Koupě mobilu přes e-shop
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0a0c8bfec800f4cce37d1c3d755fc59fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:10 pm    Předmět: Koupě mobilu přes e-shop Citovat

Kupoval jste tady někdo někdy mobil přes e-shop? Chci si pořídit novej a zjistila jsem, že přes e-shop je to mnohem levnější. Akorát s tím nemám žádnou zkušenost ( kvalita, služby při potížích... ). Budu vděčná za každou připomínku!! Razz Díkes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:24 pm    Předmět: Citovat

Já nakupuju skoro všechno přes eshopy. Když si vybereš osvědčený obchody, který se na trhu pár let drží, tak se není moc čeho obávat. A když už je řeč o eshopech, máte někdo zkušenosti s nakupováním z ciziny? Už dlouho totiž slintám nad tričkama různých oblíbených kapel, který mají trička, mikiny atd. k sehnání skoro jenom skrze jejich stránky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:34 pm    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
Já nakupuju skoro všechno přes eshopy. Když si vybereš osvědčený obchody, který se na trhu pár let drží, tak se není moc čeho obávat. A když už je řeč o eshopech, máte někdo zkušenosti s nakupováním z ciziny? Už dlouho totiž slintám nad tričkama různých oblíbených kapel, který mají trička, mikiny atd. k sehnání skoro jenom skrze jejich stránky.


Speedy a nenapá tě nějakej kvalitní e-shop ohledně mobilů? Já taky nakupuju dost věcí přes net, ale mobil nikdy.... S tou cizinou ti neporadím, bohužel. Já tam nakupovala jen doplňky pro psy a u těch to bylo bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:40 pm    Předmět: Re: Koupě mobilu přes e-shop Citovat

sarahpentium napsal:
Kupoval jste tady někdo někdy mobil přes e-shop? Chci si pořídit novej a zjistila jsem, že přes e-shop je to mnohem levnější. Akorát s tím nemám žádnou zkušenost ( kvalita, služby při potížích... ). Budu vděčná za každou připomínku!! Razz Díkes Smile


Ja si svuj soucasny mobilek koupila tez pre e-shop - konkretne pres Kasu.cz - meli tam nejlevnejsi ceny, zbozi prislo za tri dny v poradku. Na netu se da i sledovat, v jakem stadiu je zasilka - jestli to uz vubec poslali ze skladu a podobne Wink spokojenost velka Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:46 pm    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
Já nakupuju skoro všechno přes eshopy. Když si vybereš osvědčený obchody, který se na trhu pár let drží, tak se není moc čeho obávat. A když už je řeč o eshopech, máte někdo zkušenosti s nakupováním z ciziny? Už dlouho totiž slintám nad tričkama různých oblíbených kapel, který mají trička, mikiny atd. k sehnání skoro jenom skrze jejich stránky.


Já nakupuju knížky a kosmetiku ze zahraničních e-shopů a jsem maximálně spokojená...
Co se týká mobilů, s nakupováním přes e-shopy nemám zkušenosti, ale přítel si přivydělává prodejem mobilů a určitě zkušenosti má, zeptám se ho a dám Ti Sarah vědět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Co se týká mobilů, s nakupováním přes e-shopy nemám zkušenosti, ale přítel si přivydělává prodejem mobilů a určitě zkušenosti má, zeptám se ho a dám Ti Sarah vědět Wink


To budeš úplně nejzlatější!!!!! Moc díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:49 pm    Předmět: Re: Koupě mobilu přes e-shop Citovat

Morganna napsal:

Ja si svuj soucasny mobilek koupila tez pre e-shop - konkretne pres Kasu.cz - meli tam nejlevnejsi ceny, zbozi prislo za tri dny v poradku. Na netu se da i sledovat, v jakem stadiu je zasilka - jestli to uz vubec poslali ze skladu a podobne Wink spokojenost velka Smile


Tam jsem na radu ségry koukala a mám smůlu, zrovna ten můj mobil tam je poměrně drahej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:49 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Speedy a nenapá tě nějakej kvalitní e-shop ohledně mobilů? Já taky nakupuju dost věcí přes net, ale mobil nikdy.... S tou cizinou ti neporadím, bohužel. Já tam nakupovala jen doplňky pro psy a u těch to bylo bez problémů.


jako první mě napadly tydle: kasa, i-obchod a nejlevnejší obchod, na ostatní si nemůžu vzpomenout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
sarahpentium napsal:
Speedy a nenapá tě nějakej kvalitní e-shop ohledně mobilů? Já taky nakupuju dost věcí přes net, ale mobil nikdy.... S tou cizinou ti neporadím, bohužel. Já tam nakupovala jen doplňky pro psy a u těch to bylo bez problémů.


jako první mě napadly tydle: kasa, i-obchod a nejlevnejší obchod, na ostatní si nemůžu vzpomenout


Na http://www.mobilkuryr.cz ho mají zatím za nejzajímavější cenu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:56 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
speedy.gonzales391 napsal:
sarahpentium napsal:
Speedy a nenapá tě nějakej kvalitní e-shop ohledně mobilů? Já taky nakupuju dost věcí přes net, ale mobil nikdy.... S tou cizinou ti neporadím, bohužel. Já tam nakupovala jen doplňky pro psy a u těch to bylo bez problémů.


jako první mě napadly tydle: kasa, i-obchod a nejlevnejší obchod, na ostatní si nemůžu vzpomenout


Na http://www.mobilkuryr.cz ho mají zatím za nejzajímavější cenu...


Tak jsem mu volala, říkal, že s tím nemá dobré zkušenosti, prý mobil nekupovat přes e-shopy, jsou tam problémy se zárukou, když se s tím něco stane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.