Repelenty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=67183a0407d22f57b78d345e6144b6deZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 9:35 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Hanča napsal:
....jinak jsem poštípaná od ovádů... mám nateklé nohy a nevím, co s tím.. nic nezabírá..Sad


Nemáš třeba Fenistil gel? Ten by ti snad trochu pomohl... nebo octanovou mast, tak je dobrá na otoky ( na svědění nepomůže) ..případně polknout tabletku Zyrtecu - ten mírní svědění a je volně prodejný.

http://www.samoleceni.cz/8594013101325/zyrtec-por.tbl.flm.20x10mg


fenistil nezabral... a lékárny jsou zavřené...Sad dávám si přímo ocet a chladím.. ale otíká to pořád víc... to musela být asi extra sviň...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 10:15 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:

fenistil nezabral... a lékárny jsou zavřené...Sad dávám si přímo ocet a chladím.. ale otíká to pořád víc... to musela být asi extra sviň...

Štípance od ovádů a muchniček ( takové ty sotva viditelné mušky) jsou asi nejhorší , taky mi to vždy oteče , dost to bolí a svědí ... kdyby měl někdo nějakou osvědčenou radu, jak tyhle příznaky zmírnit, byla bych vděčná , na netu jsem krom toho chlazení a Zyrtecu nic nenašla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 3:54 pm    Předmět: Citovat

Muchničky..to jsou ty největší sv*ně Evil or Very Mad ..Jsou jich miliony přesně na tý nejkrásnější louce v Orlickým Záhoří. Na muchničky nepomáhají ani repelenty. Podle mé zkušenosti šly na mě muchničky ještě víc, když jsem se nastříkala repelentem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

Má mám na všechny repelenty alergii (stejné jako na pyl- kýchání, smrkání, pálení)..takže to zabíjí mně víc než hmyz a radši bez Sad a ráno fenistil gel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 9:23 pm    Předmět: Citovat

Dnes v televizii ukazovalli, ze nejaky pan sa nastriekal nejakym repelentom, ktory mu uplne rozozral hodinky. Tak ma napadlo na nete pohladat nejake recepty, a vida, toeto sa mi celkom pacia a urcite aj vyskusam:
tipy na prirodne repelenty: http://www.petrovzdar.sk/clanok-4/prirodne-repelenty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 7:28 am    Předmět: Citovat

Tak jsem konečně uvařila repelent, co jsem tady dřív zmiňovala (rozmarýn, vinný ocet- dala jsem červený, ptž bílý jsem doma neměla, přidala jsem pár kapek levandule a TTO) a musím říct, že to fakt fungovalo, ani jeden kousanec od komárů, žádné klíště....přítel si to taky pochvaloval a ani to moc nesmrdělo, jen trošku jsem cítila ten ocet, ale žádná hrůza a jak to zaschlo, tak už pohoda. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.