Metalisti, co vaše vlasy po pařbě?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=75fad4a810709ab6b2db98ba8df99eb1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

Musím říct že po včerejší Night of animalz, a perfektním koncertě hazydecay tak i předkapel, jsem si krom bolesti krku a mírného otřesu mozku odnesla i perfektně zpocený a zamotaný vlasy, takže jsem je hned v noci umyla a ráno musela znovu, protože to absolutně nešlo rozčesat :DTakže dostaly pořádnou silikonovou bombu od Avonu a už jsou perfektní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 9:52 am    Předmět: Citovat

Tak to mi ani nemluvte.. Už na koncertě jsou zacuchané (hlavně nad krkem se dělají chuchalce), doma se ani nesnažím to rozčesat, jinak bych přišla o všechny vlasy.. Ale ráno hned mytí vlasů a tuny kondicionéru,aby ztráta byla co nejmenší Very Happy
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 2:22 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem náhodou vymyslela naprosto ženiální věc. Po příchodu na Výstaviště jsem zhodnotila, že si tentokrát rozpustilé vlasy nerisknu. Tak jsem umotala cop na boku, strčila pod košili a tam omotala kolem pasu. A vlasy přižily, nezmokly, nenačichly a nikdo jim nic neudělal.
S drdolem se totiž hrozit a máchat hlavou vážně nedá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 10:35 pm    Předmět: Citovat

Moje vlasy sú našťastie ľahko česateľné, takže najhoršie, čo som zažila, bolo asi desaťminútové rozčesávanie kančákom (ale to si dala kapela ešte v prostriedku pauzu a hneď som sa bežala trocha prečesať Very Happy )

A potom na druhý deň som počúvala ódy, keď som kefu požičala kamarátke, ktorá s vlasmi ešte stále bojovala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 10:30 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Tak jsem umotala cop na boku, strčila pod košili a tam omotala kolem pasu.


To musia byt dlhokanske vlasy ked toto dokazes Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 7:16 pm    Předmět: Citovat

Tak to já na koncertech hážu vlasama hlava nehlava Very Happy Very Happy V noci s nima tak jdu spát, neřeším to, oni ani moc zacuchaný nejsou... ráno (nebo spíš až vstanu) je nejdřív zkusím opatrně rozčesat, pak je jdu umejt normálně šamponem, kondišem, a rozčešu je v pohodě Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filda
0-7
0-7


Založen: 30.8.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 1:23 pm    Předmět: Citovat

Mě pomáhá napustit si vanu, hlavu si do ní naložit a ty vlasy se mi uvolní a rozpletou, ale trochu je rukou porhrábnout třeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 1:39 pm    Předmět: Citovat

len čo skončím s headbangom, tak si vlasy rozčešem prstami... síce to zaberie kopu času, ale aspoň mi neodídu z hlavy... a potom doma ich rozčešem aj normálne a zapletiem...

predtým som si nosila hrebeň so sebou, že sa dám dokopy hneď Very Happy
kamaráti mali zo mňa hroznu srandu, keď som po pesničke dobehla a začala česať, kmásať, nadávať, prípadne som pridala aj výkrik ako na mučidlách Evil or Very Mad
takže som to potom nechala tak Embarassed
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 7:18 pm    Předmět: Citovat

Jak to tady tak čtu, začínám být ráda, že moje vlasy nedosahují žádné závratné hustoty... xD V pauze mezi písničkama pročesávám prsty, po návratu dom to jistí Tangle Teezer a meju až druhej den... xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 1:11 pm    Předmět: Citovat

je to peklo vždycky po koncertech Very Happy a bez headbangu to prostě nejde, taky jsem párkrát měla snahu mit vlasy v copu, že se je nerozpustím, ale nevydržela sem to Very Happy každopádně naučila sem se si brát s sebou hřeben, takže v průběhu večera to párkrát pročešu, aby to ráno nebylo tak drastický Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.