Kontakty na kosmetičky
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4810dc7de33216ac7b3e8aa8b3dceb58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 3:39 pm    Předmět: Kontakty na kosmetičky Citovat

Ahoj,
napadlo mě, když už tady je docela slušná databáze kadeřnic, jestli by nebylo záhodné vytvořit i něco podobného i s kosmetičkami (a podobnými Smile
Momentálně marně sháním nějakou kosmetičku z Prahy, se kterou by měl někdo zkušenost a která by měla trochu příznivé ceny. Ceny za klasické ošetření kolem 500 mi zrovna vhodné nepřijdou, nemáte někdo tip na nějakou v Praze za slušnější ceny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 10:18 am    Předmět: Citovat

a nepatří to spíš do krása, zdraví atd.?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 10:20 am    Předmět: Citovat

Patří. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 9:57 am    Předmět: Citovat

Potřebovala bych nějakou dobrou a levnou kosmetičku v Brně, nevíte někdo? Už mě ty jebáky nebaví Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka
21-40
21-40


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 8:03 pm    Předmět: Citovat

Když jsem tady na to tak narazila, tak bych se zeptala, jestli někdo neznáte nějakou dobrou kosmetičku v okolí Nového Města na Moravě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VelvetRose
8-20
8-20


Založen: 13.7.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 8:24 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Potřebovala bych nějakou dobrou a levnou kosmetičku v Brně, nevíte někdo? Už mě ty jebáky nebaví Very Happy


A pomáhá to, já byla u jedné ted, říkala, že si moc vyskakovat finančně nemůžu a z původ. rozsahu 350-400 vypočítala 540 Very Happy takže jsem poto další zrušila a asi budu shánět jinde. kolik je ideální cena?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 8:48 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
Já taky už pěkně dlouho scháním kosmetičku v Praze.Zatím sem narazila bohužel jen na ty drahé.A za ošetření pleti se mě dávat okolo 600 korun dávat opravdu nechce.Mají to děsně předražené.Dřív když jsem bydlela na malém městě tam sem chodila na kosmetiku a za celé ošetřní jsem platila okolo 200 korun a to používala hodně kvalitní kosmetiku.Takže tady na tom dost vydělávají.Ale poku někdo znáte nějakou dobrou budu rada za kontakt Wink Děkuji moc! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 9:40 am    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Ahojky,
Já taky už pěkně dlouho scháním kosmetičku v Praze.Zatím sem narazila bohužel jen na ty drahé.A za ošetření pleti se mě dávat okolo 600 korun dávat opravdu nechce.Mají to děsně předražené.Dřív když jsem bydlela na malém městě tam sem chodila na kosmetiku a za celé ošetřní jsem platila okolo 200 korun a to používala hodně kvalitní kosmetiku.Takže tady na tom dost vydělávají.Ale poku někdo znáte nějakou dobrou budu rada za kontakt Wink Děkuji moc! Wink


Taky to vidím podobně. Byla jsem zvyklá taky na cen kolem 150, 200 kč za ošetření, tak mě pražské ceny trochu vyrazily dech.
Zatím to řeším slevomatama, kde se kosmetika dá sehnat kolem těch 200 kč, ale zase má to nevýhody, že se to musí pracně hledat a platíte dopředu, ale dostupnější variantu každoměsíční kosmetiky v Praze jsem zatím nenašla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 5:34 pm    Předmět: Citovat

Vidím že nikdo o kosmetičce v Brně neví Crying or Very sad
Myslela jsem nějaké levné studio mezi panelákama. Tam jsem taky našla kadeřnictví kde mi ostříkali vlasy za pár kaček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atherlian
21-40
21-40


Založen: 10.1.2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 9:59 pm    Předmět: Citovat

Já mám výborné zkušenosti s touto kosmetikou:
http://kosmetickestudiochrlice.webnode.cz/
je v Brně-Chrlicích. Paní kosmetička je moc příjemná, hodná, vždy poradí a je moc milá. Opravdu můžu jen doporučit Smile
Jinam bych už nešla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.