taky Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 8:39 am    Předmět: Citovat

SilkyJane : presne taký drdol teraz nosím aj ja, je to to najlepšie na tieto neznesitelné pekelné horúčavy. A dá sa ľahko osviežiť zaujímavými vlásenkami alebo čelenkami Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 12:02 pm    Předmět: Citovat

Letošní léto už mi stačilo vlasy příšerně vysušit. A to se mi nestalo snad nikdy. Na dotek krabaté, drsné, zacuchané. Hřeben v nich drhne, dělají se uzlíky. Snad pomůže kokosák, dneska ho dám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 12:25 pm    Předmět: Citovat

Eiddwen napsal:
SilkyJane : presne taký drdol teraz nosím aj ja, je to to najlepšie na tieto neznesitelné pekelné horúčavy. A dá sa ľahko osviežiť zaujímavými vlásenkami alebo čelenkami Cool


také si říkám Wink navíc se do toho krásně dá kokosák a přitom ty vlasy nevypadají mastné Very Happy takže i přes to, jak paří sluníčko a já se koupu.. navíc sem si vlasy i barvila už 2x přelivem, tak je mám prostě krásné, doufám, že jim to vydrží Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 1:40 pm    Předmět: Citovat

hej zamaskuje to vela vecí Cool a tak isto si môžem chladiť krk bez toho aby som vlasy namočila a nezavadzajú Smile Tak nech ti také krásne vydržia Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.