Sestrihani dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a838a2453aae416a3652b6fd26d89652Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2014 9:51 am    Předmět: Citovat

rawen napsal:
Já si teda vlasy sestříhávám, protože když je mám všechny v jedné délce je to jak deka. Vlasy ale rozhodně nemám jemné, mám je takové hrubší, vlnité a právě to sestříhání mi podporuje vlnitost. Taky je mám docela husté, i když už to není co to bývalo(z tloušťky 18 cm copu u hlavy mám 14 Sad )...
Nicméně teda sestříhávát v délce pod zadek je docela problém, asi to o trochu zkrátím...
Sestříhání bych tedy taky radila spíš pro hustší a hlavně vlnité vlasy, ty rovné vlasy to spíš splihne, kdežto vlnité to rozvlní a tedy opticky dodá na objemu.
Osobně sestříhávám taky tím stylem ustřihnout vlasy vyčesané v předklonu. Smile
Našla jsem video kde si takhle sestříhává vlasy slečna s docela jemnými vlasy: http://www.youtube.com/watch?v=y1SVhIr_-6M&feature=related


Ahojky! Snad sem nakoukneš, pročítám si tohle vlákno teď a vidím, že příspěvky jsou staršího data...když čtu popis mých vlasů, tak bych řekla, že to úplně sedí na moje vlasy....na video jsem se koukala, už jsem ho i viděla, když mě zajímalo, co je to ta "metoda Lee Stufforda" - chci se zeptat - stříháš si (popř. stříhávalas) to úplně stejně, jako je na videu? Ten culík úplně až takhle "na čele"? A takto sestříhnuté vlasy jdou potom splést i do copu?
Já pořád vymýšlím, co mýma vlasama, zezadu jsou nádherné, ale při délce od půlky zad už je nemůžu nosit rozpuštěné, jelikož mi to nelichotí zepředu Laughing (jak tuz některé psaly, takové ty délkou natažené "cáry" kolem obličeje mi nesluší. vypadám jak Rusalka. Pokud mě sestříhala vlasy kadeřnice, udělalo to takové ty prořídlé myší ocásky v nejnižší a nejdelší vrstvě, vypadalo to celkem oškubaně, culík vypadal děsně: u hlavy rozcuchaná štětice a z ní mrtvolně visely myší ocásky...
Naopak teď mám vlasy kolem tváře poměrně dost dlouhé, culík sám o sobě vypadá luxusně - bohatě, ale zepředu vypadám děsně ulízle...
To mám teda starosti.... Embarassed Laughing
A rozpuštěné to momentálně zepředu vypadá natolik neupraveně, že to tak nemůžu (nechci) nosit.
Tak silně zvažuji, jestli nemám po návratu od moře, kde vlasy stejně dostanou zabrat, zkusit právě to domácí sestřihnutí z culíku....nemohla bys sem dát fotku svého účesu, popř., neporadila bys, zda nejsou někde na netu fotky - výsledky tohoto sestříhání?
Jejda, já píšu šílený román! Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dita
41-80
41-80


Založen: 15.3.2012
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2014 4:38 pm    Předmět: Citovat

Predem se omlouvam, necetla jsem ty navody, ani celou diskuzi, ale nestacilo by jen ustrihnuti prednich pramenu?Tech vlasu, kde je ofina, ale strihnout to tak po bradu, klicni kost, nejak tak-tady se to bezne dela-a vsichni se divi[arabky], ze to tak nemam...ja jen, ze to je jen par pramenu, jen ty vepredu, takze se nic neznici a muzes to udelat sama-docela jednoduse...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Konvalinka1234
0-7
0-7


Založen: 26.7.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 4:03 pm    Předmět: Citovat

já musím mít vlasy jen po ramena, jakmile je mám delší, tak strašně plihnou a vypadám jak nějaká socka neumytá Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 12:35 pm    Předmět: že jsem se na to! Citovat

Tak jsem si ty vlasy po dovelené samozřejmě sestříhala: do culíku, ten udělat až téměř "na čele" a stříííííh - za sebe teda NEDOPORUČUJU! Výsledek je mizerný: na jedné straně se to ufiklo o dost, na druhé méně, celkem lituju, že jsem to udělala - tvar střihu to nemá "žádnej", takže se to stejně nedá nosit rozpuštěný (vypadá to neupraveně a divně). Za mě - nikdy více, pěkně nechám dorůstat, budu sama zastřihovat jenom afinu a délku do U podle návodu tady na DV.... Celkem mě teď baví nosit culík a rozpuštěný nikoliv, tak uvidíme... Každopádně ke kadeřnici mě to neláká....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2015 8:43 am    Předmět: Citovat

Tak jsem to šmikla! Podle toho videa (culík na čele, a šmik podle nejkratšího pramenu abych nepřišla o délku). Stříhala jsem to vlhké, protože jinak bych se s těma mýma přesušenýma, vlňuchama nedomluvila a zatím to vypadá dobře, uvidíme až to pořádně uschne a taky co řekne muž až příjde domů Very Happy Už jsem na vlasy v jedné délce (mírném U) neměla nervy. Prostě to není pro mé vlasy ten pravy střih. Uvidíme co udělají teď. Každopádně vypadají zdravější a tak jakoby lehčí. Vlasy v jedné délce jsem nosila kdysi jako dítě a teď poslední tři roky co mi odrůstalo mikádo byly postupem času do toho mírného U. V délce cca po lopatky byly fajn, ale co přerostly pásek od podprsenky, vypadalo to hrozně, takový ten střechovitý tvar rovně střižených vlnitých vlasů. Dlouhé cáry kolem obličeje mi nesluší, teď mám nejkratší vlasy ke klíční kosti, takže vpohodě je dám za uši a dosáhnou i do culíku. Jedinou výhodou vlasů v jedné délce byl pro mě jen krásný cop, z kterého nic nelezlo, jenže prostě upravené a ulíznuté účesy se ke mě nehodí, stejně jsem ho musela vždycky trochu rozdrbat, nebo ho uplést večer aby se přeležel. Takže jsem to riskla, snad nebudu litovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 12:35 pm    Předmět: Citovat

Tak já se dnes dočkala konečně dne, po dvou letech, kdy sem si řekla že už mám vlasy dost dlouhé na to abych je sestříhala něco mezi U a V, mám skvělou kadeřnici a na všem jsme se domluvili, a výsledek parádní, konečně to aspon trochu vypadá Very Happy Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 10:14 am    Předmět: Citovat

Já byla po roce, neb jsem nestíhala, měla jsem dost krušné období :/ a na vlasech se to odrazilo. Tak mi je kadeřnice prostříhala a sestříhala o něco víc. Po dvou letech, to mi přijde dlouho :O
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 1:30 pm    Předmět: Citovat

Já normálně chodila na konečky, jen jsem čekala dva roky na to aby trochu vyrostly Very Happy jinak sem normálně chodila co 2-3 měsíce na konečky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 8:36 pm    Předmět: Citovat

Po dlhých rokoch, čo som si nechávala vlasy v jednej dĺžke po pás v dobrej viere ako si budem robiť účesy, som si konečne priznala, že klamem samú seba. Vlasy som si nechala zostrihať tak,že najkratšie mám po plecia a najdlhšie pod pásom podprsenky, na temene mi kaderníčka vlasy jemne prestrihala. S výsledkom som veľmi spokojná, vlasy majú objem, stále idú dať do copu,vôbec nie sú opižlané typu tri vlasy na hlave a pôsobia upravenejším dojmom Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2015 8:18 am    Předmět: Citovat

Já jsem taky zkusila jednu délku nebo sestříhané a vlastně nevím,co je lepší. Sestříhané na mě působily mnohem hezčí na začátku, ale postupem času se střih zdeformoval. Ale ta jedna délka, já nevím...mám délku něco mezi do půli zad a do pasu a vlasy úplně rovné jemné. A při jedné délce vlasů mi v délkách někdy prosvítají záda. Konečky jsou husté a nemám s nimi nejmenší problém, tam nic neprosvítá, ale ty délky se mi nelíbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.