Anketa za odměny ANEB Jak udělat DV zajímavější?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c760d1ddd46857d0248caa023cf38654Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 2:18 pm    Předmět: Citovat

MilyEli napsal:
Mě taky trošku vadí ty fotky, teď je to opravdu moc klikání Confused Bylo by fajn, kdyby se to fotoalbum dalo prohlédnout celé, aniž by člověk musel přepínat ty strany Wink

souhlasim..
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 2:42 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jinak profily za to se taky přimlouvám... Tři fotky jsou děs, čím víc na stránce, tím líp. A stejně tak vzkazy. Je jich tam dost málo a musí se hodně listovat, což docela zpomaluje a zhoršuje přehled.


já myslím, že je to jen "nouzový profil", až admin chyby opraví, vrátí se to zpět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Myslím, že by se to v žádné kastovnictví nezměnilo, kdyby to tam bylo. Aspoň by to nematlo tolik nováčků: "Proč mám vlasy po ramena, když jsem si nastavila, že mám do pasu?" Nebo: "Kačo, ty vado, co blbneš, jako, vlasy po kolena, jo??? A kdes je jako vzala??" Laughing A tak podobně Wink Ten, kdo třídí lidi podle délky vlasů je magor, ale jeho věc. Mnoho lidem by to ale pomohlo v orientaci. Ale mně už to teď může být stejně jedno, když jsem *moderátor*, že? Laughing

Jinak profily za to se taky přimlouvám... Tři fotky jsou děs, čím víc na stránce, tím líp. A stejně tak vzkazy. Je jich tam dost málo a musí se hodně listovat, což docela zpomaluje a zhoršuje přehled.


Taky si myslím, že by se tu nějaké kastovnictví nekonalo. V místní atmosféře by snad nemělo šanci, vždyť jsou tu samí rozumní lidi Smile
A psalo sem spoustu lidí, co měli vlasy kratší, ale hodně přispěli k diskusi - třeba kdysi Galadriel, ještě sem občas chodí. Napsala sem spoustu hodnotných příspěvků.
Nebo Titania, taky měla tehdy kratší vlasy, když sem přišla, ale je bezvadná a všichni ji tu mají rádi. A příspěvky má perfektní.
Takže si opravdu myslím, že uvedení těch údajů by nikoho nepoškodilo a zlepšilo by přehled.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 3:07 pm    Předmět: Citovat

A ty tři fotky se mě taky nelíbí...teď jsem na to koukala a nevypadá to nic moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 1:56 am    Předmět: Citovat

Tak pokud jde o barvičky fora, tak je mam moc ráda. Jsou příjemný pro oči a určo bych to tak nechala Wink . Je to jedno z nej for (co se týče vzhledu), co znám.
Jinak bych se, ale nebránila, kdyby tu byla možnost výběru. Třeba 2-3 vzhledy a každý by si to u sebe přenastavil.

Co bych hoodně ocenila (doufám,že už to tu někde není) by byla možnost přechodu na určitou stránku.
Jak je dole "Jdi na stránku" předchozí,čísla a další. Tak když má to téma třeba 130 stran, tak je to zdlouhavý jet po stránce. Když chci třeba 40.
Šiklo by se tam políčko, kam bych mohla vepsat číslo stránky, na kterou přímo chci.
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 2:08 am    Předmět: Citovat

Bittersweet napsal:
Co bych hoodně ocenila (doufám,že už to tu někde není) by byla možnost přechodu na určitou stránku.
Jak je dole "Jdi na stránku" předchozí,čísla a další. Tak když má to téma třeba 130 stran, tak je to zdlouhavý jet po stránce. Když chci třeba 40.
Šiklo by se tam políčko, kam bych mohla vepsat číslo stránky, na kterou přímo chci.

jooo, to bych taky ocenila... listovat po jedne strance je bleee... a taky bych brala,kdyby ty odkazy po vyhledani urciteho vyrazu fungovaly tak, ze by mě hodily na tu stranku, kde je ten hledany vyraz... tedka me to vzdycky hodi jenom na to vlakno a zbytek si dohledej sama, to se mi teda moc nelibi, kdyz ma to vlakno 120 stran... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucky1
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 10:51 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Bittersweet napsal:
Co bych hoodně ocenila (doufám,že už to tu někde není) by byla možnost přechodu na určitou stránku.
Jak je dole "Jdi na stránku" předchozí,čísla a další. Tak když má to téma třeba 130 stran, tak je to zdlouhavý jet po stránce. Když chci třeba 40.
Šiklo by se tam políčko, kam bych mohla vepsat číslo stránky, na kterou přímo chci.

jooo, to bych taky ocenila... listovat po jedne strance je bleee... a taky bych brala,kdyby ty odkazy po vyhledani urciteho vyrazu fungovaly tak, ze by mě hodily na tu stranku, kde je ten hledany vyraz... tedka me to vzdycky hodi jenom na to vlakno a zbytek si dohledej sama, to se mi teda moc nelibi, kdyz ma to vlakno 120 stran... Rolling Eyes

Jo, přesně to bych taky dost ocenila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 11:17 am    Předmět: Citovat

Jednak diky vsem za prubezne pripominky, i kdyz treba z nich udelame jen cast, tak presto to je pro mne nejcennejsi zdroj navrhu na upravy, takze dikec! Pristi rok asi budeme prechazet na novy software (vidim to nekdy na leto), bude tam prostor na spoustu uprav, takze jen piste.

K tomu listovani: vim o tom a v kratkodobem meritku s tim moc nehneme (asi takto: vse je otazkou penez a dokud u nas nebude Obchudek - plan na zacatek roku - je placeni programatoru znacne problematicke). Jednoduchou fintou to muzete ale (ne-elegantne) obejit. Kdyz se podivate na adresu nektere stranky ve forum, vypada asi takto:

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1606&postdays=0&postorder=asc&start=230

Kdyz si manualne upravite cislo za "start=", nastavite tim, od kolikateho prispevku se ma zobrazovat.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucky1
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Jednak diky vsem za prubezne pripominky, i kdyz treba z nich udelame jen cast, tak presto to je pro mne nejcennejsi zdroj navrhu na upravy, takze dikec! Pristi rok asi budeme prechazet na novy software (vidim to nekdy na leto), bude tam prostor na spoustu uprav, takze jen piste.

K tomu listovani: vim o tom a v kratkodobem meritku s tim moc nehneme (asi takto: vse je otazkou penez a dokud u nas nebude Obchudek - plan na zacatek roku - je placeni programatoru znacne problematicke). Jednoduchou fintou to muzete ale (ne-elegantne) obejit. Kdyz se podivate na adresu nektere stranky ve forum, vypada asi takto:

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1606&postdays=0&postorder=asc&start=230

Kdyz si manualne upravite cislo za "start=", nastavite tim, od kolikateho prispevku se ma zobrazovat.


Užitečná informace, díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 11:06 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Aspoň by to nematlo tolik nováčků: "Proč mám vlasy po ramena, když jsem si nastavila, že mám do pasu?" Nebo: "Kačo, ty vado, co blbneš, jako, vlasy po kolena, jo??? A kdes je jako vzala??" Laughing A tak podobně Wink


Jo, ja jsem to vubec nechapala, takova sikana Laughing
mne se to libi, ale je to opravdu dezorientujici.
ted me napadlo, ze by se daly tridit treba na nejake pohadkove postavy, a nejdelsi vlasy by samozrejme mela zlatovlaska Laughing Embarassed (ale tohle tedy dobry napad neni)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.