účinnost bylinných čajů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2142faeb820225455650f4e72afd60d2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 2:31 pm    Předmět: Citovat

Tak ony jsou ty ucinky hodne individualni, stejne jako treba u leku: u nekoho se "negativni ucinky" projevi, jiny ten stejny lek snasi v pohode, stejne to bude i u bylinek.

Je treba pozorovat, jestli ta ktera bylinka konkretnimu cloveku treba nedela dobre, pokud je vsechno jako driv, pak neni duvod ji neuzivat Wink
Alespon ja to tak delam ... (ale mne stejne nejvic uzije na zeleny a bily caje, bylinkovy lektvary zrovna moc nemusim Embarassed)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 7:28 pm    Předmět: Citovat

tak jsem právě poprvé v životě ochutnala kopřivový čaj a je výbornýý ! musím říct, že mi vážně strašně moc chutná. To by člověk neřekl co muže vzinknout zalitím pár suchých kopřiv Smile..

jenom musím někde vyčíst jak často je vhodné bylinné čaje pít a v jakém množství. nerada bych si uhnala nějákou neplechu. Nemáte někdo tip na fajn článek nebo tak něco? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

koprivový je ževraj super na prečistenie krvi a tým pádom sa vyčistí postupne pleť Smile. ..... A ale myslím, že rovnako ako zelený a čaje ktoré čistia krv ju tým pádom zrieďujú a nemalo by sa piť viac ako 5šálok denne ...... Ten koprivový na denné čajíkovanie ale všade odporúčajú, že je to hodne zdravé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 7:42 pm    Předmět: Citovat

Mám veľmi rada bylinkové čajíky, najviac mi chutí žihlavový ( kopřiva) čaj, ten pijem dosť často, pomáha mi na prečistenie krvi a akné, takisto sním sem tam vlásky prelievam, veľmi dobrý je aj lopúch čaj, síce nemá tak skvelú chuť ale odporúčam ho, takisto aj Repík obyčajný, materina dúška, na žalúdočné problémy Mäta, šalvia Smile vedela by som o tom písať básňe proste mňam...všetky! a hlavne sú zdravé a pomáhajú viac ako chémia a tablety Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 8:20 pm    Předmět: Citovat

no to je fakt ... čajíky sú super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 10:09 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
koprivový je ževraj super na prečistenie krvi a tým pádom sa vyčistí postupne pleť Smile. ..... A ale myslím, že rovnako ako zelený a čaje ktoré čistia krv ju tým pádom zrieďujú a nemalo by sa piť viac ako 5šálok denne ...... Ten koprivový na denné čajíkovanie ale všade odporúčajú, že je to hodne zdravé.


tak já nevím, těch bylinek na každodenní pití moc není. a zrovna u té kopřivy se doporučuje myslím 3 týdenní pití max. v kuse. stejně jsou nejlepší na jaře čerstvé.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 10:25 pm    Předmět: Citovat

Mne to jeden jogín hovoril ... a plus som čítala neaké články, že ak chce človek peknú pleť a čistú krv, tak má denne dať šálku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 5:33 am    Předmět: Citovat

Možná budu nosit dříví do lesa, ale měl jsem 14 dní něco, co se nedalo nazvat chřipkou, ale rýmu, kašel a bolení v krku , to vše bylo a né se toho všeho zbavit..., koupil jsem , ze zoufalství , v Albertu čaj, který honosně nesl název :"Zázvorový čaj proti silné chřipce", poctivě pil 4 - 6 x denně a za 3 dny mi pomohl tak, že všechny příznaky, které jsem léčil kapkama a práškama, prostě odkráčely ... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 8:34 am    Předmět: Citovat

Tak to je super, že si niečo také našiel ... ale celkovo také ochorenia väčšinou po troch až piatich dňoch ustupujú, či nie? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 10:28 am    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Tak to je super, že si niečo také našiel ... ale celkovo také ochorenia väčšinou po troch až piatich dňoch ustupujú, či nie? Smile


No pokud nachlazení vyležíš, tak ano, no když v horečkách chodíš do práce, tak ne... Confused Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.