Hormonální nerovnováha
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c8f35352de757b02527ef045658a03c1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maroola
41-80
41-80


Založen: 4.7.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 8:40 pm    Předmět: Hormonální nerovnováha Citovat

Děvčata, prosím o radu. Nemáte některé zkušenosti s přípravky (nehormonálními), které upravují hormonální dysbalanci nebo mají alespoň nějaký v tomto směru pozitivní vliv? O hormon. anti. se bavit nechci, to je samozřejmě jediné, co zafunguje stoprocentně, ale na druhou stranu právě HA mi rozhodila organismus (problémy s játry), takže jsem raději vysadila. No a tím jsem se vrátila ke svému starému problému- menstruace se mi zpožďuje obvykle o 5-7 dní, k tomu problémy s pletí a podobné "lahůdky". Gynekoložka mi zjistila právě to kolísání horm. hladiny a navrhla antikoncepci (jak jinak). Jenomže do té znovu nejdu a opravdu by mě zajímalo, jestli nějaký produkt toto neupravuje. Pročetla jsem diskuse na doktorce.cz, hodně se tam radí Gynex, ale zkušenosti jsou rozporuplné, prostě každý jsme individualita. Takže otázka: funguje vůbec něco takového nebo bez hormonů nemám šanci? Díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Ten Gynex bych zavrhla rovnou, je šíleně předražený. Radši bych zkusila fytoestrogeny jinak - pivo nebo soja. Na vliv fytoestrogenů je milion studií, ale ve výsledcích se dost rozcházejí, ale ty z potravy přinejmenším neublíží, tak proč to nezkusit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle se snažím vyřešit už dlouhá léta. Bohužel jsem na sobě dělala různé pokusy, ale krom té HA nepomohlo opravdu nic. Mám nižší hladinu estrogenu, tím pádem na mém hřišti vyhrávají "kluci". A tam musím ty holčičí hormony polykat Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 10:57 pm    Předmět: Citovat

Taky mám hormonální nerovnováhu, víc testosteronu, než bych měla mít (akné, kouty až do půlky hlavy, bolest v prsou, zvýšené libido, rychlý nárust svalů), a estrogeny rozhozené. Tam, kde být nemají, jsou. Tam, kde mají být, nejsou. No prostě bomba Laughing Ale hodně mi pomohla pupalka, takže se také připojuji k vyzkoušení těch fytoestrogenů.

Jinak obecně na to asi nic není, s tím si musí poradit samo. Když neporadí, tak je to hodně špatné :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:09 am    Předmět: Citovat

dvě
felcharka napsal:
Ten Gynex bych zavrhla rovnou, je šíleně předražený. Radši bych zkusila fytoestrogeny jinak - pivo nebo soja. Na vliv fytoestrogenů je milion studií, ale ve výsledcích se dost rozcházejí, ale ty z potravy přinejmenším neublíží, tak proč to nezkusit.

Mně kdysi na rozházené hormony pomohl právě Gynex - měla jsem tehdy asi dvě balení... stál tehdy kolem 350 kč, dnes bude o něco dražší. Ale to jedno balení vydrží minimálně na 2 kůry ( 3 týdny užívat, týden pauza, pak zase 3 týdny užívání) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 10:15 am    Předmět: Citovat

Ja po vysazeni HA gynex pouzivala kvuli rozhozenemu cyklu a pomohl. Mama na nej zas neda dopustit pri probihajici menopauze Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 11:14 am    Předmět: Citovat

Slyšela jsem, že na tyhle problémy pomáhaj kontryhelový kapky, ale nemám s nima zkušenosti... Ale za zkoušku by to snad stálo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

A andelika cinska,ta je jedna z nejucinejsich bylin Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

Našla jsem, že Gynex teď stojí nějakých 423,- Kč, ale já bych ho nechtěla, jednak proto, že je tak drahý, a jednak mě odrazuje to, že je to bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance - takovým věcem prostě nevěřím, jak vidím slova jako harmonizace, psychotronika atd., prchám Laughing Ale pokud tomu někdo věří, proč ne.

Sama asi taky nemám hormony úplně v pořádku, protože mám cykly kratší cca o 5-6 dní než průměrná žena (tj. obvykle 22-23 dní - docela opruz), ale můj dr. to považuje za ještě v normě, tak mi hormonální profil nedělal. Pila jsem jednu dobu kontryhelový čaj a rozdíl jsem neviděla - možná mi jen o něco zmírnil MS bolesti.


Naposledy upravil Herminka dne út červenec 29, 2008 11:48 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 11:41 am    Předmět: Citovat

Mě pomohl bylinný přípravek Femigard... Je dělaný přímo na srovnání cyklu a mě pomohl od prvního měsíce užívání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.