Co nejraději čteme aneb doporučítárna :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 195, 196, 197  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7cb5586149a5ec23516577b302dc13cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:03 pm    Předmět: Citovat

Je to tak, čte se stále méně(zato internet frčí víc a víc). Jsem ráda, že je dcera po mně- za prázdniny je schopna přelouskat třeba 20 knížek Laughing . Horší je to s "chlapečkem"- vypadá to, že je ztracený případ, co se týká nějaké četby.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:09 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Je to tak, čte se stále méně(zato internet frčí víc a víc). Jsem ráda, že je dcera po mně- za prázdniny je schopna přelouskat třeba 20 knížek Laughing . Horší je to s "chlapečkem"- vypadá to, že je ztracený případ, co se týká nějaké četby.... Crying or Very sad

né že bych chtěl radit, ale moji chlapečkové v mládí se dostali ke čtení přes obrázkové čtení - Čtyřlístek a tak podobně... dnes se tomu honosně říká comix... a jsou ho plné krámy.... od Crve až po Luke Luka nebo Asterixe... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:16 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy , Barbánek, Čtyřlístek a různé obrázkové čtení je u nás stále populární, ale tam to také končí...Ke čtení si chlapeček vybírá ty nejtenší knížky a stejně je nedočte.... Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 5:16 am    Předmět: Citovat

Kočko, zkus koupit třeba Asterixe nebo Luke Luka, to je trochu jiný druh kreslených příběhů, již ne pro děti mladšího věku, třeba zabere toto... mí kluci mi zlikvidovali do salátového vydání Rychlé Šípy od J.Foglara a pak začali číst... bylo to trochu jiné než přece jen dost najivní příběhy Čryřlístku
(mám je všechny od prvního dílu až do asi 350... Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 12:15 pm    Předmět: Citovat

Vidím, Clondyku, že máme podobný zájem. Mám sbírku Čtyřlístků, předválečných Rychlých šípů a celých Vpředů, všechny Komety, comicsy od Káji Saudka (ty já obzvlášť ráda), Asterix je také super. A ještě Lara Croft a Superman! Wink
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 12:38 pm    Předmět: Citovat

Káju Saudka taky můžu, a taky Zeleného Raoula, i když to někdy je dost drsné Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 2:07 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Je to tak, čte se stále méně(zato internet frčí víc a víc). Jsem ráda, že je dcera po mně- za prázdniny je schopna přelouskat třeba 20 knížek Laughing . Horší je to s "chlapečkem"- vypadá to, že je ztracený případ, co se týká nějaké četby.... Crying or Very sad

A nezaujmou ho třeba teď moderní fantasy knížky? Nepůjde to přes Harryho Pottera, Pána prstenů, Narnii apod.? Nebo Terry Pratchett, ten přivedl zpátky ke čtení mého bráchu. (I když nevím, kolik "chlapečkovi" je)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 4:11 pm    Předmět: Citovat

Ještě k těch komiksům....po dědečkovi mám doma sbírku příběhů rychlých šípů co vycházeli v mladém hlasateli,či v něčem podobném,jsou svázané do knihy.... čtu je několikrát do roka.....jsou prostě skvělé... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 5:30 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Vidím, Clondyku, že máme podobný zájem. Mám sbírku Čtyřlístků, předválečných Rychlých šípů a celých Vpředů, všechny Komety, comicsy od Káji Saudka (ty já obzvlášť ráda), Asterix je také super. A ještě Lara Croft a Superman! Wink


no mám toho hromady, ale Supermana , Spidermana a Laru Croft nějak nemusím.. Conan , to je jiné kafe, to mohu... Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 4:08 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
ilona napsal:
Je to tak, čte se stále méně(zato internet frčí víc a víc). Jsem ráda, že je dcera po mně- za prázdniny je schopna přelouskat třeba 20 knížek Laughing . Horší je to s "chlapečkem"- vypadá to, že je ztracený případ, co se týká nějaké četby.... Crying or Very sad

A nezaujmou ho třeba teď moderní fantasy knížky? Nepůjde to přes Harryho Pottera, Pána prstenů, Narnii apod.? Nebo Terry Pratchett, ten přivedl zpátky ke čtení mého bráchu. (I když nevím, kolik "chlapečkovi" je)

"Chlapečkovi " je 12 let. Twisted Evil Harryho Pottera a Pána prstenů raděj shlédne na DVD, u čtení by prý se bál...Jak říkám, ztracený případ. Raděj sedí u pc a píše si na ICQ Evil or Very Mad Jediná jeho četba jsou rybářské knížky- od 1. třídy je v rybářském kroužku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 195, 196, 197  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.