účinnost bylinných čajů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=992799389a01cafd642f3494178802e8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

honkoflanko neboj,to je dukaz,ze se tve tvuj organismus procistuje Wink jdeou z tela toxiny a kuze byva to hlavni pres co jdou,za x dni by se to melo zlepsit a pak vratit do normalu,ale rozhodne bych na tvem miste vytrvala a koprivovou kuru nekoncila Wink asi si byla vice zanesena Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaflakanka
161-320
161-320


Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
honkoflanko neboj,to je dukaz,ze se tve tvuj organismus procistuje Wink jdeou z tela toxiny a kuze byva to hlavni pres co jdou,za x dni by se to melo zlepsit a pak vratit do normalu,ale rozhodne bych na tvem miste vytrvala a koprivovou kuru nekoncila Wink asi si byla vice zanesena Wink

díky, vytrvám a třeba, jak to je teď hrozný, tak potom to bude o to lepší.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 10:36 pm    Předmět: Citovat

jardin napsal:
citace:
Vážne, o tom zelenom čaji som to nikdy nepočula? Shocked Prečo sa nemá piť ráno?


Prý když ho piješ moc, a především ráno, tak pak máš problémy se zažíváním, je ti špatně od žaludku, atd..je fakt, že jsem měla dost často tyhle problémy, ale opravdu mě nenapadlo, že to je ze zeleného čaje Confused
AŽ teprve nedávno jsem se od jedný známý dozvěděla, že měla to samé.


no, toto môžem potvrdiť.. ja keď vypijem zeleného čaju viac ako šálku-dve, a to nie len ráno, mám trochu problémy so žalúdkom, nafukuje ma a je mi ťažko. mám trochu citlivejší žalúdok, niekto s tým napríklad vôbec mať problémy nemusí. zelený si doprajem len občas, asi by mi taký jasmínový chýbal, keby sa zeleného čaju úplne vzdám.
som dosť veľký čajíčkar, takže väčšinu z toho čo vypijem za deň je čaj. ale striedam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 12:11 am    Předmět: Citovat

hankaflakanka napsal:
Když už tu mluvíte o těch bylinkových čajích, tak já si teď dávám "kopřivovou kůru".tzn., že jsem si naplánovala, že budu pít kopřivový čaj 2 krát denně asi týden, prý pročisťuje.Ale teda krásně jsem rozkvetla, beďary maj kopřivovej čaj asi taky rádi. Laughing Rolling Eyes No, ale nějak to zvládnu. Taky máte někdo takovej problém s kopřivovým čajem, nebo se mi to jenom zdá, že se to akné zhoršilo?


no to je dobre, ze sa to zhorsilo. to tak vzdy je pri takychto precistovakoch, ze najprv sa to zhorsi a potom zacne liecit. tak vydrz este a malo by to zacat ustupovat. zhorsuje sa to preto, ze to telo naozaj vylucuje to zle a ked to bude vonku, bude lepsie;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 6:16 am    Předmět: Citovat

Myslíte si někdo, že by se navzájem mohlo ovlivňovat lapacho se šalvějí? Já si myslím, že ne, a proto si vždy uvařím lapacho a do luhování přidám šalvěj. Chuťově to není špatné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 6:23 am    Předmět: Citovat

Možná jsem světlá výjimka, ale já vypiju klidně 2l zeleného čaje za den a nic mi to nedělá. Nepiju ho teda hned poránu, ale začínám klidně už dopoledne a popíjím celý den. A s železem (jak se psalo v nějakém jiném vlákně) taky problém nemám Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 8:19 am    Předmět: Citovat

Taky nemám se zeleným čajem problém - vypiju ho okolo litru denně (první půllitr hned ráno, ale předtím ještě sklenici vody) a problémy nemám. Jak jsem na tom se železem, to ale nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Planetweb
41-80
41-80


Založen: 4.7.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 3:42 am    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
jardin napsal:
speedy.gonzales391 napsal:
já se v tom vůbec nevyznám, ale prostě všeho moc škodí Laughing


Tak s tím bych i souhlasila Cool , ale zase pít ty čaje jen po dobu 6 měsíců, to je docela o ničem, ne?


jeden otcův známej pije strašně rád čaje všecho druhu a když byl kdysi u doktora a náhodou se na to zeptal, tak mu doktor odpověděl, že hodně pití čaje špatný vůbec neni. Akorát se prej maj střídat nepít pořád ten samí, no a jsem zase u toho, všeho moc škodí


Osobne mohu rici, ze pity hodne caju je neco jineho, nez pit bylinkove caje, caj jako takovy - cerny/zeleny ma jednu neprijemnou vlastnost, odvodnuji, pila jsem drive hodne caj a po potizich s mocovym ustrojim jsem to omezila a rozhodne pokud jsem to s cajem prehnala jsem to pocitila. Takze plati podle mne to co vsude, vseho s mirou a rozvahou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 7:59 am    Předmět: Citovat

Vcera jsem si sla koupit urologický čaj a vedle něho zahlídla čaj Welness od firmy Spalovač tuků od firmy Klember. Je popsaný takhle: po tisíciletí známý čaj Pu-Erh pochází z province Yunnan. Je to kvalitní černý čaj se zemitou chutí, někdy se nazývá Spalovač tuků. pravidelné pití tohoto čaje reguluje metabolismus. Pu-Erh pomáhá i při odbourávání přebytečných tuků, snížení cholesterolu a omezuje jeho ukládání na stěnách cév, zvýšení imunity a detoxikace oraganismu. Čaj obsahuje spoustu minerálů (vápník, hořčík, železo a zinek), stopových prvků (selen a mangan) a vitamínů. Lze jej pít i pozdě večer. Pro dosažení žádoucích účinků doporučujeme pít minimálně 3 měsíce 3 krát denně jeden šálek.

Máte s ním někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Vcera jsem si sla koupit urologický čaj a vedle něho zahlídla čaj Welness od firmy Spalovač tuků od firmy Klember. Je popsaný takhle: po tisíciletí známý čaj Pu-Erh pochází z province Yunnan. Je to kvalitní černý čaj se zemitou chutí, někdy se nazývá Spalovač tuků. pravidelné pití tohoto čaje reguluje metabolismus. Pu-Erh pomáhá i při odbourávání přebytečných tuků, snížení cholesterolu a omezuje jeho ukládání na stěnách cév, zvýšení imunity a detoxikace oraganismu. Čaj obsahuje spoustu minerálů (vápník, hořčík, železo a zinek), stopových prvků (selen a mangan) a vitamínů. Lze jej pít i pozdě večer. Pro dosažení žádoucích účinků doporučujeme pít minimálně 3 měsíce 3 krát denně jeden šálek.

Máte s ním někdo zkušenosti?


no jasně, chutově tedy nic moc. ale mně obecně černé čaje nechutnají, ale na efekt to bylo dobré. tedy v době, kdy jsem neměla stresy a tudíž jsem i mírně sportovala a měla pravidelný denní jidelní režim...no a pil to se mnou i můj drahý, on je na čaje hodně zatížený a ten opravdu výrazně pohubl, jeeenomže on s tím nemá jediný problém a to jedl jak nezavřený a cvičil když vzpíral tužky ze země co spadly Confused
kromě toho je i čaj hanassaki má to stejné účinky jak to popisuješ, a to je čaj, který je právě pu erh typu a lidi to kupují jako zázračný spalovač tuků za XX kč, přitom pu erh z čajovny je úplně stejný, daleko levnější - říkal čajník a měl pravdu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.