No Poo mytí: Vejcomedový šampón
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b006089944789388fa289be516fda0fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 5:09 pm    Předmět: Citovat

Já ty žloutky necítila nikdy... Možná by stačilo přikápnout trošičku nějakého vonného oleje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
dana napsal:
A nemáte potom pocit, že jsou ta vajíčka z vlasů furt cítit? Já jsem kvůli tomu přestala s vejcomedovým šamponem experimentovat, myl výborně, ale ještě tři dny jsem to cítila a měla jsem pocit, že to musí cítit i všichni okolo Embarassed


Toz nekdo psal tady, ze to vycichne, ne?ja jsem se s nim myla teda jenom raz, jo, ale po uschnuti jsem ho necitila, takze ani ti okolo...?

No jenže mi to právě nevyčichlo. Teda jo, ale ne úplně.
S tím olejíčkem je to dobrý nápad, Bone, děkuju, možná tomu dám ještě šanci, protože jinak to bylo príma a vlasy mi vydržely hrozně dlouho čisté, nemastily se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hankaflakanka
161-320
161-320


Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
A nemáte potom pocit, že jsou ta vajíčka z vlasů furt cítit? Já jsem kvůli tomu přestala s vejcomedovým šamponem experimentovat, myl výborně, ale ještě tři dny jsem to cítila a měla jsem pocit, že to musí cítit i všichni okolo Embarassed


Od nekoho jsem tady na foru cetla, ze si takhle do masek prikapava vonný olej, tak by to ten zapach mohlo "prevonet".. :wink:Ja mam radsi takovy ty prirodnejsi pachy, takze mi tohle vubec nevadi, ani kdyz jsem si delala kvasnicovou, tak mi to hrozne vonelo. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 10:50 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, ja si podobný šampón (používam iba žĺtky) robím už dlhšie. Myslela som si, že som ho vymyslela Embarassed Vždy si pridávam éterické oleje. Najčastejšie rozmarýn (podporuje rast a kvalitu vlasov) a niekedy levandulu (pretože zbožňujem jej vôňu). Dajú sa použiť aj ďalšie jasmín, ylang-ylang, muškátová šalvia...
Manžel nikdy nepovedal, že mi vlasy smrdia od vajíčka, ale že mi krásne voňajú Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Camilla
8-20
8-20


Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 2:55 pm    Předmět: =) Citovat

to musím též vyzkoušet=) umýt si vlasy jen vaíčkem by mě nenapadlo=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 3:05 pm    Předmět: Citovat

Už nějakou dobu vejcomedový šampon používám a za sebe musím říct, že je super. Dávám míň citronu (necelou půlku) a přidávám pár kapek oleje (kokosák, meruňkový, ylang ylang). Myje skvěle a ani nepotřebuju kondicioner.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

Rayno a jaký máš typ vlasů, prosím? Rovné nebo vlnité? Sušší nebo mastnější?
Já jsem před nedávnem znovu tenhle šampon použila a nadšení se nekonalo. Minule mi sedl, ale tentokrát jsem si musela druhý den umýt vlasy znovu něčím normálnímSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

Vlasy mám rovné, jemné, křehké, u kořínků mastné a zbytek normální až sušší. Zkus s těmi ingrediencemi zaexperimentovat, mě třeba nesedla ta šťáva z 1 citronu - bylo to moc a pokožce se to nelíbilo. Teď dávám necelou polovinu malého citronku, někdy i jen malou lžičku. A přidávám pár kapek oleje. Na každý typ vlásků se asi osvědčí jiný poměr ingrediencí - to už každý musí vyzkoušet. Nicméně já jsem z toho šamponu strašně nadšená, protože krásně myje, vlasy mám po něm moc hezké a hlavně je to čerstvé a přírodní, což nepřekoná ani žádný sebevíc přírodní kupovaný šampon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

Včera jsem poprvé ozkošuela a mohu pochválit, umyl vlasy výborně Smile Akurát jsem ho díky své nemotornosti asi čtvrtinu vylila do vany, takže jsem zároveň měla i vejcomedovou koupel Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 6:24 pm    Předmět: Citovat

zcukernatělej med by se v tom asi moc nerozmíchal, že...? jinej totiž doma nemáme, pampeliškovej došel.... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.