komenty k článku "Pár mýtů o henně"
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4448eb77b2a4e10e76bd201874965174Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 3:59 pm    Předmět: komenty k článku "Pár mýtů o henně" Citovat

... pište sem
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Pěkný článek,mě se líbil Wink Je jasné že když je henna v různých odstínech tak to nemůže být jedna a ta samá rostlinka bez nějaké příměsi, otázka je, jakého chrakteru ty příměsy jsou. Mám na mysli,zda jdou také přírodní nebo zda je to nějaká pěkná chemie... Crying or Very sad

A s tím vymýváním naprosto souhlasím, mě se henna vůbec nevymývá, akdyž tak po dlouhé době a jsou dost vidět odrosty, zkrátka to drží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 6:59 pm    Předmět: Citovat

to s tim vymejvánim mě taky překvapilo, teda mě taky furt drží a to mám dvě vrstvy. ale zase nechci aby mi to zůstalo na pořád Confused
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

Mně se první vrstva vymyla, druhá udělala odrosty a třetí září....myslím, že další nejdřív za měsíc Shocked .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 7:11 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Pěkný článek,mě se líbil Wink Je jasné že když je henna v různých odstínech tak to nemůže být jedna a ta samá rostlinka bez nějaké příměsi, otázka je, jakého chrakteru ty příměsy jsou. Mám na mysli,zda jdou také přírodní nebo zda je to nějaká pěkná chemie... Crying or Very sad


To bude záležet na výrobci, a asi také na ceně. Třeba Urtekramu věřím, ale nevím jestli i těm levnějším... třeba hennu z DM bych si asi nekoupila právě z důvodu obav co v ní všechno je. Ale třeba je taky O.K., jde hlavně o ten pocit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 7:46 pm    Předmět: Citovat

no me clanek navnadil shanet hennu na malovani Very Happy to byla i moje prvni zkusenost z hennou a byla asi nejlepsejsi Cool mela jsem hennu z egypta,kterou tygrik privezl na malovani a na telo se nam nejak moc nechytla,tak jsem ji hodila na vlasy a vzesla z toho krasne ozivena chlup tmavsi zrz nez mam od prirody Cool a od te doby mi zadna smeska,takovy odstin nedala Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

mno toho ze se mi henna nevymeje se bojim (ale zaroven nekdy chci aby zustala). Jenze NEKDY - jak se znam.... Proto to jistim hennou z DM, regeneruje a vlastne ani nechyti, nebo se vymeje za tejden... a je mi jedno co v ni je, myslim ze kdyz se projdu centrem mesta, nadejchaj se vlasy horsich veci Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Já používala první rok henování jenom egyptskou hennu na tetování , která na rozdíl od jiných značek voněla nádherně silně jako seno a byla z vlasů cítit ještě čtrnáct dní po henění. A nikdy se mi nevymyla ani o půl odstínu . Drží se mi na vlasech do teď . A jediné co pomáhá na její stáhnutí jsou olejové masky s citronem a zeleným jílem , které musím dávat pravidelně každý týden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

a já jsem si celou dobu myslela, že henna má měděný odstín...totiž nechápu proč potom do henny od hennecolor přírodně červená dávají nějaký chemicky nesmysl...prostě jsem si z toho vyvodila, že měděná je ta nejpřirozenější a nejpřírodnější henna... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Já používala první rok henování jenom egyptskou hennu na tetování...

Je to nějak sehnatelné i pro člověka neodhodlaného k cestě za pyramidami?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.