Sestrihani dlouhych vlasu
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bae2c97d43ef026f88d3302a45582aa9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 8:01 pm    Předmět: Sestrihani dlouhych vlasu Citovat

Uz dlouho uvazuji o zmene ucesu, uz 15 let nosim stejny uces, proste dlouhe vlasy...

Dlouhe vlasy se mi moc libi a jeste vic se mi libi, kdyz vypadaji prirozene a zive. Uvazovala jsem o jemnem sestrihani kolem obliceje. Ale nevim, zdali tim vlasy neztrati na objemu. Co myslite?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 8:13 pm    Předmět: Re: Sestrihani dlouhych vlasu Citovat

Armelle napsal:
Uz dlouho uvazuji o zmene ucesu, uz 15 let nosim stejny uces, proste dlouhe vlasy...

Dlouhe vlasy se mi moc libi a jeste vic se mi libi, kdyz vypadaji prirozene a zive. Uvazovala jsem o jemnem sestrihani kolem obliceje. Ale nevim, zdali tim vlasy neztrati na objemu. Co myslite?


právě že tím neztratí na objemu, spíš naopak... Mám velmi jemné vlasy, a tím, že jsem si je nechala sestříhat, nevypadají tak splihle, jako když měly všechny stejnou délku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

Mrkla jsem k tobe do galerky a mas pravdu, sestrihani u tebe vypada moc dobre. Asi to jen bude chtit nejakou sikovnou kadernici...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 6:58 am    Předmět: Re: Sestrihani dlouhych vlasu Citovat

Armelle napsal:
Uz dlouho uvazuji o zmene ucesu, uz 15 let nosim stejny uces, proste dlouhe vlasy...

Dlouhe vlasy se mi moc libi a jeste vic se mi libi, kdyz vypadaji prirozene a zive. Uvazovala jsem o jemnem sestrihani kolem obliceje. Ale nevim, zdali tim vlasy neztrati na objemu. Co myslite?


Na objemu neztratí Wink Sestříhání je moc pěkné, hlavně pár měsíců po. Když drží tvar atd. Taky jsem o něm kdysi přemýšlela... Každopádně, je třeba počítat s tím, že takto upravené vlasy potřebují časem větší pozornost a péči, protože je každý vlasík jinak dlouhý (zastřihování problémových konečků apod.) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 7:04 am    Předmět: Citovat

No já nevím, jsem to měla a krom pravidelného zastřihování od kadeřnice, jsou ty vlasy teď na tom hůř než zbytek. Jsou jemnější, víc se cuchají a jako jediné se mi třepí. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 7:55 am    Předmět: Re: Sestrihani dlouhych vlasu Citovat

A.d.é.l. napsal:
Armelle napsal:
Uz dlouho uvazuji o zmene ucesu, uz 15 let nosim stejny uces, proste dlouhe vlasy...

Dlouhe vlasy se mi moc libi a jeste vic se mi libi, kdyz vypadaji prirozene a zive. Uvazovala jsem o jemnem sestrihani kolem obliceje. Ale nevim, zdali tim vlasy neztrati na objemu. Co myslite?


Na objemu neztratí Wink Sestříhání je moc pěkné, hlavně pár měsíců po. Když drží tvar atd. Taky jsem o něm kdysi přemýšlela... Každopádně, je třeba počítat s tím, že takto upravené vlasy potřebují časem větší pozornost a péči, protože je každý vlasík jinak dlouhý (zastřihování problémových konečků apod.) Wink


To jo, to je pravda, hlavně to chce zastříhávat, protože když to dorůstá, tak to vypadá neupraveně, otrhaně, takže každé 3 měsíce to nechávám doupravovat kadeřnicí Laughing Ale jak říkám, já jsem spokojená Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 8:07 am    Předmět: Citovat

Já nikdy sestříhané vlasy neměla, to je fakt. Zas mi ale dorůstá ofina, každý vlas jinak dlouhý, zamotávají se mi do ostatních délkodlouhých, dělají uzlíky a binec.. Confused Taky jsem přemýšlela, že bych je zastřihla, tak nějak do nějakého tvaru, jenže to nejde Confused nejdou prostě oddělit od ostatních přesně všechny. Njn, co nadělám. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 9:23 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Já nikdy sestříhané vlasy neměla, to je fakt. Zas mi ale dorůstá ofina, každý vlas jinak dlouhý, zamotávají se mi do ostatních délkodlouhých, dělají uzlíky a binec.. Confused Taky jsem přemýšlela, že bych je zastřihla, tak nějak do nějakého tvaru, jenže to nejde Confused nejdou prostě oddělit od ostatních přesně všechny. Njn, co nadělám. Rolling Eyes


Jj, jsem na tom podobně, pořád se ještě bývalá ofina délkově kdesi loudá za zbytkem... Laughing Laughing Laughing Já mám nejradši všechno stejně dlouhé, protože tak opravdu vynikne délka vlasů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 9:43 am    Předmět: Citovat

citace:
Já mám nejradši všechno stejně dlouhé, protože tak opravdu vynikne délka vlasů


Já též... přesto že by mi sestříhání slušelo k mému typu obličeje, nikdy jsem do toho nešla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

já mám vlasy sestříhané a nechávám růst.Myslím, že neupraveně to rozhodně nevypadá Mad Naopak, mě se to líbí, mám šikovnou kadeřnici, zastrřihne celý "oblouk" o stejnou délku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.