Queen Helene - placenta
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=01437263fec598ef8d52b7064ed35bf6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lynx
21-40
21-40


Založen: 14.8.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 7:23 pm    Předmět: Citovat

Mám šampon a tu olejovou nahřívací kúru a zatím musím říct, že super! Doufám, že to tak vydrží - myla jsem dnes poprvé. Ten šampon opravdu hodně pění, stačí ho malinko. A tu olejovou věc jsem smyla jen teplou vodou a vlasy nejsou vůbec umaštěné. A pěkně se lesknou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 12:14 am    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska vyzkoušela svůj vzorek z kadeřnických potřeb v Brně šamponu Queen Helene s placentou. Vlasy ještě schnou, ale první postřehy:

Šampon vypadá moc pěkně (zvláštní třpytivá zlatavá barva), vůně je dost zvláštní a těžko říct, jestli každému příjemná... (Doporučuju před koupí očichat, ať pak doma nezjistíte, že máte koupeno půl litru něčeho, co v blízkosti svého nosu nesnesete.)

Nevím, jestli se mi to jen nezdá, ale připadá mi, že oproti běžným šamponům se sodium laureth sulfate celkem málo pění.

Čerstvě po opláchnutí jsem měla z vlasů takový poměrně vláštní pocit. Připadaly mi dost jemné a zároveň jakoby trošinku "ulepené". No, uvidíme, co to udělá, až to uschne Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 2:20 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
šampon Queen Helene s placentou. (...) No, uvidíme, co to udělá, až to uschne Smile

Hlásím:

Vlasy mi po uschnutí připadaly takové "méně umyté" než po jiných šamponech. Díky tomu nebyly tak "rozlítané" jako těsně po umytí některými jinými šampony (za což má tento šampon velké plus), ovšem taky jsem hned druhý den ráno při česání našla na hlavě vzadu jeden silný dost mastný pramen (po spletení do copu naštěstí nebyl vidět), což se mi nikdy předtím nestalo (vlasy jsem myla stejným způsobem jako vždycky).

Vlasy byly obecně o něco dříve mastné než jindy a hlavně v délkách ŠÍLENĚ ELEKTRIZUJÍ. Možná to bude tím, že většinou používám kondicionér/masku každé mytí nebo ob jedno a teď jsem zrovna nedala dvakrát po sobě, ale i tak... Po každém učesání vypadám jako sluníčko s úchvatnými paprsky na všechny strany, a to se češu dřevěným hřebenem a posledních několik let na elektrizující vlasy prakticky netrpím...

Takže pro mě to bohužel asi žádný zázrak není. Asi ještě někdy vyzkouším zbytek vzorku v kombinaci s nějakým kondicionérem (vážně by mě zajímalo, jestli to elektrizování je kvůli absenci kondicionéru, nebo kvůli tomu šamponu).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynx
21-40
21-40


Založen: 14.8.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 3:47 pm    Předmět: Citovat

Tedy, to je škoda, že ti tak nesedl! Sad Já jsem zatím stále spokojená. Přijde mi, když porovnám naše příspěvky, jako kdybychom každá mluvila o jiném přípravku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 5:32 pm    Předmět: Citovat

Lynx: Neviděla bych to tak tragicky... Každému zkrátka "sedne" něco jiného Smile Žádné trvalé škody nenapáchal, z hlavy mi nesněží (po každém třetím šamponu mám lupy jako blázen)... To elektrizování bylo dost možná vážně kvůli tomu, že jsem nepoužila kondicionér (normálně jsou vlasy zvyklé na silikony jednou týdně, teď už je neviděly nejmíň 3 týdny). Rychleji umaštěné vlasy jsou nejspíš daní za to, že pár hodin bezprostředně po uschnutí vlasy nevypadaly přesušeně. Vlastně bych tu zkušenost hodnotila jako neutrální až mírně pozitivní Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 6:26 pm    Předmět: Citovat

Ja som bola v tom, že som sem dojmy z placentového šampónu písala, no a nepísala. Surprised
Takže, tá vôňa je fakt hrozná. Nenapadlo ma predtým ako si ho kúpim ovoňať, inak by som si ho nevzala. Volám ho šampón po prababičke, lebo tak si predstavujem, že voňala kozmetika kedysi.
Je šetrný k vlasom. Umyje a pritom vlasy príliš nepresuší. Bohužiaľ sa mi po ňom rýchlo zmastia, namiesto dvoch dní vydržia jeden. Na moje mastnovlasy teda len občas + tá vôňa, nemôžem sa ho zbaviť! Twisted Evil Našťastie ho mám už fakt málo.
Na moju maminu má opačný efekt, vraj sa jej vlasy menej mastia. Smile
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 6:52 pm    Předmět: Citovat

Proběhl druhý pokus se šamponem Queen Helene s placentou s prakticky stejným výsledkem. Vlasy po opláchnutí jakoby "ulepené", po uschnutí méně vysušené a "rozlítané" než po ostatních šamponech, ale zase o něco dřív se zmastily. Mastný pramen hned po uschnutí se tentokrát nekonal.

Vlasy stále elektrizují, ovšem ukázalo se, že mi teď elektrizují, ať si na hlavu naplácám cokoli. Silikonová maska trochu pomáhá, ale nijak úžasně. Takže jak jsem tu psala, že mi teď šíleně elektrizují vlasy, tak recenzovaný šampon za to zřejmě nemůže...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bonbbonek
8-20
8-20


Založen: 3.9.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 5:20 pm    Předmět: Queen Helene - placenta Citovat

Milovala jsem ten šampon! A tu vůni ještě víc! Jenže pak se mi asi změnila trochu struktura vlasu a začal mi strašně vlasy zjemňovat, že jsem je měla až takové "dětské" a kadeřnice mi ho zatrhla Very Happy

Do té doby jsem s ním byla moc spokojená, vlasy byly hebčí, lesklejší, méně se třepily a vůně šamponu vydržela i 2 dny! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 8:41 pm    Předmět: Citovat

mohl byste sem někdo opsat složení toho šamponu prosím? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 9:10 pm    Předmět: Citovat

EvulinkaH napsal:
takže složení šamponu:
Water, Ammonium Lauryl sulfate, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Placental Enzymes, Panthenol, Hydrolyzed Animal Protein, Lactic Acid, Guanine, Methylparapen, Fragrance, FD&C, Red No.4, D&C Red No.33,FD&C Yellow No. 5,FD&C Blue No.1


Složení olejového zábalu s placentou:
Water, PPG-12, PEG-65, Lanolin Oil, Propylene Glycol, Placental Enzymes, Centrimonium Chloride, Panthenol,Polyquaternium-10,Polysorbate 20, Keratin Amino Acids, Disodium EDTA, Diazolindyl Urea, Fragrance, Caramel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.