Anketa za odměny ANEB Jak udělat DV zajímavější?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=917d236c05b40ceb3fa00a3f1f9fb50dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

Jen takový malý návrh, možná už tu padl, líbilo by se mi, kdyby byly aktuální (budoucí) srazy někde pěkně uvedené, třebas hned na první stránce, stačila by maličká kolonka, kdy a kde, aby člověk věděl... V diskuzi jsem je třebas já osobně totiž už mnohokráte přehlédla nebo jsem je zmerčila moc pozdě Crying or Very sad Děkuji Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

Co takle změnit hlavní stránku? Protože jsem se nedavno připojila na dv u kamaráda a když viděl hlavní stránku tak první co ho napadlo bylo, že jsou to stránky o kosmetice na vlasy. Vůbec z toho nejde prý poznat, že se jedná o stránky zaměřené na podporu dlouhých vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Jen takový malý návrh, možná už tu padl, líbilo by se mi, kdyby byly aktuální (budoucí) srazy někde pěkně uvedené, třebas hned na první stránce, stačila by maličká kolonka, kdy a kde, aby člověk věděl... V diskuzi jsem je třebas já osobně totiž už mnohokráte přehlédla nebo jsem je zmerčila moc pozdě Crying or Very sad Děkuji Embarassed


Jo, tak to je dobrý návrh, i já jsem zjistila s denním spožděním, že se KONAL sraz... Sad

Jinak - bohužel jsem člověk, co má spíš blbé nápady, takže ode mně toho moc nečekejte, jen prosím - jestli proběhne změna designu, tak ať to nejsou řvavé barvy - nemohla bych sem pak chodit nenápadně v pracovní době.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 7:20 pm    Předmět: Citovat

Mě by se zase jen tak pro zajímavost líbil nějaký seznam členů, kdo má jak dlouhé vlasy. Třeba kolik lidí má v profilu uvedeno vlasy do půlky zad a kdo to všechno je atd., jestli je to pochopitelné. Embarassed
A taky, jak jsou poslední přidané fotky v sekci lidé, tak bych ráda u fotek věděla kdo je přidal, někdy se mi stane, že třeba otevřu profil jednoho člověka dvakrát.
No, a pak bych se přimlouvala za to zvýraznění srazů, protože já až tak často až tam dolů nedočtu a pak třeba až po týdnu nebo dýl zjistím, že vůbec nějaký sraz byl. I když nevím co by se muselo stát, abych já na nějaký dorazila Embarassed Very Happy A možná by někde mohly být souhrnně uvedeny adresy na fotky za srazů.
A ještě... jestli by někde na očích nemohli být uvedení všichni ti smajlíci do chatu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Mě by se zase jen tak pro zajímavost líbil nějaký seznam členů, kdo má jak dlouhé vlasy. Třeba kolik lidí má v profilu uvedeno vlasy do půlky zad a kdo to všechno je atd., jestli je to pochopitelné. Embarassed
A taky, jak jsou poslední přidané fotky v sekci lidé, tak bych ráda u fotek věděla kdo je přidal, někdy se mi stane, že třeba otevřu profil jednoho člověka dvakrát.
No, a pak bych se přimlouvala za to zvýraznění srazů, protože já až tak často až tam dolů nedočtu a pak třeba až po týdnu nebo dýl zjistím, že vůbec nějaký sraz byl. I když nevím co by se muselo stát, abych já na nějaký dorazila Embarassed Very Happy A možná by někde mohly být souhrnně uvedeny adresy na fotky za srazů.
A ještě... jestli by někde na očích nemohli být uvedení všichni ti smajlíci do chatu Embarassed


to vůbec nejsou hloupý nápady tyjo Shocked Wink Idea
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 2:42 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Mě by se zase jen tak pro zajímavost líbil nějaký seznam členů, kdo má jak dlouhé vlasy. Třeba kolik lidí má v profilu uvedeno vlasy do půlky zad a kdo to všechno je atd., jestli je to pochopitelné. Embarassed
A taky, jak jsou poslední přidané fotky v sekci lidé, tak bych ráda u fotek věděla kdo je přidal, někdy se mi stane, že třeba otevřu profil jednoho člověka dvakrát.
No, a pak bych se přimlouvala za to zvýraznění srazů, protože já až tak často až tam dolů nedočtu a pak třeba až po týdnu nebo dýl zjistím, že vůbec nějaký sraz byl. I když nevím co by se muselo stát, abych já na nějaký dorazila Embarassed Very Happy A možná by někde mohly být souhrnně uvedeny adresy na fotky za srazů.
A ještě... jestli by někde na očích nemohli být uvedení všichni ti smajlíci do chatu Embarassed


Opravdu, tyhle návrhy jsou bezvadné Smile
A třeba ta délka vlasů, co je na ikonce ( po ramena, do pasu... ), by mohla odpovídat, aby to bylo přehledné ( jestli to tu už někdo navrhoval, tak se omlouvám, já to celé nečetla ) každopádně si myslím, že by to bylo lepší a hned by bylo vidět, jak je má kdo dlouhé. Prostě aby ta délka byla pravdivá, ne jen podle toho, kolik má kdo příspěvků.

Myslím že na longhaircommunity to taky tak mají - pod ikonkou mají napsanou délku Smile a oni to snad mají jako minulost, aktuální délku a kam až to chtějí, pokud jsem si to dobře přeložila..( ehmm možná ne ) Embarassed ale jestli je to tak, tak se mi to moc líbilo. Jaké měli vlasy, když začli, jaké je mají teď a kam až to chtějí dopracovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Chaluzska napsal:
Mě by se zase jen tak pro zajímavost líbil nějaký seznam členů, kdo má jak dlouhé vlasy. Třeba kolik lidí má v profilu uvedeno vlasy do půlky zad a kdo to všechno je atd., jestli je to pochopitelné. Embarassed
A taky, jak jsou poslední přidané fotky v sekci lidé, tak bych ráda u fotek věděla kdo je přidal, někdy se mi stane, že třeba otevřu profil jednoho člověka dvakrát.
No, a pak bych se přimlouvala za to zvýraznění srazů, protože já až tak často až tam dolů nedočtu a pak třeba až po týdnu nebo dýl zjistím, že vůbec nějaký sraz byl. I když nevím co by se muselo stát, abych já na nějaký dorazila Embarassed Very Happy A možná by někde mohly být souhrnně uvedeny adresy na fotky za srazů.
A ještě... jestli by někde na očích nemohli být uvedení všichni ti smajlíci do chatu Embarassed


to vůbec nejsou hloupý nápady tyjo Shocked Wink Idea


No a já se úplne styděla něco napsat, abych zas nežbleptla nějakou kravinu Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

a šlo by, že bych měl někde přehled, komu jsem napsal veřejnej vzkaz?? normálně to zapomínám a ted nevím, jesi mě někdo třeba neposlal do háje Shocked Very Happy
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

Mně se nápady Chaluzsky taky moc líbí. Taky bych se chtěla přiklonit k tomu, co psala Dés, aby byly u ikonky zobrazeny pravé délky vlasů... Mně jde třeba o to, že spoluzačka si hledala informace o henně, a našla náš server a našla ve foru i mé příspěvky. A zrovna jsem měla i jména "po kolena". Ve škole mě pak měla docela za magora (jako ve srandě, smála se mi). Myslím, že víc lidí to nenapadne, že je to o počtu příspěvků, ani mě to na začátku nenapadlo. Kdyby tam byla uvedena pravá délka, bylo by to lepší.

A taky by se mi líbilo, ale to asi bude pro hodně lidí zbytečné, kdyby byla v profilu kolonka pro "druh vlasů", jako jemné, suché, mastá pokožka, suché konečky a tak. Pomohlo by mi to třeba podle toho poznat, kdo má podobný typ jako já a co jemu vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 3:48 pm    Předmět: Citovat

a taky bych trochu promazávala určité naše >>členy<<. tím myslím lidi, co se zaregistrují a tečka. datum založení a poslední aktualizace se liší v pár minutách a takto ten profil stojí už víc jak rok. prostě bych dala lhůtu rok od založení, když tam budou tyto dva údaje stejné, smazat. zbytečně se to zanáší, a když chceš třeba občas proklikat členy, kdo tu jak je, zbytečně se zdržuješ těmahle prázdnejma profilama... beru to jako odpad. a pochybuju, že po víc jak roce si najednou někdo vzpomene, jééé hele, tamhle sem se kdysi zaregistroval....
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.