Koupě mobilu přes e-shop
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ab16decb551ac9d4d979f22a2ec50dcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 3:59 pm    Předmět: Citovat

Ha ja myslela logo na telefonu , pokud jde o menu (situovaný do barev t-mobilu), tak tam určo pujde nahrát znova firmware aby se toho člověk zbavil, když bude chtít. Kamarád se zabývá SE a furt někomu něco nahrává a předělává Wink

Jinak jsem namátkou mrkla přímo na obchod nokie a tam tenhle tel maj za 4250 vč. (pade sem pade tam), ale když máš toho t-mobila, tak se ta sada s tim kreditem určo hodí Wink

P.S.: mě přes firefox jde ten odkaz na mobilmanii forum normálně Sad
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 4:17 pm    Předmět: Re: Koupě mobilu přes e-shop Citovat

sarahpentium napsal:
Kupoval jste tady někdo někdy mobil přes e-shop? Chci si pořídit novej a zjistila jsem, že přes e-shop je to mnohem levnější. Akorát s tím nemám žádnou zkušenost ( kvalita, služby při potížích... ). Budu vděčná za každou připomínku!! Razz Díkes Smile

Taky jsem kupovala, byl o 1 500,- kč levnější než u nás v obchodě, domu mi ho doručil kurýr .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 5:28 pm    Předmět: Re: Koupě mobilu přes e-shop Citovat

ilona napsal:
sarahpentium napsal:
Kupoval jste tady někdo někdy mobil přes e-shop? Chci si pořídit novej a zjistila jsem, že přes e-shop je to mnohem levnější. Akorát s tím nemám žádnou zkušenost ( kvalita, služby při potížích... ). Budu vděčná za každou připomínku!! Razz Díkes Smile

Taky jsem kupovala, byl o 1 500,- kč levnější než u nás v obchodě, domu mi ho doručil kurýr .


Ilonko, a v jakým e-shopu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že to byl e-shop www.mobilky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 7:02 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem prolítla to forum na tý mobilmanii a tady je výcuc nejspolehlivějších a nejvíc používanejch obchodů:

www.cybex.cz - trošku dražší,ale všechno vč. reklamací je bezproblému
www.kasa.cz
www.obchod.cz
www.1m.cz
www.mobilhouse.cz
www.mobildick.cz - tohle je šedivka, ale bezproblému (maj pěkný ceny a pokud jde o reklamaci hned jí vyřizujou). Když člověk shání telefon, co tu neni stačí se na ně obrátit a jsou ho schopni sehnat Wink . Maj obchod u Kotvy. - Maj krapec zajímavější název stránek Laughing , ale i kámoš tam nakupoval a nemůže si je vynachválit. V obchodě toho maj víc než na netu.
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 8:39 am    Předmět: Citovat

Já kupovala tehdy Nokii N90. Když mi ji přivezli, ještě před tím pánem jsem balíček otevřela, jestli tam není třebas cihla. Všechno ok.

Teď už bych si ho koupila rovnou v krámu. Hlavně, kvůli reklamacím atd. Tenkrát mi blbnul (ale byla to moje chyba, jelikož takový chytrý tel. není jaksi pro mě), volala jsem jim tam, že je ještě v záruce, tak ať si ho prý odnesu do autorizovaného servisu tady u nás a nebo, ať jim ho pošlu. A trvalo by to měsíc. Stěhovat takhle drahej telefon poštou sem a tam už se mi fakt nechtělo.... A možná, že i kdybych si ho koupila znovu přes e-shop, tak budu veřejně doufat, že nebude poruchový...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 8:42 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Já kupovala tehdy Nokii N90. Když mi ji přivezli, ještě před tím pánem jsem balíček otevřela, jestli tam není třebas cihla. Všechno ok.

Teď už bych si ho koupila rovnou v krámu. Hlavně, kvůli reklamacím atd. Tenkrát mi blbnul (ale byla to moje chyba, jelikož takový chytrý tel. není jaksi pro mě), volala jsem jim tam, že je ještě v záruce, tak ať si ho prý odnesu do autorizovaného servisu tady u nás a nebo, ať jim ho pošlu. A trvalo by to měsíc. Stěhovat takhle drahej telefon poštou sem a tam už se mi fakt nechtělo.... A možná, že i kdybych si ho koupila znovu přes e-shop, tak budu veřejně doufat, že nebude poruchový...


Já se půjdu dneska zeptat do toho T-mobilu, jak je to s tou Twist sadou, mě to přijde podezřele výhodný, v tom bude nějakej háček Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 8:47 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:

Já se půjdu dneska zeptat do toho T-mobilu, jak je to s tou Twist sadou, mě to přijde podezřele výhodný, v tom bude nějakej háček Laughing


Já mám taky vyhlídnutý jeden, dva, tři, mno, nemůžu se rozhodnout. V Datartu. Tak uvidím. Tahle moje telekůže už je celkem poškrábaná a skorem po smrti... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 9:12 am    Předmět: Citovat

No, zatím to vypadá tak, že si tam teďka o obědovce ten mobil objednám. Podařilo se mi střelit ten, co mám a k doplacení to bude jen nějakých 1700, tak hurá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat


limitovaná edice s vyraženým číslem 777 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.