Hry a hraní... deskové, karetní i jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5f7261ed5a816d8279c3f46ad0a8b80Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 2:32 pm    Předmět: Citovat

My jsme ji zatím hráli tak desetkrát, je to fakt rychlohra, ale já jsem z ní právě proto nadšená, protože jinak nemáme asi žádnou hru, která se dá zahrát ve dvou zkušených hráčích (takže když to fakt odsýpá) pod hodinu a půl. Když nás v devět večer napadlo, že bychom si něco zahráli, nakonec jsme nehráli nic, protože bychom u toho usnuli. Navíc máme takový různorodý okruh přátel, jak těch her máme milion a všichni chtějí zkoušet pořád něco nového, tak jsme vždycky strávili strašného času vysvětlováním těch složitějších her... Tohle se vysvětlí raz dva a hned se může hrát, hlavně pro mě je to docela příjemná změna, protože já jsem ta, co to ty ostatní obvykle učí Smile Je to takový protiklad většiny her, co máme doma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 3:13 pm    Předmět: Citovat

Meesha - zkuste Citadelu. I ve dvou je to zábava a dá se to zahrát do půl hodiny. Pravidla nejsou složitá a nováčci se rychle chytnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 3:53 pm    Předmět: Citovat

Sidonie: Citadelu znám, tu mají švagrovci, to je docela dobrá hra Smile My jsme ji teda hráli vždycky asi ve čtyřech, nebo možná i v pěti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.