Metalisti, co vaše vlasy po pařbě?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9897f2755f04c1c6bce97668c95e482aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 6:30 pm    Předmět: Metalisti, co vaše vlasy po pařbě? Citovat

Všímám si, že je tu značná část metalistů, tak mě napadlo otázat se vás (nás Very Happy ) ja vracíté své zcuchané, zamotané vlasy po nějakém metalovém koncertě, ať už na festivale, nebo jen někde v klubu, do původního stavu??
Má vlastní zkušenost je, že si kolikrát vytrhám dost vlasů, než je po půl hodině rozčešu a vůbec, už se trochu paření vyhýbám, pokud nemám opravdu nutkavou chuť se vyřádit, protože chudáci vlasy.
Co všechno s nimi musíte udělat, aby zas vypadaly dobře? Máte nějaký trik, jak je co nejméně bolestivě rozčesat? Wink
(Snad to nikde ještě není Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

já když hážu hlavou, tak mi naberou vlasy trošku na objemu, 100x lepší než třeba nafoukávat fénem... Jinak s tím rozčesáváním už problém nemám, hřeben už skoro neznám. Zabavil jsem totiž máti skřipec, který má zuby dostatečně od sebe, takže je moc neškubu, akorát se mi dělaj hodně uzlíčky, to už trošku bolí Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
já když hážu hlavou, tak mi naberou vlasy trošku na objemu, 100x lepší než třeba nafoukávat fénem... Jinak s tím rozčesáváním už problém nemám, hřeben už skoro neznám. Zabavil jsem totiž máti skřipec, který má zuby dostatečně od sebe, takže je moc neškubu, akorát se mi dělaj hodně uzlíčky, to už trošku bolí Twisted Evil Laughing


jo. timhle způsobem je sušim a nečešu je, ono to jaxi samo Shocked Cool
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

Nejsem metalistka, ale mé řádění na koncoškách tomu celkem odpovídá. A řeším to tak, že ještě zacuchané umyju a pořádně prokondicionéruju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 10:07 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Nejsem metalistka, ale mé řádění na koncoškách tomu celkem odpovídá. A řeším to tak, že ještě zacuchané umyju a pořádně prokondicionéruju.



je, bone, ty jsi mi ted pripomnela moji davnou prezdivku Embarassed ted mi to prijde hooodne vtipny Laughing
a kdyz uz jsme u toho pohazovani-takhle susim vlasy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 12:28 am    Předmět: Citovat

Já to nikdy nějak moc neřešil,ale většinou je mám po takovéhle akci tak zmaštěné,že je musím umýt a ony se tím proudem vody narovnají samy Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 7:10 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Nejsem metalistka, ale mé řádění na koncoškách tomu celkem odpovídá. A řeším to tak, že ještě zacuchané umyju a pořádně prokondicionéruju.

Tak to musím někdy vyzkoušet. Vždycky, když jsem to česala, než jsem si ty vlasy umyla, tak jsem někdy velmi křivila ksicht, jak to šíleně tahalo a bolelo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 7:14 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Já to nikdy nějak moc neřešil,ale většinou je mám po takovéhle akci tak zmaštěné,že je musím umýt a ony se tím proudem vody narovnají samy Wink .

No tak ty máš výhodu, že máš rovné vlasy. Já je mám vlnité, takže to je horší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 12:01 pm    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Kafin napsal:
Já to nikdy nějak moc neřešil,ale většinou je mám po takovéhle akci tak zmaštěné,že je musím umýt a ony se tím proudem vody narovnají samy Wink .

No tak ty máš výhodu, že máš rovné vlasy. Já je mám vlnité, takže to je horší Smile
No jo,to mě nedošlo Embarassed .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

Nechci kecat, ale někdo mi aji myslím říkal, že když ty vlasy namočím, než je učešu, tak pak se češou ještě hůř, tak nevím Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.