L'oreal
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d5fe7b0cef67bbd4e22581c65bdd459cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:45 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
daska24 napsal:
Loreal preference je nejlepsi barva co se da v drogerce koupit.Opravdu skoro nikdo nepozna,ze ty vlasy mate barvene,vypada to strasne prirozene,proste moc hezky.Skoda,ze loreal testuje na zviratech Sad


Kadeřnice mi říkala, že tahle značka je v drogerii snad jediná, kterou by si dala na své vlasy. Já ji kdysi dávno taky měla, zdálo se mi, že mám vysušené vlasy, ale je možné, že se barva po těch letech zdokonalila.Kolik stojí - kolem dvou set, jestli se nepletu?


Jojo, obvykle těch 199 Smile Je to kvalitní barva Smile Škoda jen, že mají velmi omezenou škálu blond barev, hned bych do ní šla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

daska24 napsal:
Sarah tu peci pred barvenim to myslis jako aby se mne po obarveni netrepily konecky???to se mne totiz vzdycky dela a strasne mne to stve.Jedna kadernice rikala,ze se barva na ty konecky nanasi jen na 5 minut,jinak se to roztrepi ale mne to proste nejde se tem koneckum uplne vyhnout tak asi budu muset jit ke kadernici akoprat mne stve,ze si budu muset priplatit Sad


Tak to je Loreal Excellence, ta má i tu ochranu před barvením Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 1:08 pm    Předmět: Citovat

Tak, tady na fotce můžete shlédnout L´Oreal Préférence odstín fialovo černá, já jsem ho teda koupila za 170 v DM a ještě byl k tomu zdarma šampon Elséve na barvené vlasy (červený) a ne jen nějaký vzorek ale celá flaška:-) K jiným byla i třeba řasenka a tak... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 1:18 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
Tak, tady na fotce můžete shlédnout L´Oreal Préférence odstín fialovo černá, já jsem ho teda koupila za 170 v DM a ještě byl k tomu zdarma šampon Elséve na barvené vlasy (červený) a ne jen nějaký vzorek ale celá flaška:-) K jiným byla i třeba řasenka a tak... Wink


TY jo, tak ta chytla skoro čistě fialová, co? Smile Ale vlásky máš lesklý, vypadají zdravě Wink Já teď s barvama na chvilku přestala, chci zkusit od odrostů melír z rukou profíka, no uvidíme, jaký to bude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

Mno taky sem se divila když mám vlasy normálně tmavě hnědý... a ten lesk je z toho šampónu a SNAHY o správnou životosprávu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 1:32 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
Mno taky sem se divila když mám vlasy normálně tmavě hnědý... a ten lesk je z toho šampónu a SNAHY o správnou životosprávu Laughing


Já snad ten červenej Elseve zkusím taky Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

Pojď do toho Laughing Ale nevím jaký máš vlasy, já mám normálně jemný mastící se takže tak. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
Pojď do toho Laughing Ale nevím jaký máš vlasy, já mám normálně jemný mastící se takže tak. Wink


Já mám spíš sušší konce. Nicméně jsem o něm přemýšlela už dlouho, jedna z našich nejhezčích dlouhovlásek tady ho tu na střídačku používá taky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

Ilona:ja uz jsem taky slysela od hodne kadernic,ze kdyz se chodi skolit,tak probiraji ty drogerkovy barvy a pry ten LOREAL je ze vsech nejkvalitnejsi.Naopak nejhorsi je PALETTE a to i presto,ze je u lidi nejvice oblibena asi proto,ze ma sirokou skalu odstinu a hodne drzi.Ja osobne bych si tuhle barvu nikdy nekoupila protoze mam pocit,ze je hodne neprirozena a opravdu hodne nici vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 5:32 pm    Předmět: Citovat

daska24 napsal:
Ilona:ja uz jsem taky slysela od hodne kadernic,ze kdyz se chodi skolit,tak probiraji ty drogerkovy barvy a pry ten LOREAL je ze vsech nejkvalitnejsi.Naopak nejhorsi je PALETTE a to i presto,ze je u lidi nejvice oblibena asi proto,ze ma sirokou skalu odstinu a hodne drzi.Ja osobne bych si tuhle barvu nikdy nekoupila protoze mam pocit,ze je hodne neprirozena a opravdu hodne nici vlasy.


A od světle hnědé výš chytá zásadně černě Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.