Anketa za odměny ANEB Jak udělat DV zajímavější?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8bf95eccf42914ebedcf82d320115748Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 5:01 pm    Předmět: Anketa za odměny ANEB Jak udělat DV zajímavější? Citovat

Přátelé,
inovace je kontinuální, jak se říká ve firmách, neboli Ať to lítáááá , jak se říká u nás. Na dv.cz je vždy co zlepšovat a tentokrát mne zajímá odpoveď na tuto otázku:

JAK UDĚLAT DLOUHEVLASY.CZ (ještě) ZAJÍMAVĚJŠÍM PROSTŘEDÍM?

Může to být cokoli: změnit design, rozšířit záběr na některé oblasti, snížit záběr pouze na jiné oblasti, dělat soutěže, nedělat soutěže, posunout atmosféru na serveru tím či oným způsobem, mít víc kontroverze, mít míň kontroverze, dělat speciální věci jako recenze produktů, mít tu víc chlapů, mít tu míň chlapů, cokoli cokoli cokoli!

Každému, kdo napíše aspoň 3 náměty (i se stručným vysvětlením, proč zrovna tyhle) vynulujeme počítadlo v soukromé galerii, tzn. bude to jakobyste tam neměli žádné obrázky, tzn. budete mít kompletně prostor pro nové věci - staré obrázky samozřejmě zůstanou (budeme to dělat v týdenních kolech Wink). Náměty se mohou opakovat Smile

Takže pište pište pište, buďte i kritičtí a nezapomeňte, že spousta podnětů od členů se tu nakonec zrealizovala!

A.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!


Naposledy upravil Aha Admin dne čt květen 22, 2008 7:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

Přidat ještě nějaká zajímavá témata, třeba i do galerií, třeba o historii dl. vlasů a účesů atd. A nebylo by od věci se nějak prezentovat v médiích.
A dát sem ještě nějaké video ze srazu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 5:29 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že recenze produktů by byly skvělé zejména pro "zelenáče", bylo by to přehledné, jasné....a zábavné, co se komentů týče.
Budoucí obchůdek je, myslím, VELKÝm lákadem! Co třeba udělat vlastní vlasová videa (parafráze na Blaho) - byla by to legrace při výrobě i při podívání Wink A osobně myslím, že by bylo dobré ve "strunce" udělat něco jako "Jako to vidí muž a jak to vidí žena" viz nové téma jak mít ráda sama sebe....
To je můj názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem taky pro obchůdek (některé věci, týkající se DV se těžko shání), dále pro nějakou poradnu, která se týká přímo dlouhých vlasů. Recenze produktů je velice dobrý nápad, hodně to pomůže při výběru kosmetiky apod. Určitě jsem PRO soutěže! Jinak co se týká chlapů na Dlouhých vlasech, vůbec by nebylo od věci, kdyby jich tu bylo víc, kolikrát je zajímavý na různé věci právě pohled muže (viz. diskuze Jak se mít ráda)...Jo, a ta videa by mohla být velice zajímavý a dobrý nápad!!! Jsem jak pro video ze srazů, tak pro videa různých účesů a dlouhých vlasů vůbec Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 6:12 pm    Předmět: Citovat

urcite by bolo dobre keby tu bolo viac clankov o vlasoch - starostlivost, uprava... chyba tu nazor vlasoveho odbornika, nejaka poradna, kde by sa riesili konkretne problemy ci uz co sa tyka starostlivost, upravy, ucesov, farbenia .... tie videa to je teda super napad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 6:24 pm    Předmět: Citovat

ehm...co znamená to vynulování počitadla galerií? :-[
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

Jen tak na zkoušku bych změnila barvu stránek. Třeba místo šedé (nebo co je to za barvu) a červeného písma, bych zkusila např. žlutou a modrou.
Vlasová videa by byla skvělá. Já některé účesy z fotek nepochopím. Nevím, jestli je pochopím z videa, ale za zkoušku to stojí Smile

Ještě bych chtěla mít v obchůdku zboží zadarmo, chtěla bych mít nejzobrazovanější profil všech dob,... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

ty videa, to je skvělý nápad Very Happy
A taky jsem pro soutěže-sice nevidím do vnitřního chodu serveru a netuším jak to bylo třeba s financováním té první soutěže, ale přiznám se, že z toho kartáče jsem měla obrovskou, byť "materialistickou", radost Embarassed Very Happy Ale nemusí to být přímo taková velká soutěž jak ta účesová, klidně bych dala zas něco menšího, pro pobavení, třeba jak bylo to tipování x-tého člena Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

Soutěže ano, ať se rozproudí aktivita... Idea Mám takový návrh na cenu, jakožto nováčkovi by se mi líbilo, kdybych mohla vyhrát tu slevu do obchůdku, třeba na omezenou dobu...placnu na měsíc...jelikož to rady st. se jen tak nedostnu Embarassed Embarassed Embarassed ...Co myslíte? Je to jen takový nápad....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 7:02 pm    Předmět: Citovat

Prima nápady, jinak je sem házejte fakt necenzurované (samozřejmě, přiměřeně realistické Smile)
Těším na další, a.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.