Šampon na léto proti slunci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e198a2083fc8fc5df3b6d6a8bfaa0efcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

Já bych ráda na tu hlavu přes léto něco dala, jenže mě by to neslušelo... ani klobouček, kšiltovky nesnáším a šátek bych si musela koupit... nevím, v létě mám mnohem raději volnou hlavu a sepnuté vlasy, když už se to pocení za krkem nedá snést.. proto raději volím ten šampón... ale nejspíš se na to vybodnu a budu jen olejovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Já bych ráda na tu hlavu přes léto něco dala, jenže mě by to neslušelo... ani klobouček, kšiltovky nesnáším a šátek bych si musela koupit... nevím, v létě mám mnohem raději volnou hlavu a sepnuté vlasy, když už se to pocení za krkem nedá snést.. proto raději volím ten šampón... ale nejspíš se na to vybodnu a budu jen olejovat Smile

Mně výše jmenované věci taky nesluší, plus moc nedrží, zafouká vítr a člověk je musí honit po poli... Naopak šátek podle mě sluší snad každému, drží na hlavě a nevadí mu, když se namočí (mokrý šátek na hlavě je do veder bezkonkurenční), nejvíc se mi líbí, když se udělá nízký drdol, konce šátku se pod ním překříží a omotají přes něj Smile A s nákupem šátku dnes není problém, u Vietnamců seženeš všechny možné (i nemožné) barvy a materiály za velmi příznivou cenu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Bych s tím šátkem vypadala jak babička, páč mám brýle... no nedokážu si to představit, ikdyž ti věřím, že šátky sluší každému... ja moc pokrývky na hlavě nemusím... v zimě ani čepku nenosím... to už raději kapuci, páč ta aspoň není tolik přilepená na hlavě
ASi pořídím nějaký sprej na vlasy s UV. Kromě Baley to má ještě "někdo jiný"??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 3:31 pm    Předmět: Citovat

Jako babička bys vypadala, kdyby sis ho uvázala pod krkem Wink Já nosím šály a šátky celoročně, i když většinou spíš volně přehozené okolo ramen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Very Happy Bych s tím šátkem vypadala jak babička, páč mám brýle... no nedokážu si to představit, ikdyž ti věřím, že šátky sluší každému... ja moc pokrývky na hlavě nemusím... v zimě ani čepku nenosím... to už raději kapuci, páč ta aspoň není tolik přilepená na hlavě
ASi pořídím nějaký sprej na vlasy s UV. Kromě Baley to má ještě "někdo jiný"??


ještě má Avon a Oriflame
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 12:20 pm    Předmět: Citovat

Jj, to vím, že mají, ale nemám možnost si objednat, protože než by mi to kamarádka dala, tak to já tu už nebudu.

Dneska jsem se schválně byla kouknout na tu Baleu... vypadá docela dost sympaticky, aspoň teda co se týče balení Smile Našla jsem ale na sluníčko pouze balzám, šampón ne, takže by moh i stačit on, že... si myslím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Belladonna.
41-80
41-80


Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

Tak ten šampon Balea s UV filtrem mám, používala jsem ho vloni na dovolené a nijak nadšená jsem z něj nebyla...takový spíš horší průměr, vlasy byly splihlé a bez lesku, ale každému sedí něco jiného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 3:26 pm    Předmět: Citovat

Belladonna. napsal:
Tak ten šampon Balea s UV filtrem mám, používala jsem ho vloni na dovolené a nijak nadšená jsem z něj nebyla...takový spíš horší průměr, vlasy byly splihlé a bez lesku, ale každému sedí něco jiného...

No oni tam právě šampón neměli, jen ten balzám, tak jsem si řekla, že pořídím ten... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

ja mam od sunsilk radu na slunicko uz asi 3 roky a tak jako dobry. namazala jsem to vzdy nez jsem sla na plaz ..teda nevim jak dlouho na vlasech vydrzi, pac miluji vodu a nepotapet se to by nebyla zadna dovolena Smile Embarassed Razz Laughing sice trosku slepi vlasky, ale to mi na plazi nevadi =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 7:00 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
ja mam od sunsilk radu na slunicko uz asi 3 roky a tak jako dobry. namazala jsem to vzdy nez jsem sla na plaz ..teda nevim jak dlouho na vlasech vydrzi, pac miluji vodu a nepotapet se to by nebyla zadna dovolena Smile Embarassed Razz Laughing sice trosku slepi vlasky, ale to mi na plazi nevadi =)

Tenhle Sunsilk jsem tady u nás nikde bohužel neviděla, ale původně jsem chtěla tenhle, no... smůla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.