Léčivé přípravky z konopí
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=21ef3fb1710211cac53b3eea634c41d0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 1:48 pm    Předmět: Léčivé přípravky z konopí Citovat

Mám takový problém, a protože jsem si všimla, že tu mnohé máte zkušenosti s konopnými mastmi, ráda bych se vás zeptala, co s tím. Tento týden jsem potkala jednoho kamaráda a všimla jsem si, že se mu na očních víčkách loupe kůže. Oči nebyly červené, ale kůže se v šupinkách odlupovala. Ptala jsem se, co to je a on říkal, že je to zánět už od dětství. Upřímně řečeno, mně to nepřipadalo jako zánět (nikde ani stopy po začervenání), spíš jako mykóza. Hned jsem si vzpomněla na vámi tak vychvalované konopné masti. Ráda bych mu nějakou poradila, ale nevím kterou. Poraďte prosím, která by se dala máznout na oční víčka? Která se osvědčila vám?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Já jsem slyšela samou chválu na Trompetol mast (http://www.trompetol.com/mast.html), zkušenost s ní zatím nemám, ale už jsem si ji objednala, tak doufám, že bude dobrá, prý hodně pomáha na různé ekzémy, vyrážky, nebo i na zmíněnou mykózu, chce to vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Děkuji Llucy, podívala jsem se a ta mast opravdu vypadá dobře. Kamarádovi ji poradím. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:29 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Děkuji Llucy, podívala jsem se a ta mast opravdu vypadá dobře. Kamarádovi ji poradím. Smile


My máme od Cutis Help mast Ekzém, ta je perfektní a pak jsme měli od Cannadermy Atopos a ten byl taky fajn. Lepší mi ale přijde Konopný krém Ekzém od Cutis Help. Nepoužíváme to sice my, ale nás pejsek, ale vzhledem k tomu, že má vleklý potíže a tohle konečně pomohlo, troufám si tvrdit, že je fakt perfektní. I když je fakt, že kdysi jsem si s ním něco taky nemazala a pomohlo to. Ještě existuje firma Extravaganja, ale zkušenosti nemáme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Fairy napsal:
Děkuji Llucy, podívala jsem se a ta mast opravdu vypadá dobře. Kamarádovi ji poradím. Smile


My máme od Cutis Help mast Ekzém, ta je perfektní a pak jsme měli od Cannadermy Atopos a ten byl taky fajn. Lepší mi ale přijde Konopný krém Ekzém od Cutis Help. Nepoužíváme to sice my, ale nás pejsek, ale vzhledem k tomu, že má vleklý potíže a tohle konečně pomohlo, troufám si tvrdit, že je fakt perfektní. I když je fakt, že kdysi jsem si s ním něco taky nemazala a pomohlo to. Ještě existuje firma Extravaganja, ale zkušenosti nemáme.


To máš pravdu, já mám od firmy CutisHelp krém Seborea a je taky dobrý, mast Ekzém je taky fajn, používali ji známí na holčičku s ekzémem a moc ji pomohl. Na mykózu ale nevím, tam žádná mast nebo krém přímo na mykózy určený není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

To já jsem v pubertě měla hodně problémy s akné a když už jsem nevěděla coby, koupila sem si od Cannadermu konopný krém, později ještě od jiné značky. Jako všecky ostatní krémy ze začátku účinkoval a pleť si potom zvykla a byla zase poďobaná. Holt to musel vyřešit čas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
To já jsem v pubertě měla hodně problémy s akné a když už jsem nevěděla coby, koupila sem si od Cannadermu konopný krém, později ještě od jiné značky. Jako všecky ostatní krémy ze začátku účinkoval a pleť si potom zvykla a byla zase poďobaná. Holt to musel vyřešit čas Wink


Já si myslím, že to může být hlavně tím, že ne ani tak, že by si ta pleť zvykla, jako to, že většina kožních problémů má původ hlavně uvnitř v těle, takže krémy odstraní následek, ale ne příčinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

Fairy, ještě jsem na mykózy našla toto: http://www.cannaderm.cz/cs/produkt/mycosin_serum/mycosin.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

Llucy: jo, příčina se časem vyřešila sama Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 1:43 pm    Předmět: Citovat

Já mám dobrou zkušenost s tímhle krémem, dá se to mazat i na obličej, a je to na citlivou kůži, takže proč ne i na víčka? Každopádně všechny ty produkty od Cannadermu mají na sobě napsáno, kolik procent té účinné konopné látky v sobě mají, takže nejspíš čím víc, tím líp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.