Repelenty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4e5cd5e86870ba24e71315583ed9bc79Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 9:43 am    Předmět: Citovat

A nevíš, jestli je tam opravdu nějaké spešl složení oproti normálnímu B-komplexu, nebo je to jen název + vyšší cena? Very Happy Teď tohle docela řeším, páč jak děláme pozorování na hvězdárně venku, tak působíme všichni jak dementi, že se furt pleskáme Laughing A spirálový rejd nechceme používat, páč nám to začudí okuláry Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

Dost se mi osvědčil repelent Autan. Má příjemnou vůni a opravdu funguje.

A následně, když už se přece jen komárovi podaří se dostat ke krvi, používám Kosmín.

S tím béčkem tomu moc nevěřím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 9:59 am    Předmět: Citovat

Zrovna to taky řeším,komáři mě žerou jak diví, dostala jsem recept na domácí repelent, prý zaručeně účinný, ale ještě jsem ho nestihla uvařit a vyzkoušet.
Recept: balíček rozmarýnu (není tam množství) ale snad 50 g? povařit v litru vody, vyluhovat a pak přidat polévkovou lžíci bílého vinného octa. Naplnit do rozprašovače.Myslím, kdyby se tam přidal i nějaký éteráček (TTO, levandule co hmyz nemá rád) nemuselo by to uškodit. No nevím, ale za pokus to stojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 10:14 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:

S tím béčkem tomu moc nevěřím.


Já právě docela ano. Nikdy jsme s komáry a klíšťaty už vůbec neměla problémy, a co beru HA (která B nadměrně snižuje), tak po sobě nacházím klíšťata (svá první v životě) a o komárech ani nemluvě. Na nohou mám šedesát píchanců Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
A nevíš, jestli je tam opravdu nějaké spešl složení oproti normálnímu B-komplexu, nebo je to jen název + vyšší cena? Very Happy Teď tohle docela řeším, páč jak děláme pozorování na hvězdárně venku, tak působíme všichni jak dementi, že se furt pleskáme Laughing A spirálový rejd nechceme používat, páč nám to začudí okuláry Very Happy

Ano, je tam mnohem víc thiaminu - 80 mg, klasický B komplex obsahuje 2 mg thiaminu a B komlex forte má 10 mg thiaminu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 10:29 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:


S tím béčkem tomu moc nevěřím.


Hmm, já taky ne. Ostatně už jsem to psala, béčkem se živíme s mužem poměrně dlouhodobě a v momentě, kdy jsme byli v oblasti, kde je komárů fakt hodně, bylo to úplně k ničemu... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Sidonie napsal:

S tím béčkem tomu moc nevěřím.


Já právě docela ano. Nikdy jsme s komáry a klíšťaty už vůbec neměla problémy, a co beru HA (která B nadměrně snižuje), tak po sobě nacházím klíšťata (svá první v životě) a o komárech ani nemluvě. Na nohou mám šedesát píchanců Confused


No, takže já neberu nic, zato se dopuju béčkem a letos taky poprvé po všech těhc letech jsem na sobě už pár klíšťat našla. Možná, kdybych nejedla to béčko, tak se i přisají, nevím, každopádně to podle mě souvisí spíš s tím, že je těch klíšťat prostě moc... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

smilingginger napsal:
Zrovna to taky řeším,komáři mě žerou jak diví, dostala jsem recept na domácí repelent, prý zaručeně účinný, ale ještě jsem ho nestihla uvařit a vyzkoušet.
Recept: balíček rozmarýnu (není tam množství) ale snad 50 g? povařit v litru vody, vyluhovat a pak přidat polévkovou lžíci bílého vinného octa. Naplnit do rozprašovače.Myslím, kdyby se tam přidal i nějaký éteráček (TTO, levandule co hmyz nemá rád) nemuselo by to uškodit. No nevím, ale za pokus to stojí.


to stejně mi před pár dny říkala babička!!!budu muset vyzkuošet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 11:43 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Kathory napsal:
Sidonie napsal:

S tím béčkem tomu moc nevěřím.


Já právě docela ano. Nikdy jsme s komáry a klíšťaty už vůbec neměla problémy, a co beru HA (která B nadměrně snižuje), tak po sobě nacházím klíšťata (svá první v životě) a o komárech ani nemluvě. Na nohou mám šedesát píchanců Confused


No, takže já neberu nic, zato se dopuju béčkem a letos taky poprvé po všech těhc letech jsem na sobě už pár klíšťat našla. Možná, kdybych nejedla to béčko, tak se i přisají, nevím, každopádně to podle mě souvisí spíš s tím, že je těch klíšťat prostě moc... Rolling Eyes


To, že je klíšťat moc se říká každý rok Very Happy Ono to bude fakt individuální. Neříkám, že kdo do sebe dostává bečko, tak na něj nic nepůjde, ale spíš to, že pokud ho má někdo nedostatek a je na tyhle věci hodně citlivý, tak mu to může pomoct. Každý je jinak vnímavý, nic neúčinkuje absolutně... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 11:51 am    Předmět: Citovat

No já jsem myslela tak před deseti dvaceti lety. To si troufám tvrdit, že teď je jich přece jenoom kapánek víc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.