Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b893c57f1b1cfa1d214565f796e745bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 9:50 am    Předmět: Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů Citovat

Určitě se vám někdy stalo, že vás znenadání přepadla nějaká událost, na kterou bylo nutné vypadat co nejlépe.
Máte nějaké osvědčené triky, když potřebujete krátkodobě vypadat dobře? Nevadí, pokud je efekt pouze krátkodobý a jednorázový. Beru vše, pleť vlasy, postavu... Podělte se, nikdy nevíte, kdy se vám to může hodit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 10:10 am    Předmět: Re: Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů Citovat

Bonemína napsal:
Určitě se vám někdy stalo, že vás znenadání přepadla nějaká událost, na kterou bylo nutné vypadat co nejlépe.
Máte nějaké osvědčené triky, když potřebujete krátkodobě vypadat dobře? Nevadí, pokud je efekt pouze krátkodobý a jednorázový. Beru vše, pleť vlasy, postavu... Podělte se, nikdy nevíte, kdy se vám to může hodit Smile


Toz plet - kdejaka takova vyhlazujici maska (treba lavovka, nebo drozdi s mlikem a medem).
Ted me nenapada nic na vlasy a postavu, ale kdyz nekdo neco prihodi - me se to vybavi a taky neco pridam Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 10:16 am    Předmět: Citovat

No já si na postavu vybavím jen stahovací kalhotky a to je fakt tortura.

Ty zkrášlovací jednorázové zázraky se ale musejí dobře načasovat, většinou se mi to nepodaří vychytat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 4:52 pm    Předmět: Citovat

To mě napadá pouze teplá sprcha a maska (mám doma jen nějakou od Avonu s medem), tím se trochu obličej obživí, a pak už jen domalovat...(nějaký ten korektor, pudr...). Vlasy umýt a zaplést vlhké na celý den, aby se pěkně kroutily. Takže bohužel nic zázračného Sad
Ještě jsem zapomněla na permanentní zatažení břicha Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 5:03 pm    Předmět: Citovat

Tuším, že na rychlé zhubnutí/vylepšení postavy jsem kdesi četla nějakou "úžasnou" modelkovskou kúru - že se ty tři dny má snad jenom pít ananasová šťáva nebo něco podobného... Ale nepamatuju si to přesně a taky nevím, jestli to s člověkem potom spíš nesekne.. Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že ten samý účinek by asi mělo tři dny prostě "nežrat" Embarassed Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 5:51 pm    Předmět: Citovat

Já našla v jedné knížce "příjemnou předsvatební dietu"

1. den - 3x telecé plátek - ráno, v poledne a večer 1 kousek
2. den - kafe se šlehačkou - neomezeně, ale bez cukru
3. den - grilovaná kuřecí prsa - průběžně uzobávat

Po celou dobu pít jen čistou vodu, případně hooodně zředěné džusy. zmizet prý mají až 3 kila. Po svatební hostině ale budou coby dup zpět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

Nojo, ale aby se pak člověk na tý slavnostní události nesložil, nebo nebyl nervózní jak pes a naštvanej na celej svět, to za to teda rozhodně nestojí Sad ! To už je snad lepší to stahovací prádlo (připomnělo i to Bridget Jonesovou, jak se rozhoduje, jaký prádlo na rande - na tom filmu mi to přišlo jako nejlepší pasáž) Smile .
Ale maska je fajn - akorát to chce mít nějakou osvědčenou, né ji kupovat až na poslední chvíli, aby nakonec nenadělala víc škody než užitku (jednou se mi po nějaký udělala pěkná vyrážka, sice do večera zmizla, ale byly to nervy Sad ). Já si docela užívám od Freemana takovou tu "hliněnou" s avokádem a ovsem - pleť vyčistí a jakoby prosvětlí Smile .
Též jsem někde četla radu, že na projasnění a vypnutí pleti nanést na obličej a krk štětcem bílek - ale to mi přijde trochu podezřelý (nepíšou, že by se měl smejt) Confused . Neměla jsem odvahu to zkusit.
Obecně to asi chce ve volnejch chvílích zaexperimentovat a pár triků si nacvičit - neznám nic horšího (jakože se mi to dostkrát stalo Embarassed ) než na poslední chvíli usoudit, že moje obvyklý líčení není dost hezký/výrazný/slavnostní a že je třeba zkusit něco novýho - nejlíp pět minut POTÉ, co měl člověk vyrazit z baráku Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad . Není nad pandí očka od rozmatlaný řasenky - která najednou nejde smejt ani přípravkama, kterejma se normálně v pohodičce odlíčím. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 5:59 pm    Předmět: Citovat

Titania - to je přesně to, proč vzniklo tohle téma - jako prevence, když už včera bylo pozdě Very Happy

Ten bílek pleť stáhne a napne, já to znám jako protivráskovou léčbu šokem. Neumývá se. Celý večer si v tom ale nedovedu představit, podle mě se musí začít drolit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

ooops, než jsem zareagovala na Danielu, předběhla mě Bonemína. Ta její dieta už zní rozumnějc, alespoň první a třetí den, to je tak trochu dělená strava, krátkodobě to asi může zabrat. Jenom si nejsem jistá tím druhým dnem - teda já bych určitě zhubla, ale především proto, že kafe i šlehačka na mě v množství větším než malém působí ehm, jak bych to vyjádřila kulantně -áá,už vím - laxatívně. Ale možná je to účel Wink .
Jinak ještě k tomu nejedení - v týhle souvislosti fakt nedoporučuju, i u dlouhodobějších očistnejch hladovek jsou první tři až pět dní nejhorší - jednak je člověk nervózní jak pes a má pořád hlad, jednak jak se z těla začínaj vylučovat různý sajrajty, projeví se to hodně na pleti, i když nemusej vždycky vyskočit pupínky, je každopádně taková zašedlá a utahaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.