L'oreal
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=69a224174f45b1bd910e27012fc629aaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 1:54 pm    Předmět: Citovat

Jo, pravděpodobně to budeš mít tmavší. Jediné castingy, co zesvětlují jsou ty, co začínají desítkou - a taky nezesvětlují moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 4:01 pm    Předmět: Citovat

Rozhodně dokáží zesvětlit. Mě odstín Karamel a Ledová duhová po vymytí (asi tak 4 umytí) odbavil vlasy tak o dva odstíny do střednězrzavo hnědé a to vlasy hlavně vzadu u krku, kde své přírodní mám takové spíš tmavohnědé. Bylo to vidět ale až po tom vymytí Castingu.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 6:08 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Rozhodně dokáží zesvětlit. Mě odstín Karamel a Ledová duhová po vymytí (asi tak 4 umytí) odbavil vlasy tak o dva odstíny do střednězrzavo hnědé a to vlasy hlavně vzadu u krku, kde své přírodní mám takové spíš tmavohnědé. Bylo to vidět ale až po tom vymytí Castingu.

Tvoje vlasy jsem neviděla, ale pokud se nepletu tak v castingu není nic, co by vlas "odbarvilo". Možná se mohly zdát odlesky světlejší nebo něco - to my udělala třeba 734 - Medový jantar. Když se barva vymývá, tak jde většinou do zrzava a tím se může zdát světlejší. Přelivy by měly ztmavovat nebo měnit odlesky.
Ale jak říkám, tvoje vlasy jsem neviděla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 6:37 pm    Předmět: Citovat

Dakujem dievcata. ze sa to vymyva do hrdzava ma tiez velmi nepotesilo, takze budem hladat ine riesenie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 8:22 pm    Předmět: Citovat

Tyrkenit napsal:
zetonek napsal:
Rozhodně dokáží zesvětlit. Mě odstín Karamel a Ledová duhová po vymytí (asi tak 4 umytí) odbavil vlasy tak o dva odstíny do střednězrzavo hnědé a to vlasy hlavně vzadu u krku, kde své přírodní mám takové spíš tmavohnědé. Bylo to vidět ale až po tom vymytí Castingu.

Tvoje vlasy jsem neviděla, ale pokud se nepletu tak v castingu není nic, co by vlas "odbarvilo". Možná se mohly zdát odlesky světlejší nebo něco - to my udělala třeba 734 - Medový jantar. Když se barva vymývá, tak jde většinou do zrzava a tím se může zdát světlejší. Přelivy by měly ztmavovat nebo měnit odlesky.
Ale jak říkám, tvoje vlasy jsem neviděla Wink


Bohužel byly opravdu zesvětlené a to o dost a na první pohled. Jak říkám z tmavěhnědé tak po středně až světle zrzavohnědou. Nejdřív jsem měla ten karamel a pak ledovou duhovou. Až se tyto dva odstíny vymyly - každý vydržel tak 4 umytí, vlasy byly viditelně odbarvené a zničené. :-/
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alchemi
0-7
0-7


Založen: 12.3.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá leden 03, 2014 5:34 pm    Předmět: Citovat

Nemá tu někdo náhodou zkušenost s odstínem Rubínová červená 664? Asi jsem se měla zeptat dřív, protože jsem jí už dnes koupila. Very Happy Ale zajímá mě, jak vám chytla, nemáte třeba fotku? Děkuju. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 12:11 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenost se Sublime mousse odstín 83 (sluneční blond)? Slyšela jsem, že chytá trochu tmavěji ale nemůže nikde najít fotky. Barvila jsem se skandinávskou blond, ale místy mi to chytlo plně do bíla, takže bych se ráda přiblížila svojí původní špinavé blond.... Ale na tmavší odstín nemám odvahu, jelikož většina pak chytá už do hněda.
Nevíte jak chytá na světlé vlasy? Díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 4:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj zas jsem se vrátila k sublime mousse - já tu barva mám prostě ráda Very Happy ale moje oko v regálu s barvama na vlasy vidělo novou barvu od Lorealu Prodigy. Nemáte s ní někdo zkušenost nebo nemůžete jí někdo porovnat se sublimkou ? Mají moc hezký obaly a odstíny. Ale nikde moc o tom není info. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2015 4:23 pm    Předmět: Sunkiss jelly Citovat

Ahojda, nezkousel nekdo z vas casting sunkiss jelly od lorealu ? Je to gel, ktery ma jemne zesvetlit vlasy (ve stylu "vysisovane od slunicka"). Da se na suchy vlasy a teplem se aktivuje. Pouziva se jen na nebarvene vlasy (ale pry se da pouzit i na barvene). Obsahuje malou davku peroxidu. Ale tak by to mohlo byt neco jako takove to zesvetleni slabsim peroxidem (taky na to nekde diskuse)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitul
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2015 4:22 pm    Předmět: Re: Sunkiss jelly Citovat

zanet napsal:
Ahojda, nezkousel nekdo z vas casting sunkiss jelly od lorealu ? Je to gel, ktery ma jemne zesvetlit vlasy (ve stylu "vysisovane od slunicka"). Da se na suchy vlasy a teplem se aktivuje. Pouziva se jen na nebarvene vlasy (ale pry se da pouzit i na barvene). Obsahuje malou davku peroxidu. Ale tak by to mohlo byt neco jako takove to zesvetleni slabsim peroxidem (taky na to nekde diskuse)


já jsem ho zkoušela, a zesvětlil mě trošku barvené vlasy, ale myslím, že sprej more blond má větší účinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.