Hlasování jaký používáte olej na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b2abc693dc2b0886de5b7d3b1614c033Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 11:18 am    Předmět: Citovat

ono to asi bude kombinací kopřivy a kokosáku....první jsem se bála, že to je ten riciňák, ale asi to budou hlavně ty kopřivy, protože kokosák normálně používám na konečky a je to v pohodě...příště zkusím ty březový listy, co tam maj bejt, místo kokosáku dám jojobovej olej a asi přidám jogurt, ten hodně hydratuje...uvodíme, je fakt, že každej si musí najít to svý složení sámSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 11:19 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Kopřivy sice vysušují, ale mě strašlivě vysušuje i ten kokosák. Ricíňák sice ne, ale ten musím zas tak intenzivně vymývat, že to už nemá žádný efekt a vlasy jsou vysušené taky.
Bone, já vím, že oleje můžou vysušovat, někomu nesedí, ale gramostola psala, že pak nanesla znovu nějaký krém, riciňák a kokosák a pak byly vlasy už v pohodě. Proto jsem navrhla, jestli předtím v té masce nevysušily ty kopřivy. Jinak já za sebe už oleje dávno nepoužívám, nejvíc mi teď sedla normální kupovaná maska na vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 1:12 pm    Předmět: Citovat

Olivový, jojobový, mandlový, z pšeničných klíčků, ricinový, konopný a Alverde olejík. Smile Kokosový mám, ale používám jej na tělo, vlasy mi vysušuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 2:40 pm    Předmět: Citovat

Já bych asi podle svejch zkušeností taky hlasovala za ty kopřivy (ale ony každý vlasy jsou jiný). Kokosák mi vysušoval při nanášení na vlhký konečky, v zábalech se choval ok (i když mám teda mezi olejema jiný favority). Ale stačilo jedno přelití kopřivým vývarem/výluhem, a objem byl sice úžasnej, ale vlasy byly jak sláma a vesele se lámaly, dostávaly se jakžtakž do formy asi dalších čtrnáct dní... Ale zase kámoška kopřivy používala s radostí a často a nic špatnýho jí to s vlasama nedělalo.
A jinak z vlasoolejů radostně používám riciňák (mně se teda vymejvá dobře, stačí jedno šamponování), jojobák, dýňovej, taky nejsou špatný olivák, a z těch lehčích meruňkovej a mandlovejch. A můj vlasopéčovej olej číslo jedna je avokádovej (teda ne do zábalů, ale na navlhčený konečky a případně i dýlky). Akorát bych byla opatrná se slunečnicovým, ten má tendence při častějším používání pěkně vysušovat. Podobně, i když asi mírněji, to má i ten konopnej - takže se doporučuje používat buď jenom jednou za čas, nebo ho přidávat k nějakýmu jinýmu, nevysušujícímu oleji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 3:09 pm    Předmět: Citovat

teda jak, teď o tom uvažuju, tak ono to asi bude fakt těla kopřivama, poprvý jsem totiž použila sušený kořen..předtím jsem používala čerstvý listy kopřivy na poslední opláchnutí a vlasy jsem po tom měla pěkný...což mě ale fakt štve, zbytečně jsem za ten kořen utratila peníze...možná to zkusím pít Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2012 9:47 am    Předmět: Citovat

já používám olivový a takovou směsku (dýňový a slunečnicový v poměru 1:1). Kokosák mam objednaný a ještě si dělám zálusk na arganový. Ale stejně u mě vede nejvíc bílej jogurt na hydrataci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikineska
8-20
8-20


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 9:52 am    Předmět: Jaký používáte? Citovat

Mě olivový olej pomáhá úplně skvěle, pravidelně ho dávám na konečky, někdy na noc, někdy jen chvíli před umytím vlasů a roztřepené konečky třeste se! Jen se chci zeptat, jestli kupujete ten z lékárny (ten zřejmě není moc vhodný do kuchyně,že ? Very Happy ) a nebo právě ten určený na vaření..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepca
8-20
8-20


Založen: 18.8.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 10:21 am    Předmět: skoro všechny Citovat

EDIT ADMIN:

Příspěvek je skrytá reklama, která je podle bodu 3 Podmínek užívání serveru u nás zakázána. Rádi zveřejníme vaši nabídku jako reklamní sdělení, kontaktujte nás na admin@dlouhevlasy.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishelkuna
21-40
21-40


Založen: 10.8.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 11:53 am    Předmět: jojoba Citovat

Já tento z jojoby http://www.hairshop.cz/product/olej-na-vlasy-philip-martinC2B4s-jojoba-pure-oil-100-ml-3297/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domci4
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 12:59 pm    Předmět: kokosák Citovat

kokosový Razz je úžas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.