Hlasování jaký používáte olej na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=171648eaf2a069998ca071a464430048Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 8:14 am    Předmět: Citovat

Olivový do zábalov, kokosový a ricínový pred umývaním a do zábalov. A marhuľkový (alebo aj kokosový) medzi umývaniami, je tak ľahunký, že to moje vlasy ani nepostrehnú, v momente sa vstrebe a tá vôňa jadierok je neodolateľná Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 9:04 pm    Předmět: Citovat

nevíte kde se dá sehnat v Brně konopný olej? ideálně nějaký menší balení... díky za tipy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 9:07 pm    Předmět: Citovat

Martulinecek: Zkus se podivat na Veveri, je to jedna ulice za Bilym domem (Zerotinovo namesti) smerem ven z mesta po kolejich. Je tam zdrava vyziva a meli tam spoustu oleju ... pripadne primo vedle Bileho domu je taky kramek se zdravou vyzivou, naproti pres silnici/kolejiste.

Snad sezenes Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 9:09 pm    Předmět: Citovat

ja uz nepouzivam olej ziadny, ani len ten umely silikonovy, som proste barbar Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 9:50 pm    Předmět: Citovat

jitt: děkuju snad někde dobře pořídím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ganymedea
21-40
21-40


Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 10:59 pm    Předmět: Citovat

Olivový do henny, po umývaní na konce trocha kokosového. Po dnešnom prehliadaní fóra som si kúpila aj ricínový (ktorý mi našťastie nespravil dieru do peňaženky). Ale určite skúsim aj olejovanie pred umývaním, alebo zábaly kombináciou všetkých troch Wink.

Ach áno, ešte si pri šampónovaní nakvapkám aj trocha Tea Tree Oil - zdá sa mi , že sa mi vlasy zamastia menej a nemusím si ich umývať každý druhý deň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 10:19 am    Předmět: Citovat

nevíte někdo o nějakým oleji, co nevysušuje vlasy?....zkoušela jsem teď před mytím olejový zábal na podporu růstu (vývar z kopřivových kořínků, lžíce kokosového, lžíce ricinového, trochu octa a 2 žloutky) a výsledek byly přesušené vlasy, hlavně ten můj odbarvenej pramen, takže jsem pak na ty nejsušší místa naplácala trochu mého denního krému s trochou riciňáku a po půl hoďce maličko kokosáku, a dneska už vypadaj v pohodě...bohužel jsem tuhle masku plánovala dělat před každým mytím a teď se mi do toho nějak nechce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 10:37 am    Předmět: Citovat

gramostola napsal:
nevíte někdo o nějakým oleji, co nevysušuje vlasy?....zkoušela jsem teď před mytím olejový zábal na podporu růstu (vývar z kopřivových kořínků, lžíce kokosového, lžíce ricinového, trochu octa a 2 žloutky)
a jsi si jistá, že ti vlasy vysušily ty oleje? Jako stát se to může, ale dle mého je na vině ten kopřivový vývar - protože jestli to byl vývar a ne výluh, tak to vysušuje dost!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 10:42 am    Předmět: Citovat

Na zábaly kokosový nebo olivový (záleží na náladě) a mezi mytím kokosový, když mám pocit, že jsou vlasy (konečky) trošku sušší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 10:44 am    Předmět: Citovat

Kopřivy sice vysušují, ale mě strašlivě vysušuje i ten kokosák. Ricíňák sice ne, ale ten musím zas tak intenzivně vymývat, že to už nemá žádný efekt a vlasy jsou vysušené taky.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.