Zaklínač
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=99055994ebee1155d9c4ef0a5d388599Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 8:34 pm    Předmět: Zaklínač Citovat

Kdo jste hrál Zaklínače? Pokud jo, tak na jakou stranu jste se přikláněli? Už si to moc nevybuvuji, ale vím, že tam jsou čarodějky, zaklínači... dál už nevímEmbarassed
Četli jste i knížku?
Mě osobně se hra strašně moc líbí, ta grafika je nádherná... V takovém prostředí bydlet. A ten chlap taky stojí za to Cool Twisted Evil A knížku se chystám co nejdříve sehnat a přelouskat... moc se na ni těším Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 9:49 pm    Předmět: Re: Zaklínač Citovat

Maudík napsal:
Kdo jste hrál Zaklínače? Pokud jo, tak na jakou stranu jste se přikláněli? Už si to moc nevybuvuji, ale vím, že tam jsou čarodějky, zaklínači... dál už nevímEmbarassed
Četli jste i knížku?
Mě osobně se hra strašně moc líbí, ta grafika je nádherná... V takovém prostředí bydlet. A ten chlap taky stojí za to Cool Twisted Evil A knížku se chystám co nejdříve sehnat a přelouskat... moc se na ni těším Twisted Evil
Nehrál,ale chystám se na to.Knížku sem četl a rozhodně doporučuju Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 10:52 pm    Předmět: Citovat

sága je jedna z mojich obľubených (ale inak odporúčam od Sapkowskeho aj trilógiu Narrenturm (dosť prepracoavná historická literatúra s prvkami fantasy, Sapkowského typickým humorom; z obdobia husitských vojen)
hru mám na kompe a hrala som ju asi raz.. nemám čas a ani to hrať neviem:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 5:54 am    Předmět: Citovat

Hru jsem nehrála, ale nad knihami jsem slintala ještě týden poté, co jsem je dočetla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 6:26 am    Předmět: Citovat

knížky jsem četla dvě, plus nějaké ty menší - jak jsou ty gelartovi příběhy Smile uplně supr..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 7:15 am    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
sága je jedna z mojich obľubených (ale inak odporúčam od Sapkowskeho aj trilógiu Narrenturm (dosť prepracoavná historická literatúra s prvkami fantasy, Sapkowského typickým humorom; z obdobia husitských vojen)
hru mám na kompe a hrala som ju asi raz.. nemám čas a ani to hrať neviem:D


Sága o Zaklínači je výborná věc. Doporučuju. Ale Narrentrum mi přišla docela nuda Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:38 am    Předmět: Citovat

Jejda.... no jako i lidi v mém okolí, co četli Zaklínače si ho chválili... to se teď těším ještě víc Exclamation Akorát teda nikdo, koho znám nemá první díl... myslíte, že to seženu v nějaké větší knihovně? třeba v olomouci??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:40 am    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
sága je jedna z mojich obľubených (ale inak odporúčam od Sapkowskeho aj trilógiu Narrenturm (dosť prepracoavná historická literatúra s prvkami fantasy, Sapkowského typickým humorom; z obdobia husitských vojen)
hru mám na kompe a hrala som ju asi raz.. nemám čas a ani to hrať neviem:D

Já to hrála poprvé loni u přítele a vždycky, když došlo na nějaký boj, jsem mu to vrazdila do ruky, ať je zabije a a já můžu dál chodit a kecat s lidma... Very Happy to mě na tom strašně baví... už se těším, až si k tomu znova sednu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:56 am    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Jejda.... no jako i lidi v mém okolí, co četli Zaklínače si ho chválili... to se teď těším ještě víc Exclamation Akorát teda nikdo, koho znám nemá první díl... myslíte, že to seženu v nějaké větší knihovně? třeba v olomouci??

v olomouci nevím, ale tady v hranicích první díl mají..a v knihkupectví ti ho můžou objednat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
Maudík napsal:
Jejda.... no jako i lidi v mém okolí, co četli Zaklínače si ho chválili... to se teď těším ještě víc Exclamation Akorát teda nikdo, koho znám nemá první díl... myslíte, že to seženu v nějaké větší knihovně? třeba v olomouci??

v olomouci nevím, ale tady v hranicích první díl mají..a v knihkupectví ti ho můžou objednat Smile


V olmiku maji - ve fantasy knihkupectvi u Konviktu a v jednom primo na na mesti - takove v drevenych vratech - fakte nevim jmeno.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.