Egyptská henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7631a3377aef7cd8766d1f286b5e5866Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 1:33 pm    Předmět: Citovat

Hanny: Lépe ti asi poradí nějaká světlovláska, ale podle toho, co zkoušely moje kamarádky, bych ti doporučila tu bezbarvou - čím víc cassie v ní bude, tím lepší je regenerace. Tady z toho seznamu ingrediencí v té blond henně se mi zdá, že regenerační složka je tam jen ta henna, ale jak říkám, lepší bude rada přímo od někoho světlovlasého Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanny
41-80
41-80


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 1:47 pm    Předmět: cassia Citovat

Meesha: Stejně děkuji za pomoc Wink !! budu pokukovat po té bezbarvé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 8:22 pm    Předmět: Re: zlatá five fives Citovat

Hanny napsal:
Meeesha napsal:
Jestli jsi blondýnka a chceš si barvu uchovat, zkus spíš bezbarvou hennu (cassia), po blond henně bys mohla být až žlutá.


Meesho, děkuji moc za vysvětlení!! Já mám právě vlasy světlounce hnědé, bezbarvá nebo blond by tedy na mě měly asi stejný efekt, takže mi záleží hlavně na tom, která z těch dvou je více regenerační Wink[/quote]

je to tak odstíny jsou vždycky slabší než čistá henna (Lawsonia)-tu má lamda v sáčku. cassiu najdeš ve všech neutrálních a zlatých, takže pokud nechceš měnit barvu, tak si vyber jakoukoliv takovou.
pokud potřebuješ hodně regenerovat, bohužel bys musela použít tu pravou hennu a to bys byla zrz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanny
41-80
41-80


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 9:24 pm    Předmět: Re: zlatá five fives Citovat

jitty napsal:
je to tak odstíny jsou vždycky slabší než čistá henna (Lawsonia)-tu má lamda v sáčku. cassiu najdeš ve všech neutrálních a zlatých, takže pokud nechceš měnit barvu, tak si vyber jakoukoliv takovou.
pokud potřebuješ hodně regenerovat, bohužel bys musela použít tu pravou hennu a to bys byla zrz.


Wink To je právě škoda, že u těch odstínů nelze zachovat stejný poměr henny, protože by šla do zrz, ale stejně mě překvapilo jak málo jí je v těch světlých, teď mi to vlasy nezregeneruje už je proto, že to vímSmile Zkusím ještě jednou tu šíleně tmavou Caca Brun a poté přejdu na bezbarvou. Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 9:53 pm    Předmět: Re: zlatá five fives Citovat

Hanny napsal:
jitty napsal:
je to tak odstíny jsou vždycky slabší než čistá henna (Lawsonia)-tu má lamda v sáčku. cassiu najdeš ve všech neutrálních a zlatých, takže pokud nechceš měnit barvu, tak si vyber jakoukoliv takovou.
pokud potřebuješ hodně regenerovat, bohužel bys musela použít tu pravou hennu a to bys byla zrz.


Wink To je právě škoda, že u těch odstínů nelze zachovat stejný poměr henny, protože by šla do zrz, ale stejně mě překvapilo jak málo jí je v těch světlých, teď mi to vlasy nezregeneruje už je proto, že to vímSmile Zkusím ještě jednou tu šíleně tmavou Caca Brun a poté přejdu na bezbarvou. Díky!


Tak to smíchej třeba s tou zlatou, jestli to máš moc tmavé. Ty směsi bývají udělané tak, aby regenerovaly, kvalita se zlepší i po nich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 8:38 pm    Předmět: Citovat

Tak vyzkoušena jemenská henna Malaki a musím říct, že naprostá chvála (smíchala jsem s octem, ibiš.čajem, olejem a nechala pustit v troubě co byla ještě teplá po buchtě Smile ) 4 hodinky na hlavě a barva krásně sytě zrzavá a dokonce neobarvila moc kůži pod vlasy. Po cca 4 dnech je už krásně červená. Takže za mě jednička s hvězdičkou a jinou už nekupuju Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 8:46 pm    Předmět: Citovat

Jadess, kde jsi ji koupila? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 8:59 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jadess, kde jsi ji koupila? Smile

mají jí buď na http://www.henny.cz a nebo tu http://www.dzauhar-abdallah.cz/
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 9:28 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 8:28 pm    Předmět: praha henna Citovat

Holky potřebovala bych co nejrychleji poradit kde v praze sehnat egyptskou hennu. Normálně si nechávám posílat z cesta přirody ale ted jedu do Prahy tak se mi nechce platit poštovný. A ten jejich obcho je moc daleko od centra a nechce se mi tam bloudit. Takže jestli někdo víte kde kolem centra by se to dalo sehnat byla bych vám vděčná Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.