Vrásky okolo očí
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ac0293db3fa54273d6bd44638f661e0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
klaudia
0-7
0-7


Založen: 6.11.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 3:50 pm    Předmět: Vrásky okolo očí Citovat

ahoj dámy, taky vás trápí drobné vrásky okolo očí? jak na ně, máte nějaký osvědčený recept? Ja zkouším jeden krém za druhým a žádná sláva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yaniicka
0-7
0-7


Založen: 10.10.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 11:41 am    Předmět: Citovat

ahoj..
krémům a těmhle věcím nevěřím ... četla jsem něco o obličejové gymnastice ,,, prý to zpevní obličej, když se to provádí déle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PaníVěra
0-7
0-7


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

Jojo obličejové cvičení je super, jak na to najdeš na internetu např. špul rty dopředu a pak do úsměvu. K tomu cvičení si pořiď třeba nějaký ten vitamín, když ti krémy nepomáhajíSmile !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 4:48 pm    Předmět: Citovat

Zkusila bych nějaký olej, na pleť okolo očí se hodí meruňkový nebo jojobový. Ještě lepší by mohlo být bambucké máslo, já jsem s ním začala nedávno, takže zatím nemůžu posoudit výsledky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 10:17 pm    Předmět: Re: Vrásky okolo očí Citovat

klaudia napsal:
ahoj dámy, taky vás trápí drobné vrásky okolo očí? jak na ně, máte nějaký osvědčený recept? Ja zkouším jeden krém za druhým a žádná sláva.


Mě tedy trápí, ale vzhledem k mému věku to asi není nic neobvyklého. A lepší už to nebude... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 12:25 pm    Předmět: Citovat

Vrásky kolem očí mám, pořád se šklebím Embarassed Zase tolik mi to nevadí, ale když se podívám na maminku... tak bych dopadlout nechtěla, díky očím pořád vypadá že je unavená a smutná, i když je vyspalá a má dobrou náladu. Máte někdo dlouhodobější zkušenosti s bambuckým máslem? Ještě jsem uvažovala o růžovém krému od Logony - na pleť je fajn, jen nevím, jestli by měl nějaký účinek na oči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 1:06 pm    Předmět: Citovat

na vrásky je veľmi dobrý šípkový olej - krásne vyhladí a vypne. ešte by som občas vklepala trochu vitamínu E. mamina si túto kombináciu pochvaľuje, dokonca aj ja cítim tie účinky Smile z takých veľmi účinných a vyživujúcich by som odporučila ešte arganový olej, hotové tekuté zlato - na všetko, od vlasov, po jemné vrásky..

ešte je len apríl a ja už vidím ako sa mi od slnka spravili také mini pehy okolo očí a to asi nebude dobré z dlhodobého hľadiska - tá jemná pleť trpí od slnka ešte viac. aby som sa začala patlať nejakým opaľovákom..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 1:12 pm    Předmět: Citovat

mám vrásky kolem a očí a jsem na ně hrdá.. znamená to, že jsem veselá osoba a moc ráda se směju..Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 1:22 pm    Předmět: Citovat

a nevíte někdo jak se zbavit spíš kruhů pod očima a kolem očí?mám hodně světlou pleť a bojuju s tím opravdu dlouho - meku-up nechci, nemám ho ráda a stejně jenom překreje, ale nezlikviduje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 1:46 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
a nevíte někdo jak se zbavit spíš kruhů pod očima a kolem očí?mám hodně světlou pleť a bojuju s tím opravdu dlouho - meku-up nechci, nemám ho ráda a stejně jenom překreje, ale nezlikviduje Smile


řeším úplně to samé. A pořád se nějak nemůžu rozhodnout, jestli zkusit nějaký ten "zaručený" hoodně drahý krém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.