Sarongy, šály, šátky apod.
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61a96daee63ae175dc5b3a84c7818bfaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Koza
0-7
0-7


Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 11:30 pm    Předmět: Sarongy, šály, šátky apod. Citovat

Dobrý večer...
máte rády/i omotávky kolem krku?
Dneska jsem oslintávala monitor při hledání nového přírůstku na svůj krk, ale odradilo mě poštovné... takže se budu muset vypravit do ulic. Nevíte o nějakém takovém tom etno (či co) obchůdku v Praze (v němž mají sárongy a různé korálkaté apod.doplnky?)
Já mohu doporučit akorát tak Krakatau (28.října, Praha 1), mám odtamtud skvělou prouhatou šálu a černou palestinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 11:51 pm    Předmět: Citovat

Největší výběr asi bude v Sanu Babu, orient sshopů je hromada, a jsou i samostatné krámy na pashminové (eh, teď nevím, jestli se to píš takhle) šály, jeden malý býval u metra na Národní třídě, jiný jsem potkala nedávno v areálu holešovické tržnice a tam se dají sehnat i sárongy a poddobné věci za celkem slušné ceny. Jinak doporučuji můj oblíbený krámek u zastávky tramvaje Zborovská, jmenuje se Toko, a pracuje tam velice sympatická slečna. Ale nemají tam takový výběr jako ve zmiňovaném Sanu Babu, ale to je zas docela drahé.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 9:28 am    Předmět: Citovat

Já chodím zašálovaná docela často, pokud teda není moc teplo, jelikož jsem měla nějaké problémy s krkem a máme v baráku celkem chlando, tak se šátkem často i spím... Laughing K tomuto účelu je velmi vhodný černý květovaný šátek po miláčkově babičce.
Jinak je moje nejoblíbenější šála z Kenvela, je hodně široká a teploučká. A celkem "po haluzi" jsem sehnala před nedávnem, když jsem sháněla doplňky na ples, v C+A super černý trojúhelníkový pléd a ještě černý šátek s bambulkami a třásněmi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 9:56 am    Předmět: Citovat

Já ujíždím na doplňcích všeho druhu.... z Prahy doporučuji Gangu www.ganga.cz a v Brně Malý Tibet http://www.tibetvbrne.cz/ (oblečení mají ale hlavně v druhé prodejně na Veselé ul.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

Šátky mám hodně ráda. A šály ještě víc. Čím delší, chundelatější, líp lepší Smile A šátky můžu jakékoliv a jakkoliv, na krku, v létě na hlavě, za kalhoty, na ruce... A už druhý rok mě napadá jedna myšlenka, ale nevím co s tym. Nenosím totiž nikdy pokrývky hlavy v zimě. Ve všech čepicích vypadám jak gego největšího kalibru. A kapuce nejsou vždycky moc ideální. Čelenky přes uši mi nesluší a sluchátka jsou nedostatečné. Tak jsem uvažovala, zda by nešlo nějak na zimu využít šátek, aby to vypadalo trochu stylově. Nějak na šátek-alá-nastěnka nemám odvahu, ani nevím, jak by to působilo. Tak nevím no Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

Kač, udelej si sirokou celenku, nebo normalne tricipy satek za usi - to vypada dobre zejmena s rozpustenyma vlasama Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 3:48 pm    Předmět: Citovat

Ale když já myslela na zimu Laughing Jakože potřebuju, aby mi nefukalo do uší, to překrytí uší je hlavní Laughing

Jinak s šátkem za uši se to teďkom chystám zkusit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

no tak celenka se da dat prave pres usi, zeano? Smile a ten satek trojcipy taky Smile to chce pozkouset Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 3:58 pm    Předmět: Citovat

Jé, vidíš, tak zrovna tohle mě nenapadlo s tím šátkem Laughing Vyzkušam, snad nebudu vypadat jak plynová maska...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Šátky můžu jakkoli barevné a velké. A obzvlášť mám oblibu v hedvábných, které si sama maluju. Smile Ale teď jste mi vnukly nápad. Mám strašně odstálé uši, takže mi opravdu hodně mrznou, tak si asi povyrobím nějakou hedvábnou čelenku. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.