Hry a hraní... deskové, karetní i jiné
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=85ad355af70086c32dc6f132349c9134Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 8:47 pm    Předmět: Hry a hraní... deskové, karetní i jiné Citovat

Je možné, že tu ještě není podobné téma? Nebo jsem možná jen špatně hledala...?
Hrajete rádi? A co hrajete nejraději? Pojďme si tu sdělovat zkušenosti s více i méně oblíbenými hrami, a pak se třeba i někde sejít a něco si zahrát... Very Happy

A já začnu: hraju moc ráda, teď už ne tolik jako dřív, ale sem tam se s kamarády sejdeme a to většinou hry nechybí. Z karetních mám moc ráda Bang! včetně jeho rozšíření, z deskových nejdradši asi Carcassone, nebo Osadníky. A není nad starý dobrý Scrabble, jen musím sehnat lidi kterým se do toho chce jít se mnou. Nejradši "opisovaný scrabble", který se většinou tak protáhne, že vydrží ještě do druhého dne. Zato je ze všech scrabblových variant nejobjektivnější a eliminuje vliv náhody. A co vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

Bang! Bang! Bang na šerifa! Se ti střílí, když máš přibližovacího koňa, co? A pivo pro všechny! Já ti tam do vězení hodím ještě dynamit, ať ti není smutno. Tak přiznejte se, kdo z vás je renegát? Takže já začínám první kolo a do funkce šerifa se uvedu tím, že na městečko zavolám tlupu indiánů. To pako si zastřelilo vlastního Vice! Já jsem sviňa duch, střílím po komkoli.

.....

A tak dále... Bang je ta nejlepší karetní hra, co jsem zatím hrála Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 9:03 pm    Předmět: Citovat

ja hraju Oko nebo Válku Wink ted me nak dalsi hry nenapadaj .. casem kdyztak dopisu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

toho je hodně, ale jako první se mi prostě vybavuje klasika - člověče nezlob se Laughing , pak všechny možné deskové u kterých už si nevzpomenu na názer, protože jsem je dlouho nehrál. U karet vede taky klasika prší, dřív taky hodně mariáš, zkrátka hospodský a jednoduchý. Slunko mluvila o scrabble. Fakt super hra, taky jsem ale už dlouho nehrál. A moje chlouba, strejda je dvojnásobným mistrem republiky a teď mu patří 17. místo a sestřenka tuším taky kdysi vyhrála, jako juniorka

http://scrabble.ha-vel.cz/mr_cr.htm
http://scrabble.hrejsi.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 9:29 pm    Předmět: Re: Hry a hraní... deskové, karetní i jiné Citovat

Slunéčko napsal:
Je možné, že tu ještě není podobné téma? Nebo jsem možná jen špatně hledala...?
Hrajete rádi? A co hrajete nejraději? Pojďme si tu sdělovat zkušenosti s více i méně oblíbenými hrami, a pak se třeba i někde sejít a něco si zahrát... Very Happy

A já začnu: hraju moc ráda, teď už ne tolik jako dřív, ale sem tam se s kamarády sejdeme a to většinou hry nechybí. Z karetních mám moc ráda Bang! včetně jeho rozšíření, z deskových nejdradši asi Carcassone, nebo Osadníky. A není nad starý dobrý Scrabble, jen musím sehnat lidi kterým se do toho chce jít se mnou. Nejradši "opisovaný scrabble", který se většinou tak protáhne, že vydrží ještě do druhého dne. Zato je ze všech scrabblových variant nejobjektivnější a eliminuje vliv náhody. A co vy?


Slunééééčko... a žes neřekla Smile) S Kaput nevěstou máme na kontě tak 800 partií Scrabblu, tak 1600 Carcassonů... pár Osadníků... nějaký ty Sankt Petěrsburgy.... příští sraz bude hernííííí Very Happy
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hagenne
81-160
81-160


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 9:35 pm    Předmět: Citovat

Jů, téma pro mě, jsem deskovkový nadšenec : ) Co tak odhaduji, mám doma hry dohromady za několik tisíc (eh), asi za 6, radši nepočítat. Většinou nepříliš známé: Fury of Dracula (hádejte, kdo hraje vždycky za Draculu : ) ), Arkham Horror (na téma Lovecraftových povídek, všichni proti hře, která podezřele často vyhrává, ale to možná bude tím, že jsem ještě po dvou letech nezvládla pořádně přeložit dost zamotaná pravidla. Taky jsme ji zatím hráli asi 3x, je to vždycky na několik hodin), moje oblíbená Vampire: Princ of the city (no jo, zase upíři). Poslední dobou ráda hraju Illuminati (aby taky ne, když jde o ovládnutí světa a milion dolarů není žádná částka, jo a jsou tam geniální obrázky : ) ). Z karetních ještě mám ráda Citadelu, Bang, Munchkiny.. Znám toho milion, ještě donedávna jsme se docela často scházeli s přáteli a když každý přinesl, co má, byla toho obrovská hromada her,.. Proroctví, Game of Throne, Railroad Tycoon, Osadníci, Carcasone... Jenom poslední dobou se to nějak rozpadá, nikdo nemá čas a tak vůbec : (
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 9:59 pm    Předmět: Citovat

jééé, to je zase téma pro mě Laughing taky jsem závislák, naučila jsem se tyto hry na různých soustřeďkách a šířím nákazu dál-naposledy se mi povedlo zatáhnout v Itálii půlku třídy do Bangu, takže na konci roku uspořádáme velkou Bangovou akci Very Happy
Jinak pro dv sraz s deskovkama jsem proooo!!!! Very Happy


Nedá mi to reagovat na Bone: -Alealeale, tady někdo vypustil indiány? Na mě s tím nechoď, ty mexikáne, já jsem Apache! ... -Pivo? Tequila? Whisky? To jsi pěkný ožrala, za chvílu budeš ležet pod stolem! ... -Já myslím, že Jourdonaise je hnusný bandita! -Co máš proti francouzům? Jsi rasista? Poď na duel! -Tak a máš to, na to ti ten barel nepomůže! ... -Bude Prokletí, tak to si dáme dynamit! ... -Které pako střílí na Kulomet Bang? Tady to zas někdo neumí hrát, co? -Uklidni se, já jsem Calamity ...

Ehm, taky se u vás při Bangu projevuje rasismus? Znám pár expertů, co bez ohledu na role napřed vystřílí všechny mexikány/francouze/ženské a pak teprv začnou přemýšlet nad hrou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 10:16 pm    Předmět: Re: Hry a hraní... deskové, karetní i jiné Citovat

Aha napsal:
Slunééééčko... a žes neřekla Smile) S Kaput nevěstou máme na kontě tak 800 partií Scrabblu, tak 1600 Carcassonů... pár Osadníků... nějaký ty Sankt Petěrsburgy.... příští sraz bude hernííííí Very Happy


Hurááá! Very Happy No mě to právě napadlo když jsem se rozloučila na zastávce s Dankou a Peťou, a přemýšlela jaká by mohla být záminka pro příští setkání... Very Happy hraju hrozně ráda, tak mě těší, že je nás takových na fóru víc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 10:28 pm    Předmět: Re: Hry a hraní... deskové, karetní i jiné Citovat

Slunéčko napsal:
Aha napsal:
Slunééééčko... a žes neřekla Smile) S Kaput nevěstou máme na kontě tak 800 partií Scrabblu, tak 1600 Carcassonů... pár Osadníků... nějaký ty Sankt Petěrsburgy.... příští sraz bude hernííííí Very Happy


Hurááá! Very Happy No mě to právě napadlo když jsem se rozloučila na zastávce s Dankou a Peťou, a přemýšlela jaká by mohla být záminka pro příští setkání... Very Happy hraju hrozně ráda, tak mě těší, že je nás takových na fóru víc!


no jo, tak to se asi zase nebudu moc zucastnit. ja zadny hry neumim Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 10:35 pm    Předmět: Citovat

Hiami, to vůbec nevadí! Wink Pravidla nebývají zas až tak složitá, dají se většinou vysvětlit v pár větách, a zbytek pochytíš během jedné dvou úvodních her. Navíc je to většinou tak, že každý zná něco a nikdo nezná všechno, takže se stejně vysvětluje.
Pokud (si) ráda hraješ, tak máš účast skoro povinnou. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.