Spálená kůže
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=174c731cbc665820b694a34917c2ad9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 4:29 pm    Předmět: Spálená kůže Citovat

Nevíte prosím někdo, co je nejlepší na spálenou kůži? Pantenol, Aloe vera, nebo něco jiného? Ten pantenol mi nikdy extra nepomoh...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Na me funguje ten Pantenol-spray. Kdyz ho dam ve velke vrstve a casto....
Ale jinak se hlavne snazim primemu slunicku vyhybat....
Kazdopadne preju, at to brzo prejde, spalena kuze je neprijemna.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 5:05 pm    Předmět: Citovat

Já ještě spálená nejsem, ale jistě budu:-( Přímému sluníčku se vyhýbám jako čert kříži, ale jedeme za 14 dní k moři do Černé hory a budem tam 3 týdny,tak musím něco přibalit sebou. Tam holt nebudu moct bejt zalezlá, že jo, to bych tam ani nemusela jezdit... I když se budu oblíkat a mazat 50+ tak mě asi spálení nemine. Tak děkuju za rady... Někde jsem četla, že prý pomáhá mast s chlorophylem...Nemáte někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 6:32 pm    Předmět: Re: Spálená kůže Citovat

Káťa napsal:
Nevíte prosím někdo, co je nejlepší na spálenou kůži? Pantenol, Aloe vera, nebo něco jiného? Ten pantenol mi nikdy extra nepomoh...



Nevím, na co přesně to má být, ale na bolest moje babička používala hustou smetanu nebo studený bílý jogurt z lednice, někdy i kysanou smetanu. Mě to pomohlo, přestalo to pálit a bolet.
Na to, abych se moc neoloupala, používám Garnier Ambre Solaire After Sun, na mě funguje. A když se spálím, začnu brát betakaroten, kůže zhnědne a moc se neloupe. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 7:03 pm    Předmět: Citovat

Já mám doma z lékárny telové mléko "Bepanthol", a je super! Wink Minule mne chytlo slunícko neco víc, mnela sem kuzi do cervena, a hned pomohlo. Príjemne chladí a zjemnuje pokozku (obsahuje dexpanthenol).

Mamka má zas aloe vera gel, ale ten mi príde jakoby tvoril "film" na kuzi. Ale asi taky zálezí na znacce, treba nejsou vsechny aloe vera produkty stejné. Mozná vyskousím nekdy náký jiný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Na spálení je dobrý gel s chlorofylem - znám ten od Dr. Müllera, jmenuje se to Dermo-chlorophyl gel. Jinak i ten Panthenol.
Anebo se používá i jogurt, případně smetana, jak píše Adél Wink Ale to je spíš jako taková první pomoc, navíc to asi nebývá vždy po ruce studené z lednice Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Mě zas ten Panthenol pomáhá Wink
Ale hlavně-mazat, mazat, mazat!! Celkem jedno jakým krémem. Já když se spálím, tak se namáznu tím panthenolem a pak každou chvilku nějakým obyč krémem (většinou hydratačním nebo pro citlivou pokožku) a je to ok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

Mně taky pomáhá panthenol, buď přímo ten sprej na spáleniny, nebo nějaké panthenolové mléko (myslím dobré má Dr.Müller, a krásně voní). Taky mám regenerační pěnu s panthenolem po opalování od Astridu (to používám i na zklidnění po depilaci).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 8:52 am    Předmět: Citovat

Včera jsem četla radu jak na spálenou kůži od slunce - uvařit silný černý čaj, zchladit , v něm pak máčet ručník a ten pak třeba celou noc přikládat na spálenou kůži.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 11:07 am    Předmět: Citovat

Já to nechal bejt, ale teď to svědí jako čert Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.