L'oreal
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9051c7daf3f73b10402830e0a4913693Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 6:57 pm    Předmět: Citovat

Jako paletka?tak to je drsny.Ja prave moc nevim,sice mam tmave hnedy,barveny vlasy ale paletku jsem pouzivala myslim kdyz mne bylo 15.Tehdy mne to prislo dobry ale pak jsem tak jednou mela po ruce vic penez a koupila si garnier a byla jsem mnohem vic nadsena.Za prve proto,ze se lip aplikoval,nadherne vonel a hlavne vypadal prirozene(aspon ty tmave hnedy odstiny)No...ale to bych nebyla ja kdybych nemela tu tendenci vzdycky vyzkouset neco novyho a lepsiho a tak jsem pak zacala kupovat loreal a fakt tehle barve nemuzu nic vytknout.Jeste jsem premyslela vyzkoset naky ty profesionalni barvy co se daji koupit pres internet,stoji to kolem 200,- a treba by to mohlo byt jeste lepsi ale nevim,s tim zkusenost nemam.Zitra ale valim ke kadernici,potrebuji zastrihnout konecky a rovnou se tam necham obarvit.Nejak se mne s tim nechce patlat,zas by byla cela cerna koupelna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 8:12 pm    Předmět: Citovat

daska24 napsal:
Jako paletka?tak to je drsny.Ja prave moc nevim,sice mam tmave hnedy,barveny vlasy ale paletku jsem pouzivala myslim kdyz mne bylo 15.Tehdy mne to prislo dobry ale pak jsem tak jednou mela po ruce vic penez a koupila si garnier a byla jsem mnohem vic nadsena.Za prve proto,ze se lip aplikoval,nadherne vonel a hlavne vypadal prirozene(aspon ty tmave hnedy odstiny)No...ale to bych nebyla ja kdybych nemela tu tendenci vzdycky vyzkouset neco novyho a lepsiho a tak jsem pak zacala kupovat loreal a fakt tehle barve nemuzu nic vytknout.Jeste jsem premyslela vyzkoset naky ty profesionalni barvy co se daji koupit pres internet,stoji to kolem 200,- a treba by to mohlo byt jeste lepsi ale nevim,s tim zkusenost nemam.Zitra ale valim ke kadernici,potrebuji zastrihnout konecky a rovnou se tam necham obarvit.Nejak se mne s tim nechce patlat,zas by byla cela cerna koupelna Smile


Mě nejkrásnější hnědá chytala od Garnier - Nutrisse Natea, odstín Kapučíno. Nádherná sytá hnědá s zlatýma odleskama Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:14 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:

Mě nejkrásnější hnědá chytala od Garnier - Nutrisse Natea, odstín Kapučíno. Nádherná sytá hnědá s zlatýma odleskama Smile


Jejda Sáro - ty jsi byla i hnědé Kapučíno? A je odstín, který jsi ještě na vlasech neměla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:19 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
daska24 napsal:
Ilona:ja uz jsem taky slysela od hodne kadernic,ze kdyz se chodi skolit,tak probiraji ty drogerkovy barvy a pry ten LOREAL je ze vsech nejkvalitnejsi.Naopak nejhorsi je PALETTE a to i presto,ze je u lidi nejvice oblibena asi proto,ze ma sirokou skalu odstinu a hodne drzi.Ja osobne bych si tuhle barvu nikdy nekoupila protoze mam pocit,ze je hodne neprirozena a opravdu hodne nici vlasy.


A od světle hnědé výš chytá zásadně černě Laughing Laughing


to vím ze své pubertální zkušenosti Embarassed už nikdýýýýýýý! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:28 am    Předmět: Citovat

Musím s váma trochu nesouhlasit neboť jsem palette párkrát použila, jak barvící šampon tak stálodržící a vždycky jsem měla barvu parádní, odstíny buď fialová nebo bordó. Jedinej problém byl že vlasy byly přesušený a dělaly se v nich lupy ale to mohlo být i šamponem. V porovnání s Préférence je to ale slabej odvar, už i v množství barvy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:29 am    Předmět: Citovat

Mozna ta fialova nebo bordo odstin chyta dobre ale co je jasny je to,ze to ty vlasy proste vysusuje a tim padem nici.Dnesni barvy by mely byt prave pecujici,setrny k vlasum a to palette rozhodne neni.Kdybych si mela vybrat,radsi sahnu po tom garnieru ale loreal je proste nejlepsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
Musím s váma trochu nesouhlasit neboť jsem palette párkrát použila, jak barvící šampon tak stálodržící a vždycky jsem měla barvu parádní, odstíny buď fialová nebo bordó. Jedinej problém byl že vlasy byly přesušený a dělaly se v nich lupy ale to mohlo být i šamponem. V porovnání s Préférence je to ale slabej odvar, už i v množství barvy Rolling Eyes

Fialový a bordo možná jo, ale na stupnici hnědých chytá od svělte hnědý výš všechno černý. Já nepsala o fialový Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 9:48 am    Předmět: Citovat

Myslím že Palette je tak populární kvůli ceně, když jsem se měla rozhodnout jestli Palette za 60kč neco L´Oreal za 170kč tak je to celkem jasný...teda dokud jsem nepoznala co je ta druhá mrška zač Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 10:06 am    Předmět: Citovat

Jasne,prave ta cena je rozhodujici pritom vlasy jsou ve vzhledu strasne dulezity,sice muzete mit krasnou postavu,oblicej ale pokud jsou skaredy vlasy,tak to vsechno zkazi.Proto se vyplati si za tu barvu priplatit a pokud nemam penize,tak se radsi ani nebarvim,tot muj nazor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 10:58 am    Předmět: Citovat

daska24 napsal:
Jasne,prave ta cena je rozhodujici pritom vlasy jsou ve vzhledu strasne dulezity,sice muzete mit krasnou postavu,oblicej ale pokud jsou skaredy vlasy,tak to vsechno zkazi.Proto se vyplati si za tu barvu priplatit a pokud nemam penize,tak se radsi ani nebarvim,tot muj nazor.


Můj taky.Okousané nehty,zničené vlasy,zarostlé obočí (tím nemyslím si vyškubat čárku jen ¨dotónovat¨ původní tvar)a sem tam dokonce knírek docela kazí dojem Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.